DM inde mestre

ÅR Ude/Inde Række Vinder
2019 inde   2019 Hillerød/Rundforbihallen
       
2019 inde HS 40 Christian Svanning Mikkelsen, H.I.K
2019 inde HD 40 Jacob Pyndt, Vanløse /Kim Lykke, VST
2019 inde DS 40 Sophie Engelsbak, Humlebæk
2019 inde DD 40 Ulrikke Bryde-Nielsen, Øresund/Betina Pedersen, Svendborg
2019 inde MD 40 Tina Hannberg Rogers, ATK/ C. Mikkelsen, H.I.K.
2019 inde HS 45 Martin Ravnholt, KB
2019 inde HD 45 Thomas Schrøder/ Allan Larsen, Gentofte
2019 inde DS 45 Fie Astrup. H.I.K
2019 inde DD 45 Estelle Dehn-Christoffersen, Dragør/ Gitte W. Lotz, Holte
2019 inde MD 45 Trine Schneider/ Christian Saceanu, H.I.K
2019 inde HS 50 Nils Trier Madsen, Humlebæk
2019 inde HD 50 Christen Gregersen/ Stefan Ravnholt, ATK
2019 inde DS 50 Isamarie Sørensen, Helsingør
2019 inde DD 50 Annette Nederby, Espergærde/Isamarie Sørensen, Helsingør
2019 inde MD 50 Isamarie Sørensen/ lLars Bo Sørensen, Helsingør
2019 inde HS 55 Anders Eriknauer. H.I.K
2019 inde HD 55 Steen Elsborg/Thomas Søbirk Petersen, ATK
2019 inde DS 55 Katja Vogt, Taarbæk
2019 inde DD 55 Dorthe Bonnesen, Lyngby/ Dorte Achen, NKT
2019 inde MD 55 Dorte Achen, NKT/ Lars Gylsdorff, Lyngby
2019 inde HS 60 Kristian Budtz-Olsen. KB
2019 inde HD 60 Jesper Clausen, Hvidovre/Kristian Budtz-Olsen, KB
2019 inde DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2019 inde DD 60 Lone Kielberg, Farum/Karin Henrichsen, HVT
2019 inde MD 60 Ruth Thrane, Greve/Jesper Clausen, Hvidovre
2019 inde HS 65 Alan Rasmussen, Aarhus 1900
2019 inde HD 65 Carsten Lange/ Henrik Løchte, Lyngby
2019 inde DD 65 Birgit Hoffmeyer, H.I.K/ Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2019 inde MD 65 Birgit Carlsen/Alan Rasmussen, Aarhus 1900
2019 inde HS 70 Kasper Rud, Lyngby
2019 inde HD 70 Kasper Rud/ Carl Lindegaard, Lyngby
2019 inde DS 70 Melita Frælich Jørgensen, Lyngby
2019 inde DD 70 Anne-Mette Sørensen/ Susanne Van Deurs, HRT
2019 inde MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/Frans Nørby, Hjørring
2019 inde HS 75 Arne Aastrup, Birkerød
2019 inde HD 75 Bjørn Bech/Peter Lund, H.I.K
2019 inde DD 75 Helene A. Sørensen, Holte/Lisbet Heine, H.I.K
2019 inde MD75 Lis Ramberg Beyer, HRT/Carl Lindegaard, Lyngby
2019 inde HS 80 Frank Gaba, Fr.Bøge
2019 inde HD 80 Peter Jessen/Svend Lehmann, Herlev
       
2018 Inde   2018 Hørsholm/Rungsted og Rundforihallen
2018 Inde HS 35 Andreas Hach-Laulund, Gentofte
2018 Inde HS 40 Kasper Warming, Gentofte
2018 Inde HD 40 Jacob Pyndt, Vanløse Allan Larsen, HVT
2018 Inde DS 40 Sophie Engelsbak, Humlebæk
2018 Inde DD 40 Mette Rytsel, HVT Tina Hannberg Rogers, ATK
2018 Inde MD 40 Janne Theilgaard, HVT Kim Hansen, Hillerød
2018 Inde HS 45 Allan Larsen, HVT
2018 Inde HD 45 Lars Østergaard, Michael B. Sørvin, HRT
2018 Inde DS 45 Rakel Juel Nielsen, SIF
2018 Inde DD 45 Janne Theilgaard, HVT Pernille Lindhard V. Wallfeld, Hillerød
2018 Inde MD 45 Trine Schneider, HIK Jacob Steinmetz, KB
2018 Inde HS 50 Joakim Groth, ATK
2018 Inde HD 50 Thomas Søbirk Petersen/ Steen Elsborg, ATK
2018 Inde DS 50 Janne Theilgaard, HVT
2018 Inde DD 50 Helen Hansen/ Line Hedergaard, HRT
2018 Inde MD 50 Isamarie Sørensen/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2018 Inde HS 55 Lars Mathiesen, Lyngby
2018 Inde HD 55 Steen Høybye Mortensen/ Erik Tormod, Lyngby
2018 Inde DS 55 Janne Rylander, Frederikssund
2018 Inde DD 55 Dorthe Bonnesen, HRT/ Dorte Achen, Nivå/Kokkedal
2018 Inde MD 55 Anni Michelsen, Risskov Christian Risager, Hillerød
2018 Inde HS 60 HP Michaelsen, KB
2018 Inde HD 60 Peter Henrik Jantsen, HIK/ Hans Henrik Wengel, Vedbæk
2018 Inde DS 60 Anni Michelsen, Risskov
2018 Inde DD 60 Anni Michelsen, Risskov/ Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2018 Inde MD 60 Birgit Carlsen/Jørn Harder, Aarhus 1900
2018 Inde HS 65 Finn Strabo, Helsingør
2018 Inde HD 65 Jens Hertz, HIK Henrik Løchte, Lyngby
2018 Inde DD 65 Benedikte Braae, HRT Malgorzata Nielsen, Lyngby
2018 Inde MD 65 Benedikte Braae, HRT / Frans Nørby, Hjørring
2018 Inde HS 70 Frans Nørby, Hjørring
2018 Inde HD 70 Bent Ingevold, HIK/Jørn Harder, Aarhus 1900
2018 Inde DS 70 Lis Birkdal, SIF
2018 Inde DD 70 Hanne Klausen, Holstebro/ Elsebeth Schønau, HRT
2018 Inde MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/ Esben Thielsen, Birkerød
2018 Inde HS 75 Frank Gaba, Fr.Bøge
2018 Inde HD 75 Peter Lund/ Bjørn Bech, HIK
2018 Inde DD 75 Helene Achilles Sørensen, Holte Marianne Novrup, Holte
2018 Inde HS 80 Peter Jessen, Herlev
2018 Inde HD 80 Svend Lehmann/Peter Jessen, Herlev
2018 Inde MD 80 Solveig Bjørløw, Nærum/ Niels Erik Tanholdt, KB
       
2017 Inde   2017 Hørsholm/Rungsted og Rundforihallen
2017 Inde HS 35 Andreas Laulund, Gentofte
2017 Inde HS 40 Kasper Warming, Gentofte
2017 Inde HD 40 Jacob Pyndt, Vanløse Allan Larsen, HVT
2017 Inde DS 40 Mette Rytsel, HVT
2017 Inde DD 40 Janne Theilgaard, HVT Pernille Lindhard V. Walfeld, Hillerød
2017 Inde MD 40 Janne Theilgaard, HVT Kim Hansen, Hillerød
2017 Inde HS 45 Christian Sacenau, HIK
2017 Inde HD 45 Henrik Grønfeldt-Sørensen, HRT Carsten Gildum, HRT
2017 Inde DS 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2017 Inde DD 45 Dorte Bonnesen, HRT Angela Schop, HRT
2017 Inde MD 45 Trine Schneider, HIK Lars Elkjær, Randers
2017 Inde HS 50 Stefan Ravnholt, ATK
2017 Inde HD 50 Christen Gregersen, ATK Stefan Ravnholt, ATK
2017 Inde DS 50 Charlotte Jacobsen, TIK
2017 Inde DD 50 Isamarie Sørensen, Helsingør Annette Nederby, Espergærde
2017 Inde MD 50 Dorte Achen, Nivå/Kokkedal Lars Gylstorff, Lyngby
2017 Inde HS 55 Hans Henrik Goth, Vedbæk
2017 Inde HD 55 Bo Marburger, HIK Peter Knap, HIK
2017 Inde DS 55 Janne Rylander
2017 Inde DD 55 Merete Andersen, Risskov Anni Michelsen, Risskov
2017 Inde MD 55 Anni Michelsen, Risskov Christian Risager, Hillerød
2017 Inde HS 60 Peter Henrik Jantzen, HIK
2017 Inde HD 60 Christian Budtz-Olsen, KB Peter Henrik Jantzen, HIK
2017 Inde DS 60 Inge Nilsson, Birkerød
2017 Inde DD 60 Birgit Carlsen, Århus 1900 Birgit Hoffmeyer, HIK
2017 Inde MD 60 Birgit Carlsen, Århus 1900 Jørn Harder, Århus 1900
2017 Inde HS 65 Peter Holst, Lyngby
2017 Inde HD 65 Jens Hertz, HIK Henrik Løchte, Lyngby
2017 Inde DS 65 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2017 Inde DD 65 Benedikte Braae, HRT Malgorzata Nielsen, Lyngby
2017 Inde MD 65 Birgit Hoffmeyer, HIK Bent Ingevold, HIK
2017 Inde HS 70 Jørn Harder, Århus 1900
2017 Inde HD 70 Bent Ingevold, HIK Bjørn Bech, HIK
2017 Inde DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2017 Inde DD 70 Helene Achilles Sørensen, Holte Marianne Novrup, Holte
2017 Inde MD 70 Anne Mette Sørensen, HRT Claus Sørensen, HRT
2017 Inde HS 75 Frank Gaba, Fr.Bøge
2017 Inde HD 75 Niels Hollænder, HIK Peter Lund, HIK
2017 Inde MD 75 Lisbet Heine, HIK Peter Lund, HIK
2017 Inde HS 80 Peter Jessen, Herlev
2017 Inde HD 80 Jørgen Ludvigsen, Greve Peter Jessen, Herlev
  Inde    
2016 Inde   2016 Rundforbihallen
2016 Inde HS 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2016 Inde HD 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK/Morten Plougmann, HRT
2016 Inde DS 35 Karina Ildor Jacobsgaard, KB
2016 Inde DD 35 Sannie Kaltoft, HVT/Karina Ildor Jacobsgaard, KB
2016 Inde MD 35 Malene Seidahl Beck, ATK/Simon Rex Thomsen, ATK
2016 Inde HS 40 Kasper Warming, Hvidovre
2016 Inde MD 40 Catrine Viller Møller, HIK/Martin Møller, HIK
2016 Inde HS 45 Michael Mogensen, Køge
2016 Inde DS 45 Hanne Kristensen Rosenmejer, Brøndby Strand
2016 Inde DD 45 Estelle Dehn-Christoffersen, Dragør/Janne Theilgaard, Hillerød
2016 Inde MD 45 Lisbet Groes, Birkerød/Nils Trier Madsen, Humlebæk
2016 Inde HS 50 Joakim Groth, ATK
2016 Inde HD 50 Stefan Ravnholt, ATK/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2016 Inde DS 50 Charlotte Jacobsen, TIK
2016 Inde DD 50 Isamarie Sørensen, Helsingør/Annette Nederby, Espergærde
2016 Inde MD50 Isamarie Sørensen, Helsingør/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2016 Inde HS 55 Lars Mathiesen, VST
2016 Inde HD 55 Bo Marburger, HIK/Peter Knap, HIK
2016 Inde DS 55 Janne Rylander, Frederikssund
2016 Inde DD 55 Birgit Carlsen, Århus 1900 Birgit Hoffmeyer, HIK
2016 Inde HS 60 Peter Holst, Lyngby
2016 Inde HD 60 Peter Holst, Lyngby/Carsten Lange, Lyngby
2016 Inde MD 60 Birgit Carlsen, Århus 1900/Jørn Harder, Århus 1900
2016 Inde HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2016 Inde HD 65 Kasper Rud, Lyngby/Carl Lindegaard, Lyngby
2016 Inde DS 65 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2016 Inde DD 65 Benedikte Braae, HRT/Malgorzata Nielsen, Lyngby
2016 Inde MD 65 Benedikte Braae, HRT/Sven Larsson, HRT
2016 Inde HS 70 Jørn Harder, Århus 1900
2016 Inde HD 70 Bjørn Bech, HIK/Bent Ingevold, HIK
2016 Inde DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2016 Inde DD 70 Helene Achilles Sørensen, Holte/Marianne Novrup, Holte
2016 Inde MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/Esben Thielsen, Birkerød
2016 Inde HS 75 Frank Gaba, Fruens Bøge
2016 Inde HD 75 Poul Brodersen, Lyngby og Erik Kornbeck,Hillerød
2016 Inde HS 80 Peter Jessen, Herlev
2016 Inde HD 80 Svend Lehmann, Herlev/Peter Jessen, Herlev
2016 Inde HD 85 Fritz Reuther, AB/Arne Hoffland Jørgensen, AB
  Inde    
  Inde    
2015 Inde   2015 Rundforbihallen
2015 Inde HS 35 Christian Svanning Mikkelsen,HIK
2015 Inde HD 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK/ Morten Plougmann, Farum
2015 Inde MD 35 Karina Stolze/Joakim Dideriksen,Dragør
2015 Inde HS 40 Micahel Mogensen, Køge
2015 Inde DS 40 Fie Astrup, HIK
2015 Inde DD 40 Fie Astrup,HIK/ Katja Vogt,Taarbæk
2015 Inde Md 40 Janne Theilgaard/Kim Hansen, Hillerød
2015 Inde HS 45 Peter Mortensen,Køge
2015 Inde HD 45 Chresten Gregersen/Stefan Ravnholt, Herlev
2015 Inde DS 45 Charlotte Jacobsen, TIK
2015 Inde DD 45 Charlotte Jacobsen,TIK/ Charlotte Gallina,Farum
2015 Inde MD 45 Isamarie Sørensen/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2015 Inde HS 50 Martin Hansen,KB
2015 Inde HD 50 Thomas Søbirk Petersen/Henrik Thomasen,ATK
2015 Inde DS 50 Annette Nederby,Espergærde
2015 Inde DD 50 Annette Nederby,Espergærde/Isamarie Sørensen,Helsingør
2015 Inde MD 50 Annette Nederby/Finn Christensen, Espergærde
2015 Inde HS 55 Steen Biilmann,B93
2015 Inde HD 55 Bo Marburger/Peter Knap,HIK
2015 Inde DS 55 Janne Rylander,Frederikssund
2015 Inde DD 55 Lisbeth W.Knudsen/ Janne Rylander, Frederikssund
2015 Inde MD 55 Lene Møller/Erik Tormod,Lyngby
2015 Inde HS 60 Peter Holst, Lyngby
2015 Inde HD 60 Carsten Lange/Peter Holst, Lyngby
2015 Inde DS 60 Gitte Faber,Nærum
2015 Inde DD 60 Birgit Carlsen,Aarhus 1900/ Birgit Hoffmeyer,HIK
2015 Inde MD 60 Birgit Carlsen/Jørn Harder,Aarhus 1900
2015 Inde HS 65 Kasper Rud,Lyngby
2015 Inde HD 65 Jørn Harder,Aarhus 1900/Jens Hertz,HIK
2015 Inde DS 65 Sirpa Sinikka Bode,Ølstykke
2015 Inde DD 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg/Grete Steenberg,Solrød
2015 Inde MD 65 Benedikte Braae/Sven Larsson,HRT
2015 Inde HS 70 Bjørn Bech, HIK
2015 Inde HD 70 Bjørn Bech/Bent Ingevold,HIK
2015 Inde DS 70 Lis Sørensen,Helsingør
2015 Inde DD 70 Helene Sørensen/Marianne Novrup, Holte
2015 Inde MD 70 Lisbet Heine/Peter Lund,HIK
2015 Inde HS 75 Frank Gaba,Fruens Bøge
2015 Inde HD 75 Per Krogh/Niels Thiesen,Lyngby
2015 Inde HS 80 Niels Erik Tanholt,KB
2015 Inde HD 80 Niels Erik Tanholdt,KB/ Viggo Holm, Aarhus 1900
2015 Inde HD 85 Paul Dehlholm,HIK/ Vagn Gjessing,Gentofte
  Inde    
2014 Inde   2014 - Rundforbi Tennishal, Nærum
2014 Inde HS 35 Chistrian Svanning Mikkelsen, HIK
2014 Inde MD 35 Janne Theilgaard/Kim Hansen, Hillerød
2014 Inde HS 40 Lars Elkjær, Randers
2014 Inde HD 40 Lars Elkjær, Randers/Thomas Skouboe,Hvidovre
2014 Inde DS 40 Fie Astrup, HIK
2014 Inde MD 40 Fie Astrup/Anders Eriknauer, HIK
2014 Inde HS 45 Nils Trier, Birkerød
2014 Inde HD 45 Thomas Søbirk Petersen,ATK/Kenneth Schmidt,SIF
2014 Inde DS 45 Charlotte Jacobsen,TIK
2014 Inde DD45 Annette Nederby,Espergærde/Isamarie Sørensen,Helsingør
2014 Inde MD 45 Anja Biltoft-Jensen/ Peter Biltoft-Jensen, ATK
2014 Inde HS 50 Steen Biilmann,B93
2014 Inde HD 50 Erik Thormod/Steen Høybye Mortensen,Lyngby
2014 Inde DS 50 Janne Rylander,Frederikssund
2014 Inde MD 50 Jenny Hannestadt/Thomas Kønigsfeldt,Vedbæk
2014 Inde HS 55 Peter Henrik Jantzen,HIK
2014 Inde HD 55 Hans Henrik Wengel,Vedbæk/Petr Henrik jantzen,HIK
2014 Inde DS 55 Esther Bjørn,Farum
2014 Inde DD 55 Lone Mærsk-Møller/Pernille Uhrskov,Holte
2014 Inde MD 55 Lene Bering/Peter Knap,HIK
2014 Inde HS 60 Peter Holst,Lyngby
2014 Inde HD 60 Peter Holst/Carsten Lange, Lyngby
2014 Inde DD 60 Birgit Carlsen,Aarh.1900/Birgit Hoffmeyer,HIK
2014 Inde MD 60 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold,HIK
2014 Inde HS 65 Kasper Rud,Lyngby
2014 Inde HD 65 Carl Lindegaard/Kasper Rud, Lyngby
2014 Inde DS 65 Melita Frølich Jørgensen,Lyngby
2014 Inde DD 65 Grete Steenberg,Solrød/Kirsten Christensen,Ishøj
2014 Inde MD 65 Melita Frølich Jørgensen,Lyngby/Esben Thielsen,Birkerød
2014 Inde HS 70 Bjørn Bech,HIK
2014 Inde HD 70 Aage Helde,Taarbæk/Søren Espensen,Dragør
2014 Inde DD 70 Helene Achilles Sørensen/Marianne Novrup,Holte
2014 Inde MD 70 Helene Achilles Sørensen/Axel I.Sørensen,Holte
2014 Inde HS 75 Frank Gaba,Fruens Bøge
2014 Inde HD 75 Jørgen Ludvigsen,Greve/Carl-Johan Pedersen,Herlev
2014 Inde HS 80 Viggo Holm,Aarh.1900
2014 Inde HD 80 Viggo Holm,Aarh.1900/Niels-Erik Tanholdt,KB
2014 Inde HD 85 Vagn Gjessing,Gentofte/Paul Dehlholm,HIK
  Inde    
2013 Inde   2013 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2013 Inde HS 35 Morgan Thempler, HIK
2013 Inde HD 35 Michael Mogensen/Peter Mortensen, Køge
2013 Inde DD 35 Janne Theilgaard/Pernille Walfeld, Hillerød
2013 Inde HS 40 Peter Mortensen, Køge
2013 Inde DS 40 Fie Astrup, HIK
2013 Inde HS 45 Joakim Groth, ATK
2013 Inde HD 45 Kenneth Schmidt, SIF/Thomas Søbirk Petersen, ATK
2013 Inde DS 45 Charlotte Jacobsen, TIK
2013 Inde DD 45 Marianne Wier, Birkerød/Helle Hasse, Vedbæk
2013 Inde MD 45 Isamarie Sørensen/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2013 Inde HS 50 Steen Biilmann, B93
2013 Inde HD 50 Peter Knap/Stein Ulrich, HIK
2013 Inde DS 50 Mona Slothuus, Lyngby
2013 Inde DD 50 Anja Biltoft-Jensen/Birthe Henriksen, ATK
2013 Inde MD 50 Anne Møller/Carsten Lange, Lyngby
2013 Inde HS 55 Bo Marburger, HIK
2013 Inde HD 55 Henrik Løchte/Jørgen Strabo, Lyngby
2013 Inde DS 55 Birgit Carlsen, Århus 1900
2013 Inde DD 55 Birgit Carlsen, Århus 1900/Birgit Hoffmeyer, HIK
2013 Inde MD 55 Birgit Carlsen/Jørn Harder, Århus 1900
2013 Inde HS 60 Peter Holst, Lyngby
2013 Inde HD 60 Carsten Lange/Peter Holst, Lyngby
2013 Inde DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2013 Inde DD 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby/Lene Rasmussen, Birkerød
2013 Inde MD 60 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold, HIK
2013 Inde HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2013 Inde HD 65 Kasper Rud/Carl Lindegaard, Lyngby
2013 Inde DS 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg
2013 Inde DD 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg/Merete Hoff, HIK
2013 Inde MD 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg/Esben Thielsen, Birkerød
2013 Inde HS 70 Bjørn Bech, HIK
2013 Inde HD 70 Bjørn Bech, HIK/Poul Brodersen, Hillerød
2013 Inde DD 70 Helene Sørensen/Marianne Novrup, Holte
2013 Inde MD 70 Lisbet Heine, HIK/René Anneberg, Holte
2013 Inde HS 75 Christen Bruun, KB
2013 Inde HD 75 Peter Jessen, HVT/Svend Lehmann, Herlev
2013 Inde HS 80 Viggo Holm, Århus 1900
2013 Inde HD 80 Paul Dehlholm, HIK/Vagn Gjessing, Gentofte
  Inde    
  Inde    
2012 Inde   2012 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2012 Inde HS 35 Kim Hansen, Hillerød
2012 Inde DS 35 Fie Astrup, HIK
2012 Inde DD 35 Marianne Wier, Birkerød & Sanne Kjær, Birkerød
2012 Inde MD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Kim Hansen, Hillerød
2012 Inde HS 40 Christian Camradt, KFUM
2012 Inde HD 40 Michael Mogensen, Køge & Peter Mortensen, Køge
2012 Inde DS 40 Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand
2012 Inde HS 45 Peter Biltoft-Jensen, ATK
2012 Inde HD 45 Kenneth Schmidt, SIF & Thomas S. Petersen, ATK
2012 Inde DD 45 Frederikke Kroon, HIK & Isamarie Sørensen, Helsingør
2012 Inde MD 45 Inge Nilsson, HVT & John Larsen, Birkerød
2012 Inde HS 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2012 Inde HD 50 Steen Elsborg, ATK & Ivan Kristensen, ATK
2012 Inde DS 50 Jenny Hannestad, Vedbæk
2012 Inde DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2012 Inde HS 55 Peter Jantzen, HIK
2012 Inde HD 55 Henrik Løchte, Lyngby & Jørgen Strabo, Lyngby
2012 Inde DS 55 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2012 Inde MD 55 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2012 Inde HS 60 Peter Holst, Lyngby
2012 Inde HD 60 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2012 Inde DD 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby & Lene Rasmussen, Birkerød
2012 Inde MD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2012 Inde HS 65 Kasper Rud, Lyngby
2012 Inde HD 65 Kasper Rud, Lyngby & Carl Lindegaard, Lyngby
2012 Inde DS 65 Elisabeth Lindberg, KB
2012 Inde DD 65 Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2012 Inde MD 65 Lis Ramberg Beyer, HRT & Carl Lindegaard, Lyngby
2012 Inde HS 70 Frank Gaba, Fruens Bøge
2012 Inde HD 70 Poul Brodersen, Hillerød & Frank Gaba, Fruens Bøge
2012 Inde DD 70 Lisbet Heine, HIK & Birgitte Kobberbøl-Jensen, B93
2012 Inde MD 70 Helene A. Sørensen, Holte & Axel l. Sørensen, Holte
2012 Inde HS 75 Georg Olsen, HVT
2012 Inde HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Max Bendixen, Aarhus 1900
2012 Inde HS 80 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2012 Inde HD 80 Fritz Reuther, AB & Arne Hoffland Jørgensen, AB
  Inde    
  Inde    
2011 Inde   2011 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2011 Inde HS 35 Kim Hansen, Hillerød
2011 Inde HD 35 Kim Hansen, Hillerød & Christian Larsson, Hillerød
2011 Inde DD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Str.
2011 Inde MD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Kim Hansen, Hillerød
2011 Inde HS 40 Nils Trier, Birkerød
2011 Inde HD 40 Jon Balsby, HVT & Henrik Kaltoft, HVT
2011 Inde DS 40 Charlotte Jacobsen, TIK
2011 Inde MD 40 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2011 Inde HS 45 Christian Larsson, Hillerød
2011 Inde HD 45 Steen Elsborg, ATK & Thomas S. Petersen, ATK
2011 Inde DS 45 Marianne Wier, Birkerød
2011 Inde DD 45 Frederikke Kroon, HIK & Isamarie Sørensen, Helsingør
2011 Inde MD 45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2011 Inde HS 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2011 Inde HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2011 Inde DS 50 Solveig Kaas, Roskilde
2011 Inde DD 50 Connie Flint-Petersen, Fredensborg & Ruth Thrane, Greve
2011 Inde HS 55 Peter Holst, Lyngby
2011 Inde HD 55 Peter Holst, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2011 Inde DS 55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2011 Inde DD 55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2011 Inde MD 55 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2011 Inde HS 60 Kasper Rud, Lyngby
2011 Inde HD 60 Bent Ingevold, HIK & Jens Hertz, HIK
2011 Inde DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2011 Inde DD 60 Lis Ramberg Beyer, HRT & Benedikte Schultz, HRT
2011 Inde MD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2011 Inde HS 65 Jørn Harder, Aarhus 1900
2011 Inde HD 65 Esben Thielsen, Birkerød & Steen Egholm, HIK
2011 Inde DS 65 Melita F. Jørgensen, Fredensborg
2011 Inde DD 65 Merete Hoff, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2011 Inde MD 65 Lis Ramberg Beyer, HRT & Carl Lindegaard, Lyngby
2011 Inde HD 70 René Anneberg, Holte & Frank Gaba, Fruens Bøge
2011 Inde DD 70 Lene Brinch, Nærum & Birgitte Skov, Nærum
2011 Inde MD 70 Helene A. Sørensen, Holte & Birger M. Petersen, AB
2011 Inde HS 75 Jørgen Ravn, Nærum
2011 Inde HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2011 Inde HS 80 Fritz Reuther, AB
2011 Inde HD 80 Fritz Reuther, AB & Arne Hoffland Jørgensen, AB
  Inde    
  Inde    
2010 Inde   2010 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2010 Inde HS 35 Kim Hansen, Hillerød
2010 Inde HD 35 Thomas Petersen, ATK & Kenneth Schmidt, Birkerød
2010 Inde MD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Kim Hansen, Hillerød
2010 Inde HS 40 Kai F. Nielsen, HIK
2010 Inde DS 40 Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Inde DD 40 Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Strand & Janne Theilgaard, Hillerød
2010 Inde MD 40 Isamarie Sørensen, Helsingør & Lars Bo Sørensen, Helsingør
2010 Inde HS 45 Christian Larsson, Hillerød
2010 Inde HD 45 Steen Mortensen, Lyngby & Christian Tørslev, Lyngby
2010 Inde DS 45 Jenny Hannestad, Vedbæk
2010 Inde DD 45 Jenny Hannestad, Vedbæk & Malgorzata Nielsen, Lyngby
2010 Inde MD 45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2010 Inde HS 50 Steen Biilmann, B93
2010 Inde HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2010 Inde DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2010 Inde DD 50 Connie Flint-Petersen, Fredensborg & Ruth Thrane, Greve
2010 Inde HS 55 Peter Holst, Lyngby
2010 Inde HD 55 Ebbe Wagner Smilt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2010 Inde DS 55 Gitte Faber, Nærum
2010 Inde DD 55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2010 Inde MD 55 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2010 Inde HS 60 Jørn Harder, Aarhus 1900
2010 Inde HD 60 Bent lngevold, HIK & Jens Hertz, HIK
2010 Inde DS 60 Elisabeth Lindberg, KB
2010 Inde DD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2010 Inde MD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent lngevold, HIK
2010 Inde HS 65 Bent Ingevold, HIK
2010 Inde HD 65 Esben Thielsen, Birkerød & Steen Egholm, HIK
2010 Inde DS 65 Lis Sørensen, Helsingør
2010 Inde DD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Sørensen, Helsingør
2010 Inde MD 65 Lone Bech, HIK & Bjørn Bech, HIK
2010 Inde HS 70 Carsten Hauch, HIK
2010 Inde HD 70 Frank Gaba, Fruens Bøge & Reino Nyyssønen, Roskilde
2010 Inde DD 70 Lene Brinch, Nærum & Birgitte Skov, Nærum
2010 Inde MD 70 Lene Brinch, Nærum & Jens Packness, Taarbæk
2010 Inde HS 75 Niels Erik Tanholdt, KB
2010 Inde HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2010 Inde MD 75 Birthe Fæster, Nærum & Jørgen Ravn, Nærum
2010 Inde HS 80 Erik Fæster, Nærum
2010 Inde HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
  Inde    
2009 Inde   2009 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2009 Inde HS 35 Nils Trier, Birkerød
2009 Inde HD 35 Thomas Petersen, ATK & Kenneth Schmidt, Birkerød
2009 Inde MD 35 Tine H. Petersen, HIK & Kai F. Nielsen, HIK
2009 Inde HS 40 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2009 Inde DS 40 Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Strand
2009 Inde DD 40 Lene Francati, Gentofte & Helle H. Larsen, Vedbæk
2009 Inde MD 40 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2009 Inde HS 45 Peter Iversen, Gentofte
2009 Inde HD 45 Henrik Brabrand, KB & Lars Berno Hansen, VST
2009 Inde DS 45 Marianne Wier, Birkerød
2009 Inde MD 45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2009 Inde HS 50 Peter H. Jantzen, HIK
2009 Inde HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2009 Inde DS 50 Ruth Thrane, Greve
2009 Inde DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2009 Inde HS 55 Kasper Rud, Lyngby
2009 Inde HD 55 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2009 Inde DS 55 Gitte Faber, Nærum
2009 Inde MD 55 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2009 Inde HS 60 Kasper Rud, Lyngby
2009 Inde HD 60 Bent Ingevold, HIK & Jens Hertz, HIK
2009 Inde DS 60 Melita Jørgensen, Fredensborg
2009 Inde DD 60 Elsebeth Schønau, HRT & Karen Lybye, HRT
2009 Inde MD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Allan Poulsen, Nærum
2009 Inde HS 65 Bjørn Bech, HIK
2009 Inde HD 65 Carl Lindegaard, Lyngby & K.E.K. Nielsen, HRT
2009 Inde DS 65 Birgit Hinge, KB
2009 Inde DD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Sørensen Helsingør
2009 Inde MD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2009 Inde HS 70 Carsten Hauch, HIK
2009 Inde HD 70 Flemming Juhl, Trørød & Tage M. Nilsson, Roskilde
2009 Inde DD 70 Solveig Bjørløw, Nærum & Birthe Geismar, Holte
2009 Inde MD 70 Birthe Geismar, Holte & Jørgen Ludvigsen, Greve
2009 Inde HS 75 Niels Erik Tanholdt, KB
2009 Inde HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2009 Inde MD 75 Agnete Waage Jensen, Birkerød & Erik Fæster, Nærum
2009 Inde HS 80 Vagn Gjessing, Gentofte
2009 Inde HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
  Inde    
  Inde    
2008 Inde   2008 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2008 Inde HS 35 Martin Hansen, KB
2008 Inde HD 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Str. & Paul Trumble, Farum
2008 Inde MD 35 Camilla Lykke Trumble, Hjortekær & Paul Trumble, Farum
2008 Inde DS 40 Isamarie Sørensen, Helsingør
2008 Inde DD 40 Frederikke K.Thielsen, HIK & Isamarie Sørensen, Helsingør
2008 Inde MD 40 Isamarie Sørensen, Helsingør & Lars Bo Sørensen, Helsingør
2008 Inde HS 45 Thomas Wahl, Birkerød
2008 Inde HD 45 Steen Dannisgaard, Holte & Stein Ulrich, HIK
2008 Inde DS 45 Jenny Hannestad, Vedbæk
2008 Inde MD 45 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2008 Inde HS 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2008 Inde HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2008 Inde DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2008 Inde DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2008 Inde MD 50 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2008 Inde HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2008 Inde HD 55 Ebbe Wagner Smilt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2008 Inde DS 55 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2008 Inde MD 55 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2008 Inde HS 60 Kasper Rud, Lyngby
2008 Inde HD 60 Carl Lindegaard, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2008 Inde DS 60 Ellen Frederiksen, Kolding
2008 Inde DD 60 Ellen Frederiksen, Kolding & Melita Jørgensen, Fredensborg
2008 Inde MD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Allan Poulsen, Holte
2008 Inde HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2008 Inde HD 65 Poul Brodersen, Hillerød & Erik Kornbeck, Hillerød
2008 Inde DS 65 Birgit Hinge, KB
2008 Inde DD 65 Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2008 Inde MD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2008 Inde HS 70 Ivan Fogt, Hillerød
2008 Inde HD 70 Jørgen Ravn, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2008 Inde DD 70 Solveig Bjørløw, Nærum & Birthe Geismar, Holte
2008 Inde MD 70 Ellen Friis Larsen, HRT & Jørgen Ravn, Nærum
2008 Inde HS 75 Poul Ehlers, Gilleleje
2008 Inde HD 75 Arne Hoffland Jørgensen , AB & Fritz Reuther, AB
2008 Inde MD 75 Elsebeth Kjær, Nærum & Ole Jensen, Nærum
2008 Inde HS 80 Paul Dehlholm, HIK
2008 Inde HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
  Inde    
  Inde    
2007 Inde   2007 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2007 Inde HS 35 Nils Trier, Lyngby
2007 Inde HD 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Str. & Paul Trumble, Hjortekær
2007 Inde MD35 Anne Møller, Lyngby & Nils Trier, Lyngby
2007 Inde HS 45 Tom Gustavsen, HIK
2007 Inde HD 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2007 Inde DS 40 Isamarie Sørensen, Helsingør
2007 Inde DD 40 Dorte Achen, NKT & Anne Møller, Lyngby
2007 Inde MD 40/45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2007 Inde HS 50 Kurt Jensen, Roskilde
2007 Inde HD 50 Ebbe Wagner Smitt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2007 Inde DS 45 Jenny Hannestad, Vedbæk
2007 Inde HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2007 Inde HD 55 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2007 Inde DS 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2007 Inde DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2007 Inde MD 50/55 Anca Tjellesen, Espergærde & Peter Holst, Lyngby
2007 Inde HS 60 Niels Poulsen, HIK
2007 Inde HD 60 Niels Poulsen, HIK & Esben Thielsen, Birkerød
2007 Inde DS 55 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2007 Inde MD 55/60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevald, HIK
2007 Inde HS 65 Carsten Hauch, HIK
2007 Inde HD 65 K.E.K. Nielsen, HRT & Klaus Graves Petersen, B 93
2007 Inde DS 60 Ellen Frederiksen, Kolding
2007 Inde DD 60 Merete Hoff, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2007 Inde MD 60/65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2007 Inde HS 70 Svend Lehmann, Herlev
2007 Inde HD 70 Svend Lehmann, Herlev & Jørgen Ludvigsen, Greve
2007 Inde DD 65 Birthe Geismar, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2007 Inde MD 65/70 Ellen Friis Larsen, HRT & Jørgen Ravn, Nærum
2007 Inde HS 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2007 Inde HD 75 Erik Fæster, Nærum & Jørgen Tvilstegaard, Nærum
2007 Inde DD 70 Solveig Bjørløw, Nærum & Gerda Sandvad, SIF
2007 Inde MD 70/75 Karen Wodschow, Nærum & Arne Hoffland Jørgensen, AB
2007 Inde HS 80 Paul Dehlholm, HIK
2007 Inde HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
  Inde    
2006 Inde   2006 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2006 Inde HS 35 Nils Trier, Lyngby
2006 Inde HD 35 Kai Folmer Nielsen, HIK & Stein Ulrich, HIK
2006 Inde MD 35 Anne Møller, Lyngby & Nils Trier, Lyngby
2006 Inde HS 45 Tom Gustavsen, HIK
2006 Inde HD 45 Peter Knap, HIK & Christian Kurt Nielsen, Lyngby
2006 Inde DS 40 Isamarie Sørensen, Helsingør
2006 Inde DD 40 Helle Hoffmeyer, Gentofte & Marianne Wier, Birkerød
2006 Inde MD 40/45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2006 Inde HS 50 Frans Nørby, Hjørring
2006 Inde HD 50 Hans Peter Michaelsen, KTK & Asbjørn Poulsen, KTK
2006 Inde DS 45 Helle Hoffmeyer, Gentofte
2006 Inde HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2006 Inde HD 55 Jørn Harder, Aarhus 1900 & Frans Nørby, Hjørring
2006 Inde DS 50 Gitte Faber, Nærum
2006 Inde DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2006 Inde MD 50/55 Birgit Carlsen, Humlebæk & Jørn Harder, Aarhus 1900
2006 Inde HS 60 Jørn Harder, Aarhus 1900
2006 Inde HD 60 Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2006 Inde DS 55 Sirpa Bode, Ølstykke
2006 Inde MD 55/60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2006 Inde HS 65 Peter Lund, HIK
2006 Inde HD 65 Hennng Fuchs, HIK & Carsten Hauch, HIK
2006 Inde DS 60 Melita Jørgensen, Fredensborg
2006 Inde DD 60 Merete Hoff, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2006 Inde MD 60/65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2006 Inde HS 70 Niels Erik Tanholdt, KB
2006 Inde HD 70 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tandholdt, KB
2006 Inde DS 65 Birthe Geismar, Holte
2006 Inde DD 65 Dora Alplanalp, B93 & Birgitte Skov, Nærum
2006 Inde MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte & Viggo Holm, Aarhus 1900
2006 Inde HS 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2006 Inde HD 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB & Fritz Reuther, AB
2006 Inde DD 70 Lise Sandvad, SIF & Karin Wodschow, Nærum
2006 Inde MD 70/75 Solveig Bjørløw, Gentofte & Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2006 Inde HS 80 Paul Dehlholm, HIK
2006 Inde HD 80 Steen St. Blicher, Nyk. Sj. & Christen Brøgger, AB
  Inde    
  Inde    
2005 Inde   2005 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2005 Inde HS 35 Nils Trier, Lyngby
2005 Inde HD 35 Kai F. Nielsen, HIK & Stein Ulrich, HIK
2005 Inde HS 45 Tom Gustavsen, HIK
2005 Inde HD 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HØ/RU
2005 Inde DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2005 Inde DD 40 Jenny Hannestad, Vedbæk & Malgorzata Nielsen, Lyngby
2005 Inde MD 40/45 Jenny Hannestad, Vedbæk & Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2005 Inde HS 50 Frans Nørby, Hjørring
2005 Inde HD 50 Hans Peter Michaelsen, KB & Asbjørn Poulsen, KTK
2005 Inde DS 45 Dorte Arhøj, HIK
2005 Inde HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2005 Inde HD 55 Carl Lindegaard, Lyngby & Frans Nørby, Hjørring
2005 Inde DS 50 Gitte Faber, Nærum
2005 Inde DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2005 Inde MD 50/55 Birgit Carlsen, Humlebæk/Jørn Harder, Aarhus 1900
2005 Inde HS 60 Bent Ingevold, HIK
2005 Inde DS 55 Birgit Hoffmeyer, HIK
2005 Inde HD 60 Bjørn Bech, HIK & Bent lngevold, HIK
2005 Inde MD 55/60 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge & Carl Lindegaard, Lyngby
2005 Inde DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2005 Inde DD 60 Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2005 Inde HS 65 Carsten Hauch, HIK
2005 Inde HD 65 Henrik Grage, AB & Birger Murillo Petersen, AB
2005 Inde MD 60/65 Melita Jørgensen, Fredensborg & Frank Gaba, Fruens Bøge
2005 Inde DS 65 Birthe Geismar, Holte
2005 Inde DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte & Birthe Geismar, Holte
2005 Inde HS 70 Reino Nyyssønen, Roskilde
2005 Inde HD 70 Reino Nyyssønen, Roskilde & Ole Thorsen, Taarbæk
2005 Inde MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte & Viggo Holm, Aarhus 1900
2005 Inde HS 75 Sven Eibye, Aarhus 1900
2005 Inde HD 75 Erik Fæster, Nærum & Jørgen Tvilstegaard, Nærum
2005 Inde DD 70 Gerda Sandvad, SIF & Lise Sandvad, SIF
2005 Inde MD 70/75 Ellen Bastiansen, KB & Ole Jensen, Nærum
2005 Inde HS 80 Paul Dehlholm, Holte
2005 Inde HD 80 Steen St. Blicher, Nykøbing Sj. & Christen Brøgger, AB
  Inde    
  Inde    
2004 Inde   2004 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2004 Inde HS 35 Dean Pedersen, HIK
2004 Inde HD 35 Dean Pedersen, HIK & Steen Jensen, ATK
2004 Inde HS 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2004 Inde HD 45 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2004 Inde DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2004 Inde DD 40 Dorte Arhøj, HIK & Marianne Wier, Birkerød
2004 Inde MD 40/45 Malgorzata Nielsen, Lyngby & Alan Rasmussen, ALTS
2004 Inde HS 50 Alan Rasmussen, ALTS
2004 Inde DS 45 Dorte Arhøj, HIK
2004 Inde HS 55 Kasper Rud, Lyngby
2004 Inde HD 55 Carl Lindegaard, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2004 Inde DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2004 Inde DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK & Malgorzata Nielsen, Lyngby
2004 Inde HS 60 Bjørn Bech, HIK
2004 Inde HD 60 Erik Kornbeck, Lyngby & Carl Lindegaard, Lyngby
2004 Inde DS 55 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge
2004 Inde MD 55/60 Merete Hoff, HIK & Erik Kornbeck, Lyngby
2004 Inde DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2004 Inde DD 60 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Ramberg Beyer, HØ/RU
2004 Inde HS 65 Carsten Hauch, HIK
2004 Inde HD 65 Reino Nyyssønen, Roskilde & Birger Murillo Petersen, AB
2004 Inde MD 60/65 Merete Gyldensted, Slagelse & Tage Nilsson, Roskilde
2004 Inde DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte & Birthe Geismar, Holte
2004 Inde HS 70 Niels Erik Tanholdt, KB
2004 Inde HD 70 Hans Dencker, Gentofte & Niels Erik Tanholdt, KB
2004 Inde MD 65/70 Birgitte Skov, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2004 Inde HS 75 Hans Dencker, Gentofte
2004 Inde HD 75 Steen St. Blicher, Nyk.Sj. & Christen Brøgger, AB
2004 Inde MD 70/75 Gertrud Horneman, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
2004 Inde HD 80 Paul Dehlholm, Holte & Palle Ellestad, Gentofte
  Inde    
2003 Inde   2003 Rundforbihallen
2003 Inde HS 45 Alan Rasmussen, Århus 1900
2003 Inde HD 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk / Bo Marburger, Vedbæk
2003 Inde DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2003 Inde DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk / Anca Tjellesen, Espergærde
2003 Inde MD 40/45 Anne Møller, Lyngby / Carsten Lange, Lyngby
2003 Inde HS 50 Ole Monberg, HRT
2003 Inde DS 45 Birgit Carlsen, Humlebæk
2003 Inde HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2003 Inde HD 55 Jørn Harder, Århus 1900 / Bent Ingevold, HIK
2003 Inde DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2003 Inde DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2003 Inde HS 60 Robert Schwencke, Holte
2003 Inde HD 60 Henning Fuchs, HIK / Carsten Hauch, HIK
2003 Inde DS 55 Lis Sørensen, Helsingør
2003 Inde MD 55/60 Lone Bech, HIK / Klaus Berthelsen, HIK
2003 Inde HS 65 Ivan Fogt, Hillerød
2003 Inde HD 65 Christen Bruun, KB / Allan Sander, HIK
2003 Inde DS 60 Solveig Bjørløw, Gentofte
2003 Inde DD 60 Lizzi Larsen, Nærum / Lis Ramberg Beyer,HRT
2003 Inde MD60/65 Merete Gyldensted, Slagelse / Tage Nilsson, Roskilde
2003 Inde HS 70 Poul Ehlers, Lyngby
2003 Inde HD 70 Poul Christensen, B 93 / Søren Højberg, HIK
2003 Inde DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte / Birthe Geismar, Holte
2003 Inde MD 65/70 Karin Wodschow, Nærum / Viggo Holm, Århus 1900
2003 Inde HS 75 Vagn Gjessing, Gentofte
2003 Inde HD 75 Steen St. Blicher, Nykøbing Sj. / Christen Brøgger, AB
2003 Inde DD 70 Elsebeth Kjær, Nærum / Birte Kristiansen, Nærum
2003 Inde MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
  Inde    
2002 Inde   2002 Rundforbihallen
2002 Inde HS 45 Asbjørn Poulsen, Kløvermarke
2002 Inde HD 45 Carsten Lange, Lyngby / Henrik Løchte, Lyngby
2002 Inde DS 40 Dorte Arhøj, HIK
2002 Inde DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk / Melita Jørgensen, Fredensborg
2002 Inde MD 40/45 Malgorzata Nielsen, Lyngby / Hans Peter Michaelsen, KB
2002 Inde HS 50 Kasper Rud, Lyngby
2002 Inde DS 45  
2002 Inde HD 55 Carl Lindegaard, Lyngby / Kasper Rud, Lyngby
2002 Inde DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2002 Inde MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK /Bent Ingevold, HIK
2002 Inde HS 55 Kasper Rud, Lyngby
2002 Inde DS 50 Birgit Hoffmeyer, HIK
2002 Inde HS 60 K. E. K. Nielsen, HRT
2002 Inde DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2002 Inde HD 60 Rene Anneberg, Holte / Niels Ole Ingels, Holte
2002 Inde DD 60  
2002 Inde MD 55/60 Ellen Frederiksen, Kolding / Klaus Graves Petersen, Kolding
2002 Inde DS 60 Solveig Bjørløw, Gentofte
2002 Inde HS 65 Ivan Fogt, Hillerød
2002 Inde HD 65 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken / Niels Erik Tanholdt, KB
2002 Inde MD 60/65  
2002 Inde DS 65  
2002 Inde DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte / Karin Wodschow, Nærum
2002 Inde HS 70 Jørgen Andersen, B 93
2002 Inde HD 70 Erik Fæster, Nærum / Ole Jensen, Nærum
2002 Inde MD 65/70  
2002 Inde DD 70  
2002 Inde HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2002 Inde HD 75 Steen St. Blicher, Nykøbing Sj. / Christen Brøgger, AB
2002 Inde MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
  Inde    
2001 Inde   2001 Rundforbihallen
2001 Inde HS 45 Frans Nørby, Hjørring
2001 Inde HD 45 Carsten Lange, Lyngby/Ole Monberg, Lyngby/Hø/Ru
2001 Inde DS 40 Ikke spillet
2001 Inde DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk/Melita Jørgensen, Fredensborg
2001 Inde MD 40/45 Iben Lauest, /Peter Kjærsgaard Tisvilde
2001 Inde HS 50 Ole Monberg, HØ/RU
2001 Inde DS 45 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2001 Inde HD 55 Bjørn Bech, H.I.K/Bent Ingevold, H.I.K.
2001 Inde DD 50 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Anne Mette Sørensen Hø/Ru
2001 Inde MD 50/55 Anne Mette Sørensen /Claus Sørensen, Hø/Ru
2001 Inde HS 55 Bent Ingevold H.I.K.
2001 Inde DS 50 Ellen Frederiksen, Kolding
2001 Inde HS 60 Reino Nyyssønen, Roskilde
2001 Inde DS 55 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
2001 Inde HD 60 René Anneberg/Niels Ole Ingels, Holte
2001 Inde DD 60 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Helene A. Sørensen, Holte
2001 Inde MD 55/60 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, H.I.K.
2001 Inde DS 60 Aase Olsen, Ølstykke
2001 Inde HS 65 Reino Nyyssønen, Roskilde
2001 Inde HD 65 Poul Ehlers,Lyngby/Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring
2001 Inde MD 60/65 Ikke spillet
2001 Inde DS 65 Ikke spillet
2001 Inde DD 65 Ikke spillet
2001 Inde HS 70 Palle Nielsen, Nærum
2001 Inde HD 70 Erik Fæster/Palle Nielsen, Nærum
2001 Inde MD 65/70 Birte Kristiansen/Palle Nielsen, Nærum
2001 Inde DD 70 Ikke spillet
2001 Inde HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2001 Inde HD 75 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./ Christen Brøgger, AB
2001 Inde MD 70/75 Jytte Sunesen, H.I.K./K.O.Nilsson, H.I.K.
  Inde    
2000 Inde   2000 Rundforbihallen
2000 Inde HS 45 Frans Nørby, Hjørring
2000 Inde HD 45 Carsten Lange, Lyngby/Henrik Løchte, Lyngby
2000 Inde DS 40 Ikke spillet
2000 Inde DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk/Melita Jørgensen, Fredensborg
2000 Inde MD 40/45 Iben Lauest, Tisvilde/Allan Regnersen, Hillerød
2000 Inde HS 50 Ole Monberg, HØ/RU
2000 Inde DS 45 Gitte Faber, Nærum
2000 Inde HD 55 Bjørn Bech, H.I.K/Bent Ingevold, H.I.K.
2000 Inde DD 50 Birgit Hoffmeyer, H.I.K./Frances Ingels, Holte
2000 Inde MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, H.I.K./Bent Ingevold, H.I.K.
2000 Inde HS 55 K.E.K. Nielsen, HØ/RU
2000 Inde DS 50 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
2000 Inde HS 60 Carsten Hauch, H.I.K.
2000 Inde DS 55 Lizzi Larsen, Nærum
2000 Inde HD 60 Henning Fuchs, H.I.K./Erik Kornbeck, Lyngby
2000 Inde DD 60 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Gitte Skov, Nærum
2000 Inde MD 55/60 Melita Jørgensen, Fredensborg/Freddie Cramer, Vedbæk
2000 Inde DS 60 Birthe Geismar, Holte
2000 Inde HS 65 Søren Højberg, H.I.K.
2000 Inde HD 65 Buster Bach, H.I.K./Jørgen Ulrich, H.I.K.
2000 Inde MD 60/65 Gitte Skov, Nærum/Poul Ehlers, Lyngby
2000 Inde DS 65 Ikke spillet
2000 Inde DD 65 Ikke spillet
2000 Inde HS 70 Bent Simonsen, Holte
2000 Inde HD 70 Ole Jensen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
2000 Inde MD 65/70 Birte Kristiansen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
2000 Inde DD 70 Ikke spillet
2000 Inde HS 75 Paul Dehlholm, Holte
2000 Inde HD 75 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./ Christen Brøgger, AB
2000 Inde MD 70/75 Gertrud Horneman, H.I.K/Søren Borring, Lyngby
  Inde    
1999 Inde   1999 Rundforbihallen
1999 Inde 1 Alan Rasmussen, Århus 1900
1999 Inde 2 Carsten Lange/Henrik Løchte, Lyngby
1999 Inde 3 Birgit Hoffmeyer, H.I.K.
1999 Inde 4 Birgit Hoffmeyer, H.I.K./Susanne Winther, Holte
1999 Inde 5 Birgit Hoffmeyer,/Bent Ingevold, H.I.K.
1999 Inde 6 K.E.K. Nielsen, HØ/RU
1999 Inde 7 Henning Fuchs H.I.K/Carl Lindegaard, Lyngby
1999 Inde 8 Ellen Frederiksen, Kolding
1999 Inde 9 Ellen Frederiksen, Kolding/Melita Jørgensen, Helsingør
1999 Inde 10 Ellen Frederiksen, Kolding/Thorkild Th. Jørgensen HØ/RU
1999 Inde 11 Carsten Hauch, H.I.K
1999 Inde 12 Christen Brøgger AB/Ib Mogensen, Lyngby
1999 Inde 13 Lizzi Larsen, Nærum
1999 Inde 14 Jytte Elling, Nærum/Ellen Friis Larsen, HØ/RU
1999 Inde 15  
1999 Inde 16 Jørgen Andersen, B93
1999 Inde 17 Birthe Geismar, Holte
1999 Inde 18 Bent Simonsen, Holse
1999 Inde 19  
1999 Inde 20 Birte Kristiansen/Palle Nielsen, Nærum
1999 Inde 21  
1999 Inde 22 Ole Jensen/Palle Nielsen, Nærum
1999 Inde 23 Steen St. Blicher, Nyk.Sj.
1999 Inde 24  
1999 Inde 25  
1999 Inde 26 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Søren Borring, Lyngby
1999 Inde 27 Birthe Behrndt HØ/RU/Richard Jensen, Vi/So
  Inde    
1998 Inde   1998 Hillerød Tennis Center
1998 Inde 1 Tom Christensen, KB
1998 Inde 2 Lars Elvstrøm H.I.K./Ole Monberg HØ/RU
1998 Inde 3 Malgorzata Nielsen, Lyngby
1998 Inde 4  
1998 Inde 5 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold, H.I.K.
1998 Inde 6 K.E.K. Nielsen, HØ/RU
1998 Inde 7 Bjørn Bech/Henning Fuchs, H.I.K.
1998 Inde 8 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1998 Inde 9 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU/Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1998 Inde 10 Merete Hoff, H.I.K./Erik Kornbech, Lyngby
1998 Inde 11 Reino Nyysønen, Roskilde
1998 Inde 12 Poul Christensen, B93/Søren Højberg H.I.K.
1998 Inde 13 Lizzi Larsen, Slagelse
1998 Inde 14 Jytte Elling, Nærum/Ellen Friis Larsen, HØ/RU
1998 Inde 15 Birgitte Skov, Nærum/Poul Christensen B93
1998 Inde 16 Søren Højberg, H.I.K.
1998 Inde 17 Åse Boll, OB
1998 Inde 18 Bent Simonsen, Holte
1998 Inde 19  
1998 Inde 20  
1998 Inde 21  
1998 Inde 22 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Christen Brøgger, AB
1998 Inde 23 Paul Dehlholm, Holte
1998 Inde 24  
1998 Inde 25  
1998 Inde 26 Paul Dehlholm, Holte/Richard Jensen Vi/So
1998 Inde 27 Birthe Behrndt HØ/RU/Richard Jensen, Vi/So
  Inde    
1997 Inde   1997 Rundforbihallen
1997 Inde 1 Kasper Rud, Lyngby
1997 Inde 2 Henrik Løchte, Lyngby/Finn Chr. Strabo, Helsingør
1997 Inde 3 Dorthe Ekner, H.I.K.
1997 Inde 4 Dorthe Ekner/Birgitte Hermansen H.I.K.
1997 Inde 5 Birgit Hoffmeyer/Bjørn Bech, H.I.K.
1997 Inde 6 Henning Fuchs, H.I.K.
1997 Inde 7 Henning Fuchs, H.I.K./Erik Kornbech, Lyngby
1997 Inde 8 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1997 Inde 9 Frances Ingels/Helen A. SØrensen, Holte
1997 Inde 10 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, H.I.K.
1997 Inde 11 Reino Nyysønen, Roskilde
1997 Inde 12 Ole Jensen/Palle Nielsen, Nærum
1997 Inde 13 Birthe Geismar, Holte
1997 Inde 14  
1997 Inde 15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1997 Inde 16 Svend la Cour Andersen, Holte
1997 Inde 17 Åse Boll, OB
1997 Inde 18 Bent Simonsen, Holte
1997 Inde 19 Gertrud Horneman, H.I.K.
1997 Inde 20 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Christen Brøgger, AB
1997 Inde 21 Åse Boll OB/Gerda Sandvad SIF
1997 Inde 22 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Christen Brøgger, AB
1997 Inde 23 Paul Dehlholm, Holte
  Inde    
1996 Inde   1996 Hillerød Tennis Center
1996 Inde 1 Lars Elvstrøm, H.I.K.
1996 Inde 2 Lars Elvstrøm, H.I.K./Ole Monberg HØ/RU
1996 Inde 3 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1996 Inde 4 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU/Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1996 Inde 5 Annette Kjeldsen/Jens Hertz, H.I.K.
1996 Inde 6 Reino Nyysønen, Roskilde
1996 Inde 7 Henning Fuchs, H.I.K./Erik Kornbech, Lyngby
1996 Inde 8 Merete Hoff, H.I.K.
1996 Inde 9 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Frances Ingels, Holte
1996 Inde 10 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, HIK
1996 Inde 11 Reino Nyysønen, Roskilde
1996 Inde 12 Ingvar Skog/Ove Krogh Rantz, KB
1996 Inde 13 Helene A. Sørensen, Holte
1996 Inde 14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, Holte
1996 Inde 15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1996 Inde 16 Villy Ussinger, Hillerød
1996 Inde 17 Åse Boll, OB
1996 Inde 18 Sven Eibye, Århus 1900
1996 Inde 19 Gertrud Horneman, HIK
1996 Inde 20 Grete Brerup/søren Borring, Lyngby
1996 Inde 21 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1996 Inde 22 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Christen Brøgger, AB
1996 Inde 23 Paul Dehlholm, Holte
  Inde    
1995 Inde   1995 Rundforbihallen
1995 Inde 1 Jiri Kovarik, HØ/RU
1995 Inde 2 Tom Christensen, KB/K.E.K. Nielsen, Vi/So
1995 Inde 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1995 Inde 4 Birgit Hoffmeyer, HIK/Frances Ingels, Holte
1995 Inde 5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1995 Inde 6 Christen Bruun, KB
1995 Inde 7 Henrik Grage/Birger Murillo Petersen, AB
1995 Inde 8 Lis Sørensen, Helsingør
1995 Inde 9 Helene A. Sørensen/Marianne Novrup, Holte
1995 Inde 10 Francis Ingels, Niels Ole Ingels, Holte
1995 Inde 11 Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring
1995 Inde 12 Hans Dencker, GTK/Jørgen Tvilstegaard, Lyngby
1995 Inde 13 Birgitte W. Kobberbøl-Jensen, Vanløse
1995 Inde 14 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1995 Inde 15 Elsebeth Kjær, SIF/Erik Fæster, Lyngby
1995 Inde 16 Erik Fæster, Lyngby
1995 Inde 17 Gerda Sandvad, SIF
1995 Inde 18 Steen St. Blicher, Nyk.Sj.
1995 Inde 19 Ida Lunøe Schmidt, Vi/So
1995 Inde 20 Gertrud Hornemann, HIK/Finn Lassen, Taarbæk
1995 Inde 21 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1995 Inde 22 Palle Ellestad GTK/Lai Skovgaard, Lyngby
1995 Inde 23 Richard Jensen, Vi/So
  Inde    
1994 Inde   1994 Codanhallen, Hørsholm
1994 Inde 1 Jiri Kovarik, HØ/RU
1994 Inde 2 Carl Lindegaard/Kasper Rud, Lyngby
1994 Inde 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1994 Inde 4 Birgit Hoffmeyer, HIK/Frances Ingels, Holte
1994 Inde 5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1994 Inde 6 Hans Erik Sørvin, Grenå
1994 Inde 7 Christen Bruun, Allan Sander, KB
1994 Inde 8 Dorthe Olsen, Århus 1900
1994 Inde 9 Dorthe Olsen, Århus 1900/Lise Mikelsen ALTS
1994 Inde 10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1994 Inde 11 Søren Højberg, HIK
1994 Inde 12 Paul Dehlholm, Holte/Ole Jensen, Nærum
1994 Inde 13  
1994 Inde 14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, SIF
1994 Inde 15 Nanna Boeg Hansen/Otta Mrakota, Nærum
1994 Inde 16 Palle Nielsen, Nærum
1994 Inde 17 Åse Boll, OB
1994 Inde 18 Paul Dehlholm, Holte
1994 Inde 19  
1994 Inde 20 Gertrud Horneman, HIK/Finn Lassen, Taarbæk
1994 Inde 21  
1994 Inde 22 Palle Ellestad, GTK/Kai Skovgaard, Lyngby
1994 Inde 23 Richard Jensen, Vi/So
  Inde    
1993 Inde   1993 Rundforbihallen
1993 Inde 1 K.E.K. Nielsen, AB
1993 Inde 2 Carl Lindegaard/Kasper Rud, Lyngby
1993 Inde 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1993 Inde 4 Anne-Mette Sørensen, OB/Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1993 Inde 5 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, HIK
1993 Inde 6 Reino Nyysønen, Roskilde
1993 Inde 7 Christen Bruun, Allan Sander, KB
1993 Inde 8 Marianne Novrup, Holte
1993 Inde 9 Marianne Novrup/Helee A. Sørensen, Holte
1993 Inde 10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1993 Inde 11 Alfred Polczynski, Nærum
1993 Inde 12 Otta Mrakota,/Palle Nielsen, Nærum
1993 Inde 13 Birgitte Skov, Nærum
1993 Inde 14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad SIF
1993 Inde 15 Nanna Boeg Hansen/Otta Mrakota, Nærum
1993 Inde 16 Palle Nielsen, Nærum
1993 Inde 17 Åse Boll, OB
1993 Inde 18 Paul Dehlholm, Holte
1993 Inde 19  
1993 Inde 20 Lissa Sørensen, SIF/Søren Borring, Lyngby
1993 Inde 21 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1993 Inde 22 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1993 Inde 23 Helge Behrndt, Gilleleje
  Inde    
1992 Inde   1992 Rundforbihallen
1992 Inde 1 Kasper Rud, Lyngby
1992 Inde 2 Reino Nyysønen/Birger Murillo Petersen, AB
1992 Inde 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1992 Inde 4 Gitte Ejlerskov/Susanne Winther, Holte
1992 Inde 5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1992 Inde 6 Hans Erik Sørvin, Grenå
1992 Inde 7 Jan Boserup/Kai Hemmingsen, SIF
1992 Inde 8 Lise Mikkelsen, ALTS
1992 Inde 9 Birgitte Lenzberg/ Helene A. Sørensen, Holte
1992 Inde 10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1992 Inde 11 Bent Andersen, Nærum
1992 Inde 12 Steen St. Blicher, Nyk.Sj/Christen Brøgger, AB
1992 Inde 13 Bente Ole Olsen, HIK
1992 Inde 14 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1992 Inde 15  
1992 Inde 16 Palle Nielsen, Nærum
1992 Inde 17 Åse Boll, OB
1992 Inde 18 Richard Jensen, Vi/So
1992 Inde 19 Clara Kjærulf Christensen, Kolding
1992 Inde 20 Kirsten Tormod, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1992 Inde 21 Lissa Sørensen, SIF/Agnete Varn, Nyborg LTK
1992 Inde 22 Paul Dehlholm, Holte, Finn Lassen, Taarbæk
1992 Inde 23 Helge Behrndt, Helsingør
  Inde    
1991 Inde   1991 Rundforbihallen
1991 Inde 1 K.E.K. Nielsen, AB
1991 Inde 2 Reino Nyysønen/Birger Murillo Petersen, AB
1991 Inde 3 Inge Christensen, AB
1991 Inde 4 Birgit Hoffmeyer, HIK/Frances Ingels, Holte
1991 Inde 5 Frances Ingels, Niels Ole Ingels, Holte
1991 Inde 6 Jørgen Ulrich, HIK
1991 Inde 7 Bent Christensen, Ole Jensen, Nærum
1991 Inde 8 Lise Mikkelsen, ALTS
1991 Inde 9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1991 Inde 10 Elsebeth Kjær/Kai Hemmingsen, SIF
1991 Inde 11 Bernhard Frederiksen, HØ/RU
1991 Inde 12 Steen St. Blicher, Nyk.Sj/Christen Brøgger, AB
1991 Inde 13 Gertrud Horneman, HIK
1991 Inde 14 Ellen Bastiansen, KB/Lis Thorsen, Nærum
1991 Inde 15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1991 Inde 16 Finn Carlson, Lyngby
1991 Inde 17  
1991 Inde 18 Richard Jensen. Vi/So
1991 Inde 19 Grete Poulsen, AB
1991 Inde 20 Agnete Varn, Nyborg LTK/Per Martens, Skagen
1991 Inde 21 Agnete Varn, Nyborg LTK/Lissa Sørensen, SIF
1991 Inde 22 Helge Behrndt, Helsingør/Svend Nørregaard, Nærum
1991 Inde 23 Henning Færch, Vi/So
  Inde    
1990 Inde   1990 Rundforbihallen
1990 Inde 1 K.E.K. Nielsen, AB
1990 Inde 2 K.E.K. Nielsen, AB/Erik Kornbech, Lyngby
1990 Inde 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1990 Inde 4 Vibeke Bechtold, OB/Susanne Winther, Holte
1990 Inde 5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1990 Inde 6 Svend la Cour Andersen, Holte
1990 Inde 7 Poul Christensen, B93/Søren Højberg, HIK
1990 Inde 8 Åse Boll, OB
1990 Inde 9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1990 Inde 10 Elsebeth Kjær/Kai Hemmingsen, SIF
1990 Inde 11 Jørgen Ballhausen, HIK
1990 Inde 12 Søren Borring/Kai Skovgaard, Lyngby
1990 Inde 13  
1990 Inde 14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1990 Inde 15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1990 Inde 16 Paul Dehlholm, Holte
1990 Inde 17 Gertrud Horneman, HIK
1990 Inde 18 Richard Jensen, Vi/So
  Inde    
1989 Inde   1989 Rundforbihallen
1989 Inde 1 K.E.K. Nielsen, AB
1989 Inde 2 K.E.K. Nielsen, AB/Erik Kornbech, Lyngby
1989 Inde 3 Inge Christensen, AB
1989 Inde 4 Anne-Mette Sørensen/Vibeke Bechtold, OB
1989 Inde 5 Anne-Mette Sørensen, OB/Thorkild Larsen, KB
1989 Inde 6 Svend la Cour Andersen, Holte
1989 Inde 7 Poul Christensen, B93/Søren Højberg, HIK
1989 Inde 8 Birteh Geismar, Allerød
1989 Inde 9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1989 Inde 10 Åse Boll, OB/Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring
1989 Inde 11 Otta Mrakoto, Nærum
1989 Inde 12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1989 Inde 13 Åse Boll, OB
1989 Inde 14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1989 Inde 15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1989 Inde 16 Paul Dehlholm, Holte
1989 Inde 17 Gertrud Horneman, HIK
1989 Inde 18 Vagn Hertz, HØ/RU
1989 Inde 19 Clara Kjærulff Christensen, Kolding
  Inde    
1988 Inde   1988 Rundforbihallen
1988 Inde 1 K.E.K. Nielsen, AB
1988 Inde 2 Reino Nyysønen/Birger Murillo Petersen, AB
1988 Inde 3 Inge Christensen, AB
1988 Inde 4 Gitte Ejlerskov/Frances Ingels, Holte
1988 Inde 5 Anne-Mette Sørensen, OB/Thorkild Larsen, KB
1988 Inde 6 Svend la Cour ANdersen, Holte
1988 Inde 7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1988 Inde 8 Birgitte Skov, Holte
1988 Inde 9 Ellen Frris Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1988 Inde 10 Ellen Bastiansen, KB/Ole Jensen Vi/So
1988 Inde 11 Palle Nielsen, Nærum
1988 Inde 12 Søren Borring, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1988 Inde 13 Åse Boll, OB
1988 Inde 14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1988 Inde 15 Agnete Varn, Nyborg LTK/ Finn Lassen Taarbæk
1988 Inde 16 Tony Ford Vi/So
1988 Inde 17 Birte Kristiansen, Nærum
1988 Inde 18 Per Martens, Skagen
  Inde    
1987 Inde   1987 Rundforbihallen
1987 Inde 1 Reino Nyysønen, Roskilde
1987 Inde 2 Reino Nyysønen, Roskilde/Birger Murillo Petersen, AB
1987 Inde 3 Inge Christensen, AB
1987 Inde 4 Gitte Ejlerskov/Frances Ingels, Holte
1987 Inde 5 Jytte Elling/ Bent Christensen, Nærum
1987 Inde 6 Henning Hauth, HØ/RU
1987 Inde 7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, Vi/So
1987 Inde 8 Åse Boll, OB
1987 Inde 9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1987 Inde 10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, Vi/So
1987 Inde 11 Finn Carlson, Lyngby
1987 Inde 12 Paul Dehlholm, Holse/Finn Lassen, AB
1987 Inde 13 Gertrud Horneman, HIK
1987 Inde 14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1987 Inde 15 Lissa Sørensen, HIK/Finn Lassen, AB
1987 Inde 16 Paul Dehlholm, HIK
1987 Inde 17 Birte Kristiansen, Nærum
1987 Inde 18 Helge Behrndt, Solrød
  Inde    
1986 Inde   1986 Rundforbihallen
1986 Inde 1 Reino Nyysønen, Roskilde
1986 Inde 2 Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring/Hans-Erik Sørvin, Grenå
1986 Inde 3 Gitte Ejlerskov, Holte
1986 Inde 4 Gitte Ejlerskov/Frances Ingels, Holte
1986 Inde 5 Frances Ingels/Niels Ole Ingels, Holte
1986 Inde 6 Palle Nielsen, Nærum
1986 Inde 7 Paul Dehlholm, HIK/Ole Jensen Vi/So
1986 Inde 8 Åse Boll, OB
1986 Inde 9 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1986 Inde 10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1986 Inde 11 Paul Dehlholm, HIK
1986 Inde 12 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1986 Inde 13 Grethe Poulsen, AB
1986 Inde 14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1986 Inde 15 Anni Ekner, HIK/Finn Lassen, Taarbæk
1986 Inde 16 Helge Behrndt, HIK
1986 Inde 17 Kirsten Tormod, Lyngby
1986 Inde 18 Henning Færch, Vi/So
  Inde    
1985 Inde   1985 Rundforbihallen
1985 Inde 1 Reino Nyysønen, Roskilde
1985 Inde 2 Reino Nyysønen, Roskilde/Birger Murillo Petersen, AB
1985 Inde 3 Marianne Novrup, Holte
1985 Inde 4 Ellen Bastiansen/Jytte Elling, Nærum
1985 Inde 5 Jytte Elling/Bent Christensen, Nærum
1985 Inde 6 Jørgen Ballhausen, HIK
1985 Inde 7 Paul Dehlholm, HIK/Ole jensen, Vi/So
1985 Inde 8 Åse Boll. OB
1985 Inde 9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1985 Inde 10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, Vi/So
1985 Inde 11 Edvard Madsen, HIK
1985 Inde 12 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1985 Inde 13 Gertrud Horneman, HIK
1985 Inde 14 Lizzi Lipsøe, SIF/Lissa Sørensen, HIK
1985 Inde 15 Inger Schmidt, Lyngby/Niels Perch-Møller, B93
1985 Inde 16 Helge Behrndt, HIK
1985 Inde 17 Kirsten Tormod, Lyngby
1985 Inde 18 Eigil Gram, Vi/So
  Inde    
1984 Inde   1984 Rundforbihallen
1984 Inde 1 Reino Nyysønen, Roskilde
1984 Inde 2 Reino Nyysønen, Roskilde/Birger Murillo Petersen, AB
1984 Inde 3 Marianne Novrup, Holte
1984 Inde 4 Birgit Dyrlund, AB/Lise Mikkelsen, ALTS
1984 Inde 5 Jytte Elling/Bent Christensen, Nærum
1984 Inde 6 Palle Nielsen, Nærum
1984 Inde 7 Herluf Arendrup/Helge Behrndt, HIK
1984 Inde 8 Åse Boll, OB
1984 Inde 9 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1984 Inde 10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, Vi/So
1984 Inde 11 Henning Færch, Vi/So
1984 Inde 12 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1984 Inde 13  
1984 Inde 14 Grethe Poulsen, AB/Inger Schmidt, Lyngby
1984 Inde 15 Birthe Behrndt HØ/RU/Niels O. Schmidt, Vi/So
  Inde    
1983 Inde   1983 Rundforbihallen
1983 Inde 1 Reino Nyysønen, AB
1983 Inde 2 Reino Nyysønen/, AB/Bent Christensen ,Nærum
1983 Inde 3 Helene A. Sørensen, Holte
1983 Inde 4 Solveig Bjørløw, Lyngby/Ellen Friis Larsen, HØ/RU
1983 Inde 5 Nanna Boeg Hansen, Holte/Poul Christensen, B93
1983 Inde 6 Paul Dehlholm, HIK
1983 Inde 7 Edvard Madsen, HIK/Leif Truelsen, HIK
1983 Inde 8 Lis Thorsen, Nærum
1983 Inde 9 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1983 Inde 10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1983 Inde 11 Helge Behrndt, HIK
1983 Inde 12 Erik Vig Larsen, SIF/Poul Mathiesen, Lyngby
1983 Inde 13  
1983 Inde 14  
1983 Inde 15 Agnete Varn, Nyborg LTK/Poul Mathiesen, Lyngby
  Inde    
1982 Inde   1982 Rundforbihallen
1982 Inde 1 Reino Nyysønen, AB
1982 Inde 2 Reino Nyysønen, AB/Jørgen Ravn, HIK
1982 Inde 3 Helene A. Sørensen, Holte
1982 Inde 4 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1982 Inde 5 Elsebeth Kjær, SIF/Poul Christensen, B93
1982 Inde 6 Edvard Madsen, HIK
1982 Inde 7 Ernst Bertram, Tønder/Boris Mathiassen, AB
1982 Inde 8 Lis Thorsen, Nærum
1982 Inde 9 Birte Kristiansen, Nærum/KIrsten Tormod, Lyngby
1982 Inde 10 Jonna Meyer/K.O.Nilson, HIK
1982 Inde 11 Helge Behrndt, HIK
1982 Inde 12 Erik Vig Larsen, SIF/Poul Mathiesen, Lyngby
1982 Inde 13  
1982 Inde 14 Anni Ekner/Tove Wagner Smitt, HIK
1982 Inde 15 Anni Ekner/Vagn Hertz, HIK
  Inde    
1981 Inde   1981 Rundforbihallen
1981 Inde 1 Reino Nyysønen, AB
1981 Inde 2 Reino Nyysønen, AB/Boris Mathiassen, AB
1981 Inde 3 Åse Boll, OB
1981 Inde 4 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1981 Inde 5 Jytte Elling, KB/Palle Nielsen, Nærum
1981 Inde 6 Paul Dehlholm, HIK
1981 Inde 7 Edvard Madsen/ Leif Truelsen, HIK
1981 Inde 8 Lis Thorsen, Nærum
1981 Inde 9 Lise Horn-Møller, Holte/ Agnete Varn, Nyborg LTK
1981 Inde 10 Gertrud Horneman/Poul Horneman, HIK
1981 Inde 11 Mogens Pagh, HIK
1981 Inde 12 Erik Vig Larsen, SIF/Poul Mathiesen, Lyngby
1981 Inde 13  
1981 Inde 14 Anni Ekner/Tove Wagner Smitt, HIK
1981 Inde 15 Anni Ekner/Vagn Hertz, HIK
  Inde    
1980 Inde   1980 Rundforbihallen
1980 Inde 1 Henning Hauth, HØ/RU
1980 Inde 2 Poul Christensen, B93/Søren Højberg, HIK
1980 Inde 3 Åse Boll, OB
1980 Inde 4 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1980 Inde 5 Elsebeth Kjær, SIF/ Poul Christensen, B93
1980 Inde 6 Edvard Madsen, HIK
1980 Inde 7 Ernst Bertram, Tønder/ Boris Mathiassen, AB
1980 Inde 8 Lis Thorsen, GTK
1980 Inde 9 Lis Thorsen, GTK/Birte Kristiansen, Nærum
1980 Inde 10 Kirsten Tormod/Kai Skovgaard, Lyngby
1980 Inde 11 Mogens Pagh, HIK
1980 Inde 12  
1980 Inde 13  
1980 Inde 14 Mete Frederiksen/grete Hasholt
1980 Inde 15 Grete Poulsen, AB/ H.C. Andersen, HIK
  Inde    
1979 Inde   1979 Rundforbihallen
1979 Inde 1 Henning Hauth, HØ/RU
1979 Inde 2 Poul Christensen, B93/Søren Højberg, HIK
1979 Inde 3 Elsebeth Kjær, SIF
1979 Inde 4 Ellen Bastiansen/ Jytte Elling, KB
1979 Inde 5 Elsebeth Kjær,SIF/Poul Christensen, B93
1979 Inde 6 Paul Dehlholm, HIK
1979 Inde 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1979 Inde 8 Grethe Poulsen, AB
1979 Inde 9 Birte Kristiansen, Nærum/ Lis Thorsen, GTK
1979 Inde 10 Gertrud Horneman/ Poul Horneman, HIK
1979 Inde 11 Mogens Pagh, HIK
1979 Inde 12 H.C Andersen/Jens Hollænder, HIK
1979 Inde 13  
1979 Inde 14 Mette Frederiksen/Grete Hasholt, KB
1979 Inde 15 Tove Wagner Smitt, HIK/Erik Vig Larsen, SIF
  Inde    
1978 Inde   1978 H.I.K.
1978 Inde 1 Henning Hauth, HØ/RU
1978 Inde 2 Henning Hauth/Einat Lyttik, HØ/RU
1978 Inde 3 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1978 Inde 4  
1978 Inde 5  
1978 Inde 6 Paul Dehlholm, HIK
1978 Inde 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1978 Inde 8  
1978 Inde 9 Lizzi Lipsøe/Lissa Sørensen, HIK
1978 Inde 10 Gertrud Horneman/ Poul Horneman, HIK
1978 Inde 11 Mogens Pagh, HIK
1978 Inde 12 H.C Andersen/Jens Hollænder, HIK
1978 Inde 13  
1978 Inde 14 Aase Ramberg, Lyngby/ Tove Wagner Smitt, HIK
1978 Inde 15 Kamma Rode, Lyngby/ Kai Prior, GTK
  Inde    
1977 Inde   1977 H.I.K.
1977 Inde 1 Henning Hauth, HØ/RU
1977 Inde 2 Henning Hauth/Einat Lyttik, HØ/RU
1977 Inde 3 Gertrud Horneman, HK
1977 Inde 4 Lise Horn-Møller, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1977 Inde 5 Kirsten Tormod, Lyngby/Einar Lyttik, HØ/RU
1977 Inde 6 Helge Behrndt, HIK
1977 Inde 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1977 Inde 8  
1977 Inde 9 Lizzi Lipsøe/Lissa Sørensen, HIK
1977 Inde 10 Greteh Thunø, Ballerup/Niels O. Schmidt, Vi/So
  Inde    
1976 Inde   1976 HIK
1976 Inde 1 Edvard Madsen, HIK
1976 Inde 2 Edvard Madsen/Leif Truelsen, HIK
1976 Inde 3 Lis Thorsen, GTK
1976 Inde 4 slået sammen med række 9
1976 Inde 5 Lis Thorsen, GTK/Laif Truelsen, HIK
1976 Inde 6 Richard Jensen, Vi/So
1976 Inde 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1976 Inde 8 slået sammen med række 3
1976 Inde 9 Greteh Poulsen,AB/Kamma Rode, Lyngby
1976 Inde 10 Birthe Bruun/Vagn Hertz, HIK
  Inde    
1975 Inde   1975 H.I.K.
1975 Inde 1 Edvard Madsen, HIK
1975 Inde 2 Jørgen Ballhausen/Leif Truelsen, HIK
1975 Inde 3 Lis Thorsen, GTK
1975 Inde 4 Kirsten Tormod, Lyngby/Agnete Varn, Nyborg LTK
1975 Inde 5 Elsebeth Kjær, Holte/Palle Nielsen, Nærum
1975 Inde 6 Helge Behrndt, HIK
1975 Inde 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1975 Inde 8  
1975 Inde 9 Birthe Behrndt, HØ/RU/Tove Wagner Smitt, HIK
1975 Inde 10  
       

Alle mestre indendørs 1975->

Søgeteknik: Brug f.eks Ctrl+f og søg på navn (TIP:søg på en del af navnet og undgå stavefejl i navnet.)