DM inde mestre

ÅR Ude Række Vinder
2018 Ude   2018 i HVT
2018 Ude DS 35 Karina Ildor Jacobsgaard, KB
2018 Ude HS 40 Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2018 Ude HD 40 Christian Svanning Mikkelsen/ Peter Utzon, HIK
2018 Ude DS 40 Sophie Engelsbak, Humlebæk
2018 Ude DD 40 Sophie Engelsbak/ Malene Frei, Humlebæk
2018 Ude MD 40 Tina Hannberg Rogers, ATK / Christian S.Mikkelsen, HIK
2018 Ude HS 45 Allan Larsen, Gentofte
2018 Ude HD 45 Claus Møller Petersen/ Jacob Steinmetz, KB
2018 Ude DS 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2018 Ude DD 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte/ Pia Sinikka, Øresund Tennis
2018 Ude MD 45 Pia Sinikka, Øresund Tennis/ Martin Ravnholt, KB
2018 Ude HS 50 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2018 Ude HD 50 Peter Biltoft- Jensen/ Thomas Søbirk Petersen, ATK
2018 Ude DS 50 Charlotte Jacobsen, Lyngby
2018 Ude DD 50 Charlotte Gallina, Farum/ Janne Theilgaard, Helsingør
2018 Ude MD 50 Isamarie Sørensen/ Lars Bo Sørensen, Helsingør
2018 Ude HS 55 Bo Eklund, HIK
2018 Ude HD 55 Steen Høybye Mortensen/ Lars Gylstorff, Lyngby
2018 Ude DS 55 Katja Vogt, Taarbæk
2018 Ude DD 55 Birgit Carlsen, Aarh.1900/ Birgit Hoffmeyer, HIK
2018 Ude MD 55 Anni Michelsen, Risskov/ Christian Risager, Hillerød
2018 Ude HS 60 Peter Henrik Jantzen, HIK
2018 Ude HD 60 Erik Seifert, Holte/Karsten Bessmann, Silkeborg
2018 Ude DS 60 Anni Michelsen, Risskov
2018 Ude MD 60 Birgit Brink Lund, Fr.Bøge/ Frans Nørby, Hjørring
2018 Ude HS 65 Petr Holst, Lyngby
2018 Ude HD 65 Peter Holst/Kasper Rud, Lyngby
2018 Ude DD 65 Birgit Skovgaard,ALTS/ Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2018 Ude MD 65 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold, HIK
2018 Ude HS 70 Kasper Rud, Lyngby
2018 Ude HD 70 Frans Nørby,Hjørring/ Per Tuft, VST
2018 Ude DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2018 Ude DD 70 Helen Lykke Møller, HEI / Sirpa Sinikka Bode, HVT
2018 Ude MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/ Esben Thielsen, Birkerød
2018 Ude HS 75 Frank Gaba, Fr.Bøge
2018 Ude HD 75 Peter Lund/Bjørn Bech, HIK
2018 Ude DD 75 Lisbet Heine/ Lizzi Larsen, HIK
2018 Ude MD 75 Lisbet Heine/ Peter Lund HIK
2018 Ude HS 80 Peter Jessen, HVT
2018 Ude HD 80 Peter Jessen, HVT / Sven Lehmann, Herlev
       
2017 Ude   2017 H.I.K.
2017 Ude HS 35 Christian S. Mikkelsen, HIK
2017 Ude HD 35 Jacob Pyndt, Vanløse / Kim Lykke,VST
2017 Ude DS  35 Karina Jacobsgaard, KB
2017 Ude DD 35 Fie Astrup / Trine Schneider, HIK
2017 Ude MD 35 Karina Jacobsgaard, KB / Christian S.Mikkelsen, HIK
2017 Ude HS 40 Kasper Warming, Gentofte
2017 Ude DS 40 Fie Astrup, HIK
2017 Ude HS 45 Christian Saceanu, HIK
2017 Ude DS 45 Anja Kostecki, Roskilde
2017 Ude DD 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte / Pia Sinikka, Øresund Tennis
2017 Ude MD 45 Trine Schneider / Christian Saceanu, HIK
2017 Ude HS 50 Lars Bo Sørensen, Helsingør
2017 Ude HD 50 Stefan Ravnholt / Christen Nicolaj Gregersen,ATK
2017 Ude DS 50 Charlotte Jacobsen, TIK
2017 Ude MD 50 Isamarie Sørensen / Lars Bo Sørensen, Helsingør
2017 Ude HS 55 Lars Mathiesen,Lyngby
2017 Ude HD 55 Lars Berno Hansen, Lyngby / Henrik Brabrand, KB
2017 Ude DS 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2017 Ude DD 55 Dorte Bonnesen, HRT / Anni Michelsen, Risskov
2017 Ude MD 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2017 Ude HS 60 Hans Peter Michaelsen, KB
2017 Ude HD 60 Kristian Budtz Olsen, KB / Peter Henrik Jantzen, HIK
2017 Ude DS 60 Solveig Kaas, Roskilde
2017 Ude MD 60 Kirsten Wæver / Charles Lundquist, ATK
2017 Ude HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2017 Ude HD 65 Jens Hertz, HIK/ Henrik Løchte, Lyngby
2017 Ude DD 65 Sirpa Sinikka Bode, Ølstykke/  Lisbeth Knudsen, Frederikssund
2017 Ude MD 65 Birgit Skovgaard, ALTS / Ebbe Wagner Schmidt, Gentofte
2017 Ude HS 70 Kasper Rud, Lyngby
2017 Ude HD 70 Jørn Harder, Aarh.1900 / Kasper Rud, Lyngby
2017 Ude DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2017 Ude DD 70 Susanne Van Deurs / Anne-Mette Sørensen, HRT
2017 Ude MD 70 Anne-Mette Sørensen / Claus Sørensen, HRT
2017 Ude HS 75 Hans Mondrup, HIK
2017 Ude HD 75 Svend Erik Jørgensen, HVT / Carl Toft, Roskilde
2017 Ude HS 80 Peter Jessen, HVT
2017 Ude HD 80 Peter Jessen, HVT / Sven Lehmann, Herlev
       
2016 Ude   2016 Egaa
2016 Ude HS 35 Christian S. Mikkelsen, HIK
2016 Ude HD 40 Lars Elkjær/Christian Rievers, Randers
2016 Ude DS 40 Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2016 Ude DD 40 Pia Sinikka,Humlebæk/Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2016 Ude MD 40 Pia Sinikka,Humlebæk/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2016 Ude HS 45 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2016 Ude HS 50 Stefan Ravnholt, ATK
2016 Ude HD 50 StefanRavnholt/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2016 Ude DS 50 Isamarie Sørensen, Helsingør
2016 Ude DD 50 Lone Dall/Merete Andersen, Risskov
2016 Ude MD 50 Annette Nederby,Espergærde/Peter Biltoft Jensen, ATK
2016 Ude HS 55 Lars Mathiesen,Lyngby
2016 Ude HD 55 Lars Berno Hansen/Lars Mathiesen,Lyngby
2016 Ude DS 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2016 Ude DD 55 Gitte Schou,Bagsværd/Birthe Henriksen, ATK
2016 Ude MD 55 Gitte Schou/Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2016 Ude HS 60 Hans Peter Michaelsen, KB
2016 Ude HD 60 Mikkel Schäfer/ Claus Dalgaard, Fruens Bøge
2016 Ude DS 60 Birgitte Hostrup, Silkeborg
2016 Ude MD 60 Birgit Carlsen/ Jørn Harder, Aarh.1900
2016 Ude HS 65 Kasper Rud, Lyngby
2016 Ude HD 65 Per Tuft, Virum-Sorgenfri/Frans Nørby, Hjørring
2016 Ude DS 65 Inger Bendig, Aarhus 1900
2016 Ude DD 65 Inger Bendig, Aarh.1900/Birgit Skovgaard, ALTS
2016 Ude MD 65 Birgit Skovgaard,ALTS/ Claus Ege, Risskov
2016 Ude HS 70 Jørn Harder, Aarhus 1900
2016 Ude HD 70 Bjørn Bech/ Bent Ingevold, HIK
2016 Ude DS 70 Lisbet Heine, HIK
2016 Ude DD 70 Lisbet Heine/Lizzi Larsen, HIK
2016 Ude MD 70 Lisbet Heine/Peter Lund, HIK
2016 Ude HS 75 Frank Gaba, Fruens Bøge
2016 Ude HD 75 Peter Lund/ Niels Hollænder, HIK
2016 Ude HS 80 Peter Jessen, Herlev
2015 Ude    
      2015 Roskilde
2015 Ude HS 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2015 Ude HD 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK/ Morten Plougmann, HRT
2015 Ude DS 35 Anja Kostecki, Roskilde
2015 Ude DD 35 Karina Stoltze/Estelle Dehn-Christoffersen, Dragør
2015 Ude HS 40 Jonas Allentoft, HVT
2015 Ude MD 40 Janne Theilgaard/Kim Hansen, Hillerød
2015 Ude HS 45 Nils Trier, Humlebæk
2015 Ude HD 45 Stefan Ravnholt/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2015 Ude DS 45 Charlotte Jacobsen, TIK
2015 Ude DD 45 Charlotte Jacobsen, TIK/Charlotte Gallina, HVT
2015 Ude MD 45  Lisbet Groes, Birkerød/Nils Trier, Humlebæk
2015 Ude HS 50 Steen Elsborg, ATK
2015 Ude HD 50  Steen Elsborg/Thomas Søbirk Petersen, ATK
2015 Ude DS 50 Annette Nederby, Espergærde
2015 Ude DD 50  Annette Nederby, Espergærde/Isamarie Sørensen, Helsingør
2015 Ude MD 50  Anja Biltoft-Jensen/Peter Biltoft-Jensen, ATK
2015 Ude HS 55 Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2015 Ude HD 55  Christian Risager, Hillerød/Hans Henrik Wengel, Vedbæk
2015 Ude DS 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2015 Ude DD 55  Gitte Schou, Bagsværd/Pernille Skjøt, HVT
2015 Ude MD 55  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge/Frans Nørby, Hjørring
2015 Ude HS 60 Henrik Løchte, Lyngby
2015 Ude HD 60 Hans Peter Michaelsen/Tom Christensen, KB
2015 Ude DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2015 Ude DD 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby/Benedikte Braae, HRT
2015 Ude MD 60  Birgit Carlsen/Jørn Harder, Århus 1900
2015 Ude HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2015 Ude HD 65  Frans Nørby, Hjørring/Per Tuft, VST
2015 Ude DS 65  Lis Birkdal, SIF
2015 Ude DD 65  Dorte Popenda/Birgit Skovgaard, ALTS
2015 Ude MD 65  Benedikte Braae/Sven Larsson, HRT
2015 Ude HS 70 Bent Ingevold, HIK
2015 Ude HD 70 Bent Ingevold/Bjørn Bech, HIK
2015 Ude DS 70 Lis Schultz-Møller, Farum
2015 Ude DD 70 Lisbet Heine/Lizzi Larsen, HIK
2015 Ude MD 70 Lizzi Larsen/Bent Ingevold, HIK
2015 Ude HS 75 Peter Jessen, Herlev
2015 Ude HD 75 Per Krogh/Niels Thiesen, Lyngby
2015 Ude HS 80 Niels Erik Tanholdt, KB
2015 Ude HD 80 Niels Erik Tanholdt, KB/Viggo Holm, Århus 1900
       
2014 Ude   2014 Gilleleje
2014 Ude HS 35   Christian S. Mikkelsen, HIK
2014 Ude HD 35   Jan S. Christoffersen, Aarh.1900/ Lars Elkjær, Randers
2014 Ude MD 35   Janne Theilgaard/ Kim Hansen, Hillerød
2014 Ude HS 40   Michael Mogensen, Køge
2014 Ude HS 45   Joakim Groth, ATK
2014 Ude HD 45   Joakim Groth, ATK/ Peter Biltoft Jensen, ATK
2014 Ude DS 45   Sidse Trier, Albertslund
2014 Ude DD 45   Charlotte Jacobsen, Tåstrup/ Charlotte Gallina, Farum
2014 Ude MD 45   Isamarie Sørensen/ Lars Bo Sørensen, Helsingør
2014 Ude DS 50   Annette Nederby, Espergærde
2014 Ude HS 50   Steen Elsborg, ATK
2014 Ude DD 50   Janne Rylander, Frederikssund/ Esther Bjørn, Farum
2014 Ude HD 50   Steen Elsborg, ATK/ Thomas Søbirk Petersen, ATK
2014 Ude MD 50   Anni Michelsen/ Erik Eibye, Risskov
2014 Ude DS 55   Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2014 Ude HS 55   Peter Henrik Jantzen, HIK
2014 Ude DD 55   Ruth Thrane, Greve/ Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2014 Ude HD 55   Peter Knap, HIK/ Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2014 Ude MD 55   Kâthe Lisa Rasmussen/Alan Rasmussen, Aarh.1900
2014 Ude DS 60   Malgorzata Nielsen, Lyngby
2014 Ude HS 60   Alan Rasmussen, Aarh.1900
2014 Ude DD 60   Malgorzata Nielsen, Lyngby/ Benedikte Braae, HRT
2014 Ude HD 60   Peter Holst/ Kasper Rud, Lyngby
2014 Ude MD 60   Birgit Carlsen/ Jørn Harder, Aarh.1900
2014 Ude DD 65   Melita Frølich Jørgensen,  Lyngby
2014 Ude HS 65   Kasper Rud, Lyngby
2014 Ude DD 65   Grete Steenberg, Solrød/ Kirsten Christensen, Ishøj
2014 Ude HD 65   Bent Ingevold, HIK/ Jørn Harder, Aarh.1900
2014 Ude MD 65   Elsebeth Schønau, HRT/ Erik Bredahl, Aalborg TK
2014 Ude DS 70   Lis Schultz Møller, Farum
2014 Ude HS 70   Ole Vildmand Friis,  Ølstykke
2014 Ude DD 70   Marianne Novrup/ Helene A.Sørensen, Holte
2014 Ude HD 70   Bjørn Bech, HIK/ Poul Brodersen, Hillerød
2014 Ude MD 70   Grete Steenberg, Solrød/ Frank Gaba, Fruens Bøge
2014 Ude HS 75   Frank Gaba, Fruens Bøge
2014 Ude HD 75   Niels Thiesen/ Per Krogh, Lyngby
2014 Ude HS 80   Niels Erik Tanholt, KB
  Ude    
2013 Ude   2013 – Års
2013 Ude HS 35  Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2013 Ude HD 35  Christian Svanning Mikkelsen, HIK & Peter Utzon, HIK
2013 Ude HS 40  Lars Elkjær, Randers
2013 Ude HD 40  Lars Elkjær, Randers & Jan Lohse, Randers
2013 Ude DS 40  Daniela Ivana, Aalborg Østre
2013 Ude DD 40  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Thrane, Greve
2013 Ude MD 40  Daniela Ivana, Aalborg Østre & Lars Elkjær, Randers
2013 Ude HS 45  Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2013 Ude HS 50  Erik Eibye, Risskov
2013 Ude HD 50  Lars Gylstorff, Lyngby & Erik Eibye, Risskov
2013 Ude HS 55  Kim Borenhoff, Roskilde
2013 Ude DS 55  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2013 Ude MD 55  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2013 Ude HS 60  Søren Smedegaard, HIK
2013 Ude HD 60  Ebbe Wagner Smith, Gentofte & Sven Larsson, Dragør
2013 Ude DD 60  Benedikte Braae, HRT & Lizzi Larsen, HIK
2013 Ude MD 60  Benedikte Braae, HRT & Sven Larsson, Dragør
2013 Ude HS 65  Frans Nørby, Hjørring
2013 Ude HD 65  Bent Ingevold, HIK & Frans Nørby, Hjørring
2013 Ude DS 65  Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2013 Ude DD 65  Grete Steenberg, Solrød & Kirsten Christensen, Ishøj
2013 Ude MD 65  Lizzi Larsen, HIK & Bent Ingevold, HIK
2013 Ude HS 70  Peter Lund, HIK
2013 Ude HD 70  Niels Hollænder, HIK & Peter Lund, HIK
2013 Ude DD 70  Birgitte Kobberbøl-Jensen, B93 & Lisbet Heine, HIK
2013 Ude MD 70  Lisbet Heine, HIK & Rene Anneberg, Holte
2013 Ude HS 75  Peter Jessen, HVT
2013 Ude HD 75  Svend Lehmann, Herlev & Peter Jessen, HVT
       
2012 Ude   2012 – Hareskov/Værløse
2012 Ude HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2012 Ude DS 40      Sanne Kjær, Birkerød
2012 Ude DD 40      Isamarie Sørensen, Helsingør & Pia Sinikka, Helsingør
2012 Ude MD 40      Pia Sinikka, Helsingør & Peter Mortensen, Køge
2012 Ude HS 45      Lars Bo Sørensen, Helsingør
2012 Ude HD 45      Kenneth Schmidt, SIF & Thomas S. Petersen, ATK
2012 Ude DS 45      Marianne Wier, Birkerød
2012 Ude MD 45      Isamarie Sørensen, Helsingør & Lars Bo Sørensen, Helsingør
2012 Ude HS 50      Erik Eibye, Risskov
2012 Ude HD 50      Erik Tormod, Lyngby & Steen Høybye Mortensen, Lyngby
2012 Ude DS 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2012 Ude DD 50      Ruth Thrane, Greve & Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2012 Ude MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2012 Ude HS 55      Kim Borenhoff, Roskilde
2012 Ude HD 55      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2012 Ude DS 55      Charlotte Hald Lauridsen, Aarhus 1900
2012 Ude MD 55      Charlotte Hald Lauridsen, Aarhus 1900 & Kim Borenhoff, Roskilde
2012 Ude HS 60      Peter Holst, Lyngby
2012 Ude HD 60      Peter Holst, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2012 Ude DS 60      Gitte Faber, Nærum
2012 Ude DD 60      Lis Ramberg Beyer, HRT & Benedikte Schultz, HRT
2012 Ude MD 60      Benedikte Schultz, HRT & Sven Larsson, Dragør
2012 Ude HS 65      Kasper Rud, Lyngby
2012 Ude HD 65      Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2012 Ude DS 65      Kirsten Christensen, Ishøj
2012 Ude DD 65      Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2012 Ude MD 65      Grete Steenberg, Solrød & Per Tuft, VST
2012 Ude HS 70      Peter Lund, HIK
2012 Ude HD 70      Poul Brassøe, Aalborg TK & Frank Gaba, Fruens Bøge
2012 Ude DD 70      Lisbet Heine, HIK & Birgitte Kobberbøi-Jensen, B93
2012 Ude MD 70      Lisbet Heine, HIK & René Anneberg, Holte
2012 Ude HS 75      Jørgen Ludvigsen, Greve
2012 Ude HD 75      Peter Jessen, HVT & Svend Lehmann, Herlev
2012 Ude HS 80      Fritz Reuther, AB
2012 Ude HD 80      Fritz Reuther, AB & Arne Hoffland Jørgensen, AB
2012 Ude HS 85      Paul Dehlholm, HIK
  Ude    
2011 Ude   2011 – Faaborg
2011 Ude HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2011 Ude DS 40      Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand
2011 Ude DD 40      Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand & Janne Theilgaard, Hillerød
2011 Ude MD 40      Hanne og Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2011 Ude HS 45      Peter Biltoft-Jensen, ATK
2011 Ude HD 45      Christian Larsson, Hillerød & Christian Risager, Hillerød
2011 Ude DS 45      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2011 Ude HS 50      Kim Borenhoff, Roskilde
2011 Ude HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2011 Ude MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2011 Ude HS 55      Claus Dalgaard, Fruens Bøge
2011 Ude DS 55      Gitte Faber, Nærum
2011 Ude DD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2011 Ude MD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Jørn Harder, Aarhus 1900
2011 Ude HS 60      Frans Nørby, Hjørring
2011 Ude HD 60      Frans Nørby, Hjørring & Kasper Rud, Lyngby
2011 Ude DS 60      Ellen Frederiksen, Kolding
2011 Ude DD 60      Dorte Popenda, Aarhus 1900 & Birgit Skovgaard, ALTS
2011 Ude MD 60      Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2011 Ude HS 65      Jørn Harder, Aarhus 1900
2011 Ude HD 65      Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2011 Ude DS 65      Karen Lybye, HRT
2011 Ude DD 65      Elisabeth Lindberg, KB & Jette Steinmetz, KB
2011 Ude MD 65      Kirsten Christensen, Ishøj & Niels Emery, Aalborg TK
2011 Ude HS 70      Frank Gaba, Fruens Bøge
2011 Ude HD 70      Poul Brassøe, Aalborg TK & Frank Gaba, Fruens Bøge
2011 Ude MD 70      Ulla Toksvig, Gilleleje & Niels Thiesen, Lyngby
2011 Ude HS 75      Peter Jessen, HVT
2011 Ude HD 75      Peter Jessen, HVT & Svend Lehmann, Herlev
  Ude    
2010 Ude   2010 – Hørsholm/Rungsted
2010 Ude DD 35      Helle Hasse, Vedbæk & lsamarie Sørensen, Helsingør
2010 Ude HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Ude DS 40      Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Ude MD 40      Anne Møller, Lyngby & Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Ude HS 45      Peter Iversen, Gentofte
2010 Ude HD 45      Henrik Brabrand, KB & Lars Berno Hansen, VST
2010 Ude DS 45      Charlotte Jacobsen, TIK
2010 Ude DD 45      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Thrane, Greve
2010 Ude MD 45      Dorte Achen, NKT & Tonny Lilholm, NKT
2010 Ude HS 50      Steen Biilmann, B 93
2010 Ude HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2010 Ude DS 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2010 Ude MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2010 Ude HS 55      Peter Holst, Lyngby
2010 Ude HD 55      Ebbe Wagner Smitt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2010 Ude DS 55      Gitte Faber, Nærum
2010 Ude DD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2010 Ude MD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Jørn Harder, Aarhus 1900
2010 Ude HS 60      Frans Nørby, Hjørring
2010 Ude HD 60      Ebbe Wagner Smitt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2010 Ude DS 60      Sirpa Bode, Ølstykke
2010 Ude DD 60      Lis Ramberg Beyer, HRT & Benedikte Schultz, HRT
2010 Ude MD 60      Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2010 Ude HS 65      Bent Ingevold, HIK
2010 Ude HD 65      Bjørn Bech, HIK & Poul Brodersen, Hillerød
2010 Ude DS 65      Melita Jørgensen, Fredensborg
2010 Ude DD 65      Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2010 Ude MD 65      Lis Ramberg Beyer, HRT & Carl Lindegaard, Lyngby
2010 Ude HS 70      Frank Gaba, Fruens Bøge
2010 Ude HD 70      Frank Gaba, Fruens Bøge & Poul Brassøe, Aalborg TK
2010 Ude DD 70      Lene Brinch, Nærum & Birgitte Skov, Nærum
2010 Ude MD 70      Birgitte Skov, Nærum & Kjeld Almer, Lyngby
2010 Ude HS 75      Svend Lehmann, Herlev
2010 Ude HD 75      Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2010 Ude HS 80      Fritz Reuther, AB
2010 Ude HD 80      Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
  Ude    
2009 Ude   2009 – Risskov
2009 Ude HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2009 Ude DS 40      Sidse Trier, Albertslund
2009 Ude DD 40      Lisbet Groes, Birkerød & Marianne Wier, Birkerød
2009 Ude MD 40      Susanne Hamann, Risskov & Jan-Erik Ørum-Petersen, Aarhus 1900
2009 Ude HS 45      Jan-Erik Ørum-Petersen, Aarhus 1900
2009 Ude HD 45      Erik Eibye, ALTS & Jan-Erik Ørum-Petersen, Aarhus 1900
2009 Ude HS 50      Kim Borenhoff, Roskilde
2009 Ude HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2009 Ude DS 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2009 Ude DD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Dorte Ekner, HIK
2009 Ude MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2009 Ude HS 55      Peter Holst, Lyngby
2009 Ude DS 55      Dorte Ekner, HIK
2009 Ude MD 55      Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2009 Ude HS 60      Claus Pedersen, Aarhus 1900
2009 Ude HD 60      Frans Nørby, Hjørring & Kasper Rud, Lyngby
2009 Ude DS 60      Ellen Frederiksen, Kolding
2009 Ude DD 60      Ellen Frederiksen, Kolding & Lizzi Larsen, Nærum
2009 Ude MD 60      Kirsten Christensen, Ishøj & Niels Emery, Aalborg TK
2009 Ude HS 65      Søren Kaae, ALTS
2009 Ude HD 65      Poul Brassøe, Aalborg TK & Ole Knudsen, Aalborg TK
2009 Ude DD 65      Lizzi Larsen, Nærum & Grete Steenberg, Solrød
2009 Ude MD 65      Gerda Damsgaard, Alborg TK & Ole Knudsen, Aalborg TK
2009 Ude HS 70      Frank Gaba, Fruens Bøge
2009 Ude HD 70      Peter Jessen, HVT & Svend Erik Jørgensen, HVT
2009 Ude MD 70      Birthe Geismar, Holte & Peter Jessen, HVT
2009 Ude HS 75      Viggo Holm, Aarhus 1900
2009 Ude HD 75      Poul-Erik Nielsen, Bagsværd & Ole Thorsen, Taarbæk
2009 Ude HS 80      Sven Eibye, Aarhus 1900
2009 Ude HD 80      Gellert Beck, Allerød & Paul Dehlholm, HIK
  Ude    
  Ude    
2008 Ude   2008 – KTK
2008 Ude HS 35      Michael Vig Larsen, KB
2008 Ude HD 35      Kenneth Schmidt, Birkerød & Thomas Petersen, ATK
2008 Ude DS 40      Lisbet Groes, Birkerød
2008 Ude DD 40      Lisbet Groes, Birkerød & Marianne Wier, Birkerød
2008 Ude MD 40      Lisbet Groes, Birkerød & Carsten Hansen, Køge
2008 Ude HS 45      Steen Elsborg, ATK
2008 Ude HD 45      Henrik Brabrand, KB & Lars Berno Hansen, VST
2008 Ude DS 45      Annette Nederby, Espergærde
2008 Ude MD 45      Anne Casals, Roskilde & Kurt Jensen, Roskilde
2008 Ude HS 50      Asbjørn Poulsen, KTK
2008 Ude HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2008 Ude DS 50      Malgorzata Nielsen, Lyngby
2008 Ude DD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Thrane, Greve
2008 Ude MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2008 Ude HS 55      Peter Holst, Lyngby
2008 Ude HD 55      Peter Holst, Lyngby & Ole Monberg, Birkerød
2008 Ude DS 55      Gitte Faber, Nærum
2008 Ude MD 55       Benedikte Schultz, HRT & Sven Larsson, Dragør
2008 Ude HS 60      Frans Nørby, Hjørring
2008 Ude HD 60      Jørgen Lindhoff, Holte & Allan Poulsen, Nærum
2008 Ude DS 60      Melita Jørgensen, Fredensborg
2008 Ude DD 60      Kirsten Christensen, Ishøj & Grete Steenberg, Solrød
2008 Ude MD 60      Melita Jørgensen, Fredensborg & Allan Poulsen, Nærum
2008 Ude HS 65      Robert Schwencke, HIK
2008 Ude HD 65      Poul Brodersen, Hillerød & Erik Kornbeck, Hillerød
2008 Ude DS 65      Birgit Hinge, KB
2008 Ude DD 65      Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2008 Ude MD 65      Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2008 Ude HS 70      Peter Jessen, HVT
2008 Ude HD 70      Ivan Fogt, Hillerød & Peter Jessen, HVT
2008 Ude MD 70      Birthe Geismar, Holte & Peter Jessen, HVT
2008 Ude HD 75      Arne Hoffland Jørgensen, AB & Fritz Reuther, AB
2008 Ude MD 75      Elsebeth Kjær, Nærum & Ole Jensen, Nærum
2008 Ude HS 80      Vagn Gjessing, Gentofte
2008 Ude HD 80      Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
  Ude    
  Ude    
2007 Ude   2007 – Aarhus 1900
2007 Ude HS 35      Jan-Erik Ørum-Petersen, ALTS
2007 Ude HD 35      Michael Mogensen, Køge & Peter Mortensen, Greve
2007 Ude HS 45      Hans Henrik Goth, Vedbæk
2007 Ude DS 40      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2007 Ude MD 40/45    Gerd Schierup, Aarhus 1900 & Morten Thomsen, Aarhus 1900
2007 Ude HS 50      Alan Rasmussen, Aarhus 1900
2007 Ude HD 50      Alan Rasmussen, Aarhus 1900 & Morten Thomsen, Aarhus 1900
2007 Ude HS 55      Peter Holst, Lyngby
2007 Ude HD 55      Ole Monberg, Birkerød & Kasper Rud, Lyngby
2007 Ude DS 50      Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2007 Ude DD 50      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2007 Ude MD 50/55    Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2007 Ude HS 60      Kasper Rud, Lyngby
2007 Ude HD 60      Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2007 Ude DS 55      Gitte Faber, Nærum
2007 Ude MD 55/60    Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2007 Ude HS 65      Frank Gaba, Fruens Bøge
2007 Ude HD 65      Poul Brodersen, Hillerød & Freddie Cramer, Vedbæk
2007 Ude DS 60      Ellen Frederiksen, Kolding
2007 Ude DD 60      Merete Hoff, HIK & Dorthe Olsen, Aarhus 1900
2007 Ude MD 60/65    Merete Hoff, HIK & Per Børgesen, Helsingør
2007 Ude HS 70      Peter Jessen, HVT
2007 Ude HD 70      Poul Ehlers, Gilleleje & Ivan Fogt, Hillerød
2007 Ude DS 65      Birgit Hinge, KB
2007 Ude DD 65      Birthe Geismar, Holte & Birgitte Skov, Nærum
2007 Ude MD 65/70    Aase Olsen, Ølstykke & Peter Jessen, HVT
2007 Ude HS 75      Vagn Gjessing, Gentofte
2007 Ude HD 75      Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
2007 Ude DD 70      Lillian Bagger, Birkerød & Agnete Waage Jensen, Birkerød
2007 Ude MD 70/75    Birthe Fæster, Nærum & Jørgen Tvilstegaard, Nærum
2007 Ude HS 80      Paul Dehlholm, HIK
2007 Ude HD 80      Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
  Ude    
  Ude    
2006 Ude   2006 – Lyngby
2006 Ude HS 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2006 Ude HS 45 Christian Kurt Nielsen, Lyngby
2006 Ude HD 45 Alan Rasmussen, Aarhus 1900 & Morten Thomsen, Aarhus 1900
2006 Ude DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2006 Ude DD 40 Anne Møller, Lyngby & Marianne Wier, Birkerød
2006 Ude MD 40/45 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2006 Ude HS 50 Alan Rasmussen, ALTS
2006 Ude HD 50 Hans Peter Michaelsen, KTK & Asbjørn Poulsen, KTK
2006 Ude DS 45 Connie Flint-Petersen, Fredensborg
2006 Ude HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2006 Ude HD 55 Sven Larsson, Dragør & Olaf Sørensen, Kløvermarken
2006 Ude DS 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2006 Ude DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2006 Ude MD 50/55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2006 Ude HS 60 Jørn Harder, Aarhus 1900
2006 Ude HD 60 Niels Poulsen, HIK & Esben Thielsen, Birkerød
2006 Ude DS 55 Lisbeth Jensen, Nykøbing Mors
2006 Ude MD 55/60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2006 Ude DS 60 Lis Sørensen, Helsingør
2006 Ude DD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Lizzi Larsen, Nærum
2006 Ude HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2006 Ude HD 65 Poul Brodersen, Hillerød & Erik Kornbeck, Lyngby
2006 Ude MD 60/65 Melita Jørgensen, Fredensborg & Klaus Graves Petersen, KTK
2006 Ude DS 65 Solveig Bjørløw, Gentofte
2006 Ude HS 70 Peter Jessen, Hareskov/Værløse
2006 Ude HD 70 Reino Nyyssønen, Roskilde & Ole Thorsen, Taarbæk
2006 Ude MD 65/70 Aase Olsen, Ølstykke & Peter Jessen, Hareskov/Værløse
2006 Ude HS 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2006 Ude HD 75 Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
2006 Ude DD 70 Birthe Fæster, Nærum & Elsebeth Kjær, Nærum
2006 Ude MD 70/75 Solveig Bjørløw, Gentofte & Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2006 Ude HS 80 Sven Eibye, Aarhus 1900
2006 Ude HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
  Ude    
  Ude    
2005 Ude   2005 – Aalborg
2005 Ude HS 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2005 Ude HS 45 Claus Pedersen, Aarhus 1900
2005 Ude HD 45 Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper S. Nielsen, Bagsværd
2005 Ude DD 40 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Trane, Greve
2005 Ude MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2005 Ude HS 50 Hans Peter Michaelsen, KB
2005 Ude HD 50 Hans Peter Michaelsen, KB & Asbjørn Poulsen, KTK
2005 Ude DS 45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2005 Ude HS 55 Claus Pedersen, Aarhus 1900
2005 Ude HD 55 Jørn Harder, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2005 Ude DS 50 Gitte Faber, Nærum
2005 Ude DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2005 Ude MD 50/55 Birgit Carlsen, Humlebæk & Jørn Harder, Aarhus 1900
2005 Ude HS 60 Bjørn Bech, HIK
2005 Ude HD 60 Jan Ehrenreich, KB & Klaus G. Petersen, Hjortekær
2005 Ude DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2005 Ude MD 55/60 Ellen Frederiksen, Kolding & Klaus G. Petersen, Hjortekær
2005 Ude DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2005 Ude DD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Lizzi Larsen, Nærum
2005 Ude HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2005 Ude HD 65 René Anneberg, Holte & Christen Bruun, KB
2005 Ude MD 60/65 Melita Jørgensen, Fredensborg & Frank Gaba, Fruens Bøge
2005 Ude DD 65 Birthe Geismar, Holte & Birgitte Skov, Nærum
2005 Ude HS 70 Svend Lehmann, Herlev
2005 Ude HD 70 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd & Ole Thorsen, Taarbæk
2005 Ude MD 65/70 Birgitte Skov, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2005 Ude HS 75 Hans Dencker, Gentofte
2005 Ude HD 75 Paul Dehlholm, Holte & Vagn Gjessing, Gentofte
2005 Ude DD 70 Birthe Fæster, Nærum & Elsebeth Kjær, Nærum
2005 Ude MD 70/75 Elsebeth Kjær, Nærum & Vagn Gjessing, Gentofte
2005 Ude HS 80 Paul Dehlholm, Holte
2005 Ude HD 80 Erling Clausen, Gentofte & Paul Dehlholm, Holte
  Ude    
2004 Ude   2004 – Hillerød
2004 Ude HS 35 Ulrik Grage, AB
2004 Ude HS 45 Alan Rasmussen, ALTS
2004 Ude HD 45 Hans Peter Michaelsen, KB & Asbjørn Poulsen, KTK
2004 Ude DS 40 Annette Frandsen, HIK
2004 Ude DD 40 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Trane, Greve
2004 Ude MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2004 Ude HS 50 Alan Rasmussen, ALTS
2004 Ude DS 45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2004 Ude HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2004 Ude HD 55 Jørn Harder, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2004 Ude DS 50 Birgit Carlsen, Humlebæk
2004 Ude DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Anca Tjellesen, Espergærde
2004 Ude MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent lngevold, HIK
2004 Ude HS 60 Benny Nielsen, ALT
2004 Ude HD 60 Erik Kornbeck, Lyngby & Carl Lindegaard, Lyngby
2004 Ude DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2004 Ude MD 55/60 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge & Carl Lindegaard, Lyngby
2004 Ude HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2004 Ude HD 65 Reino Nyyssønen, Roskilde & Birger Murillo Petersen, AB
2004 Ude DS 60 Dorthe Olsen, Aarhus 1900
2004 Ude DD 60 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Ramberg Beyer, HØ/RU
2004 Ude MD 60/65 Dorthe Olsen, Aarhus 1900 & Freddie Cramer, Vedbæk
2004 Ude HS 70 Niels Erik Tanholdt, KB
2004 Ude HD 70 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd & Ole Thorsen, Taarbæk
2004 Ude DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte & Birthe Geismar, Holte
2004 Ude MD 65/70 Birgitte Skov, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2004 Ude HS 75 Hans Dencker, Gentofte
2004 Ude HD 75 Paul Dehlholm, Holte & Vagn Gjessing, Gentofte
2004 Ude DD70 Lillian Bagger, Birkerød & Agnete Waage Jensen, Birkerød
2004 Ude MD 70/75 Elsebeth Kjær, Nærum & Vagn Gjessing, Gentofte
2004 Ude HS 80 Paul Dehlholm, Holte
2004 Ude HD 80 Paul Dehlholm, Gentofte & Palle Ellestad, Gentofte
  Ude    
2003 Ude   2003 Faaborg
2003 Ude HS 45 Alan Rasmussen, ALTS
2003 Ude HD 45 Alan Rasmussen, ALTS / Morten Thomsen, Århus 1900
2003 Ude DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk / Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2003 Ude MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2003 Ude HS 50 Ole Monberg, Birkerød
2003 Ude DS 45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2003 Ude HS 55 Claus Pedersen, Århus 1900
2003 Ude HD 55 Jørn Harder, Århus 1900 / Claus Pedersen, Århus 1900
2003 Ude DS 50 Birgit Hoffmeyer, HIK
2003 Ude DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2003 Ude MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK / Bent Ingevold, HIK
2003 Ude HS 60 Bjørn Bech, HIK
2003 Ude HD 60 Christen Bruun, KB / Birger Murillo Petersen, AB
2003 Ude DS 55 Karen Lybye, HRT
2003 Ude MD 55/60 Lone Bech, HIK / Bjørn Bech, HIK
2003 Ude HS 65 Poul Brassøe, Aalborg TK
2003 Ude HD 65 Reino Nyyssønen, Roskilde / Birger Murillo Petersen, AB
2003 Ude DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2003 Ude DD 60 Lizzi Larsen, Nærum / Helene A. Sørensen, Holte
2003 Ude MD 60/65 Lene Brinch, Nærum / Jørgen Ravn, Nærum
2003 Ude HS 70 Poul Ehlers, Lyngby
2003 Ude HD 70 Poul Ehlers, Lyngby / Viggo Holm, Århus 1900
2003 Ude DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte / Birthe Geismar, Holte
2003 Ude MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2003 Ude HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2003 Ude HD 75 Paul Dehlholm, Holte / Vagn Gjessing, Gentofte
2003 Ude MD 70/75 Elsebeth Kjær, Nærum / Palle Nielsen, Nærum
  Ude    
2002 Ude   2002 i Dragør
2002 Ude HS 45 Alan Rasmussen, Århus 1900
2002 Ude HD 45 Jørn Harder, Århus 1900 / Alan Rasmussen, Århus 1900
2002 Ude DS 40 Dorte Arhøj, HIK
2002 Ude DD 40 Dorte Arhøj, HIK / Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2002 Ude MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2002 Ude HS 50 Ole Monberg, HRT
2002 Ude HS 55 Jørn Harder, Århus 1900
2002 Ude HD 55 Bjørn Bech, HIK / Niels Poulsen, HIK
2002 Ude DS 50 Birgit Hoffmeyer, HIK
2002 Ude DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2002 Ude MD 50/55 Gitte Faber, Nærum / Birger Hansen, Nærum
2002 Ude HS 60 Robert Schwencke, Holte
2002 Ude HD 60 Freddie Cramer, Vedbæk / Klaus Graves Petersen, Kolding
2002 Ude DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2002 Ude MD 55/60 Ellen Frederiksen / Klaus Graves Petersen, Kolding
2002 Ude HS 65 Jørgen Ludvigsen, Greve
2002 Ude HD 65 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken / Jørgen Ravn, Nærum
2002 Ude DS 60 Solveig Bjørløw, Gentofte
2002 Ude DD 60 Solveig Bjørløw, Gentofte / Birthe Geismar, Holte
2002 Ude MD 60/65 Birgitte Lenzberg, Nærum / Peter Jessen, Hareskov-Værløse
2002 Ude HS 70 Alfred Polczynski, Nærum
2002 Ude HD 70 Bernhard Frederiksen, HRT / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2002 Ude DD 65 Aase Boll, OB / Jytte Ruders, Risskov
2002 Ude MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2002 Ude HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2002 Ude HD 75 Paul Dehlholm, Holte / Palle Nielsen, Nærum
2002 Ude DD 70 Elsebeth Kjær, SIF / Birte Kristiansen, Nærum
2002 Ude MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
  Ude    
2001 Ude   2001 i Kolding
2001 Ude HS 45 Jørgen Lund, ALT
2001 Ude HD 45 Hans P. Michaelsen, KB / Asbjørn Poulsen, Kløvermarken
2001 Ude DS 40 Birgit Lund, Fruens Bøge
2001 Ude DD 40 Birgitte Hostrup, Skanderborg / Birgit Lund, Fruens Bøge
2001 Ude MD 40/45 Birgit Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2001 Ude HS 50 Frans Nørby, Hjørring
2001 Ude DS 45 Gitte Faber, Nærum
2001 Ude HS 55 Jørn Harder, Århus 1900
2001 Ude HD 55 Bjørn Bech, HIK / Bent Ingevold, HIK
2001 Ude DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2001 Ude DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2001 Ude MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK / Bent Ingevold, HIK
2001 Ude HS 60 Robert Schwencke, Holte
2001 Ude HD 60 Freddie Cramer, Vedbæk / Klaus Graves Petersen, Kolding
2001 Ude DS 55 Lizzi Larsen, Nærum
2001 Ude MD 55/60 Kirsten Christensen, Ishøj / Frank Gaba, Fruens Bøge
2001 Ude HS 65 Peter Jessen, Hareskov-Værløse
2001 Ude HD 65 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken / Niels Erik Tanholdt, KB
2001 Ude DS 60 Jytte Ruders, Lystrup
2001 Ude MD 60/65 Lene Brinch, Nærum / Jørgen Ravn, Nærum
2001 Ude HS 70 Erik Fæster, Nærum
2001 Ude HD 70 Bernhard Frederiksen, HRT / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2001 Ude DD 65 Aase Boll, OB / Jytte Ruders, Lystrup
2001 Ude MD 65/70 Aase Boll, OB / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2001 Ude HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2001 Ude HD 75 Gellert Beck, Nykøbing Sj. / K. O. Nilson, HIK
2001 Ude MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
  Ude    
2000 Ude   2000 HIK
2000 Ude 1 Alan Rasmussen, Skovbakken
2000 Ude 2 Carsten Lange, Lyngby/Jørn Harder, Århus 1900
2000 Ude 3 Dorthe Arhøj, H I K
2000 Ude 4 Birgit Hoffmeyer, H I K /Birgit Brink Lund,Fruens Bøge
2000 Ude 5 BirgitteHostrup,Skanderborg/Alan Rasmussen, Skovbakken
2000 Ude 6 Frans Nørby, Hjørring
2000 Ude 7 Gitte Faber, Nærum
2000 Ude 8 Bjørn Bech, H I K /Bent Ingevold, H I K
2000 Ude 9 Ellen Frederiksen, Kolding/Melita Jørgensen, Fredensborg
2000 Ude 10 Birgit Hoffmeyer, H I K /Bent Ingevold, H I K
2000 Ude 11 Bent Ingevold, H I K
2000 Ude 12 Birgit Hoffmeryer, H I K
2000 Ude 13 Henning Fuchs, H I K
2000 Ude 14 Lizzi Larsen, Nærum
2000 Ude 15 Henning Fuchs,H I K /Freddie Cramer, Vedbæk
2000 Ude 16 Ikke spillet
2000 Ude 17 Melita Jørgensen, Fredensborg/Freddie Cramer, Vedbæk
2000 Ude 18 Solveig Bjørløw, Gentofte
2000 Ude 19 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken
2000 Ude 20 Poul Ehlers, Lyngby/Søren Højberg, H I K
2000 Ude 21 Solveig Bjørløw, Gentofte/Poul Erik Nielsen, Bagsværd
2000 Ude 22 Ikke spillet
2000 Ude 23 Ikke spillet
2000 Ude 24 Bent Simonsen, Holte
2000 Ude 25 Hans Dencker, Gentofte/Søren Palsbøll,SIF
2000 Ude 26 Ikke spillet
2000 Ude 27 Gertrud Horneman, H I K /Jytte Sunesen, H I K
2000 Ude 28 Steen St Blicher,Nykøbing Sj
2000 Ude 29 Steen St Blicher,Nykøbing Sj /Christen Brøgger,AB
2000 Ude 30 Jytte Sunesen, H I K /Gellert Beck, Nykøbing Sj
  Ude    
1999 Ude   1999 Nyborg
1999 Ude 1 Frans Nørby, Hjørring
1999 Ude 2 Frans Nørby, Hjørring/Bob Sørensen, Hirsthals
1999 Ude 3 Birgit B Lund, Fruens Bøge
1999 Ude 4 Birgit B Lund, Fruens Bøge/Birgit Hoffmeyer, H I K
1999 Ude 5 Birgit B Lund,Fruens Bøge/Frans Nørby, Hjørring
1999 Ude 6 Peter Lund, H I K
1999 Ude 7 Bjørn Bech, H I K /Henning Fuchs, H I K
1999 Ude 8 Ellen Frederiksen, Kolding
1999 Ude 9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen, Hø/RU
1999 Ude 10 Ellen Frederiksen, Kolding/Klaus Graves Pedersen, Kolding
1999 Ude 11 Christen Bruun, KB
1999 Ude 12 Poul Ehlers, Lyngby/Jørgen E Jensen, Hjørring
1999 Ude 13 Ikke spillet
1999 Ude 14 Birthe Geismar, Holte/Annelise Waldstrøm, Asnæs
1999 Ude 15 Åse Boll, OB/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1999 Ude 16 Jørgen E Jensen, Hjørring
1999 Ude 17 Åse Boll, OB
1999 Ude 18 Palle Nielsen, Nærum
1999 Ude 19 Ikke spillet
1999 Ude 20 Åse Boll, OB/Palle Nielsen, Nærum
1999 Ude 21 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1999 Ude 22 Sven Eibye, Århus 1900/Erik S Nilsson, AB
1999 Ude 23 Gellert Beck, Nyk Sj
1999 Ude 24 Ikke spillet
1999 Ude 25 Ikke spillet
1999 Ude 26 Ikke såillet
1999 Ude 27 Jytte Sunesen, H I K /Gellert Beck, Nyk Sj
  Ude    
1998 Ude   1998 Hareskov – Værløse
1998 Ude 1 Frans Nørby, Hjørring
1998 Ude 2 Tom Christensen,KB/Oliver McFall, KB
1998 Ude 3 Dorte Ekner, H I K
1998 Ude 4 Ikke spillet
1998 Ude 5 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge/Frans Nørby, Hjørring
1998 Ude 6 Peter Lund, H I K
1998 Ude 7 Bjørn Bech, H I K /Henning Fuchs, H I K
1998 Ude 8 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1998 Ude 9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen HØ/RU
1998 Ude 10 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Bjørn Bech, H I K
1998 Ude 11 Christen Bruun, KB
1998 Ude 12 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1998 Ude 13 Lizzi Larsen, Slagelse
1998 Ude 14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, SIF
1998 Ude 15 Åse Boll, OB/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1998 Ude 16 Alfred Polczynski, Nærum
1998 Ude 17 Åse Boll, OB
1998 Ude 18 Palle Nielsen, Nærum
1998 Ude 19 Ikke spillet
1998 Ude 20 Birte Kristiansen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1998 Ude 21 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1998 Ude 22 Ole Jensen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1998 Ude 23 Paul Dehlholm, Holte
1998 Ude 24 Ikke spillet
1998 Ude 25 Ikke spillet
1998 Ude 26 Paul Dehlholm, Holte/Richard Jensen, Vi/So
1998 Ude 27 Gertrud Horneman, H I K /Søren Borring, Lyngby
  Ude    
1997 Ude   1997 – Hjørring
1997 Ude 1 Frans Nørby, Hjørring
1997 Ude 2 Carsten Lange, Lyngby/Henrik Løchte, Lyngby
1997 Ude 3 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge
1997 Ude 4 Ikke spillet
1997 Ude 5 Birgitte Hostrup,Skanderborg/Niels Emery,Aalborg TK
1997 Ude 6 Stig Birch Poulsen, GTK
1997 Ude 7 Poul Brodersen, FIF,Hillerød/Henning Fuchs, H I K
1997 Ude 8 Ikke spillet
1997 Ude 9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Helene A Sørensen,Holte
1997 Ude 10 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Henning Fuchs,H I K
1997 Ude 11 Peter Jessen, Ha/Vær
1997 Ude 12 Ole Jensen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1997 Ude 13 Lene Brinch, Holte
1997 Ude 14 Elsebeth Kjær, SIF/Jytte Ruders, Lystrup
1997 Ude 15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1997 Ude 16 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1997 Ude 17 Åse Boll, OB
1997 Ude 18 Palle Nielsen, Nærum
1997 Ude 19 Ikke spillet
1997 Ude 20 Birte Kristiansen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1997 Ude 21 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1997 Ude 22 Paul Dehlholm, Holte/Bent Simonsen, Holte
1997 Ude 23 Paul Dehlholm, Holte
  Ude    
1996 Ude   1996 – B 93
1996 Ude 1 Lars Elvstrøm, HIK
1996 Ude 2 Lars Elvstrøm, HIK/Peter Lund, HIK
1996 Ude 3 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1996 Ude 4 Dorte Ekner, HIK/Birgit Hoffmeyer, HIK
1996 Ude 5 Dorte Ekner, HIK/Lars Elvstrøm, HIK
1996 Ude 6 Stig Birch Poulsen, GTK
1996 Ude 7 Christen Bruun, KB/Henning Fuchs, HIK
1996 Ude 8 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge
1996 Ude 9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Merete Hoff, HIK
1996 Ude 10 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Henning Fuchs, HIK
1996 Ude 11 Peter Jessen, Ha/Vær
1996 Ude 12 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Poul-Erik Nielsen,Bagsvæ
1996 Ude 13 Birthe Geismar, Holte
1996 Ude 14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, SIF
1996 Ude 15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1996 Ude 16 Sven Rittig, Lemvig
1996 Ude 17 Jytte Ruders, Lystrup
1996 Ude 18 Bent Simomsen, Holte
1996 Ude 19 Gertrud Horneman, HIK
1996 Ude 20 Gertrud Horneman, HIK/Søren Borring, Lyngby
1996 Ude 21 Birthe Behrndt, HØ/RU/Jytte Sunesen, HIK
1996 Ude 22 Gellert Beck, Nyk Sj /Palle Ellestad,GTK
1996 Ude 23 Paul Dehlholm, Holte
  Ude    
1995 Ude   1995 – Aarhus 1900
1995 Ude 1 Jørn Harder, Aarhus 1900
1995 Ude 2 Jørn Harder, Aarhus 1900/Claus Pedersen, Aarhus 1900
1995 Ude 3 Ellen Frederiksen, Kolding
1995 Ude 4 Hanne Klausen, Holstebro/Merete Hoff, HIK
1995 Ude 5 Merete Hoff, HIK/Ole Monberg, HØ/RU
1995 Ude 6 Finn René Jørgensen, AGF
1995 Ude 7 Freddie Cramer, Vedbæk/Finn René Jørgensen, AGF
1995 Ude 8 Dorthe Olsen, Aarhus 1900
1995 Ude 9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, HØ/RU
1995 Ude 10 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa/P Sonnichsen, Kolding
1995 Ude 11 Søren Højberg, HIK
1995 Ude 12 Hans Dencker, GTK/ Jørgen Tvilstegaard, LTK
1995 Ude 13 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa
1995 Ude 14 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1995 Ude 15 Elsebeth Kjær, SIF/ Erik Fæster, Lyngby
1995 Ude 16 Sven Rittig, Lemvig
1995 Ude 17 Ikke spillet
1995 Ude 18 Sven Eibye, Aarhus 1900
1995 Ude 19 Ikke spillet
1995 Ude 20 Margit Thomsen, VI/SO/Niels Aarup-Kristensen, Aalbor
1995 Ude 21 G Baden-Jensen, Risskov/ Ulla Laursen, Risskov
1995 Ude 22 Sven Eibye, Aarhus 1900/Ib Gunvald, Frederikshavn
1995 Ude 23 Richard Jensen, VI/SO
  Ude    
1994 Ude   1994 – Skovshoved
1994 Ude 1 Frans Nørby, Hjørring
1994 Ude 2 Frans Nørby, Hjørring/Jesper Volf, HØ/RU
1994 Ude 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1994 Ude 4 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen, OB
1994 Ude 5 Birgit Hoffmeyer, HIK/Bent Ingevold, HIK
1994 Ude 6 Christen Bruun, KB
1994 Ude 7 Christen Bruun, KB/Allan Sander, KB
1994 Ude 8 Dorthe Olsen, Århus1900
1994 Ude 9 Lise Mikkelsen, ALTS/Dorthe Olsen, Århus 1900
1994 Ude 10 Birgitte Skov, Nærum/Freddie Cramer, Vedbæk
1994 Ude 11 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1994 Ude 12 Steen St Blicher, Nykøbing Sj /Christen Brøgger, AB
1994 Ude 13 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa
1994 Ude 14 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1994 Ude 15 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Otta Mrakota, Nærum
1994 Ude 16 Sven Rittig, Lemvig
1994 Ude 17 Gerda Sandvad, SIF
1994 Ude 18 Paul Dehlholm, Holte
1994 Ude 19 Ikke spillet
1994 Ude 20 Jytte Sunesen, HIK/Niels Heilmann, Snekkersten
1994 Ude 21 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1994 Ude 22 Palle Ellestad, GTK/Kai Skovgaard, Lyngby
  Ude    
1993 Ude   1993 – Silkeborg
1993 Ude 1 Frans Nørby, Hjørring
1993 Ude 2 Søren Kaae, Århus 1900/Frans Nørby, Hjørring
1993 Ude 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1993 Ude 4 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen, OB
1993 Ude 5 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Henning Fuchs, HIK
1993 Ude 6 Finn René Jørgensen, ALTS
1993 Ude 7 Bent Christensen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1993 Ude 8 Lise Mikkelsen, ALTS
1993 Ude 9 Marianne Novrup, Holte/Helene Achilles Sørensen, Holt
1993 Ude 10 Lise Mikkelsen, ALTS/Finn René Jørgensen, ALTS
1993 Ude 11 Ole Hessner, Frederiksværk
1993 Ude 12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1993 Ude 13 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa
1993 Ude 14 Gerda Sandvad, SIF/Åse Boll, OB
1993 Ude 15 Ikke spillet
1993 Ude 16 Otta Mrakota, Nærum
1993 Ude 17 Åse Boll, OB
1993 Ude 18 Richard Jensen, VI/SO
1993 Ude 19 Ikke spillet
1993 Ude 20 Lis Thorsen, Nærum/Jørgen Lange, Vedbæk
1993 Ude 21 Ikke spillet
1993 Ude 22 Ikke spillet
1993 Ude 23 Helge Behrndt, Gilleleje
1993 Ude 24 Richard Jensen, VI/SO
  Ude    
1992 Ude   1992 – Lyngby
1992 Ude 1 Kasper Rud,VI/SO
1992 Ude 2 Bjørn Beck,Vedbæk/Bent Ingevold,Vedbæk
1992 Ude 3 Ellen Frederiksen,Kolding
1992 Ude 4 Gitte Ejlerskov,Holte/Susanne Winther,Holte
1992 Ude 5 Inge Christensen,AB/Ole Thorsen,AB
1992 Ude 6 Ole Bang,Helsingør
1992 Ude 7 Bent Christensen,Nærum/Ole Jensen,VI/SO
1992 Ude 8 Lise Mikkelsen,ALTS
1992 Ude 9 Nanna Boeg Hansen,Holte/Elsebeth Kjær,SIF
1992 Ude 10 Ellen Friis Larsen,HØ/RU/Ole Jensen,VI/SO
1992 Ude 11 Alfred Polczynski,Nærum
1992 Ude 12 Steen St Blicher Blicher,Nyk Sj /Christen Brøgger,AB
1992 Ude 13 Gerda Sandvad,SIF
1992 Ude 14 Ikke spillet
1992 Ude 15 Ikke spillet
1992 Ude 16 Palle Nielsen,Nærum
1992 Ude 17 Aase Boll,OB
1992 Ude 18 Paul Dehlholm,Holte
1992 Ude 19 Ikke spillet
1992 Ude 20 Kirsten Tormod,Lyngby/Poul Bech,Lyngby
1992 Ude 21 Birti Kristiansen,Nærum/Kirsten Tormod,Lyngby
1992 Ude 22 Paul Dehlholm,Holte/Finn Lassen,Taarbæk
1992 Ude 23 Helge Behrndt,Helsingør
  Ude    
1991 Ude   1991 – Aalborg
1991 Ude 1 Jørn Harder, Århus 1900
1991 Ude 2 Christen Bruun, KB/Allan Sander, KB
1991 Ude 3 Inge Christensen, AB
1991 Ude 4 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Dorthe Olsen, Århus 1900
1991 Ude 5 Dorthe Olsen, Århus 1900/Jørn Harder, Århus 1900
1991 Ude 6 Søren Højberg, HIK
1991 Ude 7 Bent Christensen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1991 Ude 8 Lise Mikkelsen, ALTS
1991 Ude 9 Aase Boll, OB/Helene Achilles Sørensen, Holte
1991 Ude 10 Helene Achilles Sørensen, Holte/Jørgen E Jensen, Hjørring
1991 Ude 11 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1991 Ude 12 Steen St Blicher, Nyk Sj /Christen Brøgger, AB
1991 Ude 13 Ikke spillet
1991 Ude 14 Ellen Bastiansen, KB/Lis Thorsen, Nærum
1991 Ude 15 Kirsten Tormod, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1991 Ude 16 Steen St Blicher, Nyk Sj
1991 Ude 17 Ikke spillet
1991 Ude 18 Richard Jensen, VI/SO
1991 Ude 19 Ikke spillet
1991 Ude 20 Henning Færch, VI/SO
  Ude    
1990 Ude   1990 – Birkerød
1990 Ude 1 Søren Kaae, ALTS
1990 Ude 2 Hans Lindhoff Christensen, Holte/Peter Tauson, Holte
1990 Ude 3 Inge Christensen, HA/VÆR
1990 Ude 4 Vibeke Bechtold, OB/Frances Ingels, Holte
1990 Ude 5 Susanne Winther, Holte/Henrik Grage, AB
1990 Ude 6 Alfred Polczynski, A L T
1990 Ude 7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1990 Ude 8 Inger Delamare, HA/VÆR
1990 Ude 9 Inger Delamare, HA/VÆR/Kirsten Holmskov, Randers
1990 Ude 10 Elsebeth Kjær, SIF/Kai Hemmingsen, SIF
1990 Ude 11 Sven Rittig, Lemvig
1990 Ude 12 Søren Borring, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1990 Ude 13 Ikke spillet
1990 Ude 14 Lissa Sørensen, SIF/Agnete Varn, Nyborg LTK
1990 Ude 15 Kirsten Tormod, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1990 Ude 16 Paul Dehlholm, Holte
1990 Ude 17 Jytte Rasmussen, HØ/RU
1990 Ude 18 Richard Jensen, VI/SO
  Ude    
1989 Ude   1989 – Svendborg
1989 Ude 1 Jens Bang, Helsingør
1989 Ude 2 Thorkild Larsen, KB/Peter Lund, HIK
1989 Ude 3 Anne-Mette Sørensen, OB
1989 Ude 4 Vibeke Bechtold, OB/Dorthe Olsen, Århus 1900
1989 Ude 5 Anne-Mette Sørensen, OB/Thorkild Larsen, KB
1989 Ude 6 Johannes Hulgaard, AGF
1989 Ude 7 Otta Mrakota, Nærum/Palle Nielsen, Næurm
1989 Ude 8 Aase Boll, OB
1989 Ude 9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Gerda Sandvad, SIF
1989 Ude 10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1989 Ude 11 Otta Mrakota, Nærum
1989 Ude 12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1989 Ude 13 Elsebeth Kjær, SIF
1989 Ude 14 Birte Kristiansen, Næurm/Kirsten Tormod, Lyngby
1989 Ude 15 Lissa Sørensen, HIK/Søren Borring, Lyngby
1989 Ude 16 Paul Dehlholm, Holte
1989 Ude 17 Gertrud Horneman, HIK
1989 Ude 18 Henning Færch, VI/SO
  Ude    
1988 Ude   1988 – Virum/Sorgenfri
1988 Ude 1 K E K Nielsen, AB
1988 Ude 2 Erik Kornbeck, Lyngby/K E K Nielsen, AB
1988 Ude 3 Inge Christensen, AB
1988 Ude 4 Vibeke Bechtold, OB/Dorthe Olsen, Århus 1900
1988 Ude 5 Inge Christensen, AB/Ole Thorsen, AB
1988 Ude 6 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1988 Ude 7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1988 Ude 8 Jytte Ruders, Lystrup
1988 Ude 9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1988 Ude 10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Einar Lyttik, HØ/RU
1988 Ude 11 Palle Nielsen, Nærum
1988 Ude 12 Søren Borring, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1988 Ude 13 Ikke spillet
1988 Ude 14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1988 Ude 15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1988 Ude 16 Richard Jensen, VI/SO
1988 Ude 17 Jytte Rasmussen, HØ/RU
1988 Ude 18 Helge Behrndt, Solrød
  Ude    
1987 Ude   1987 – Sønderborg
1987 Ude 1 Christen Bruun, KB
1987 Ude 2 Peter Lund, HIK/Hans-Erik Sørvin, Grenaa
1987 Ude 3 Inge Christensen, AB
1987 Ude 4 Frances Ingels, Holte/Dorthe Olsen, Århus 1900
1987 Ude 5 Frances Ingels, Holte/Niels O Ingels, Holte
1987 Ude 6 Otta Mrakota, Holte
1987 Ude 7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1987 Ude 8 Aase Boll, OB
1987 Ude 9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1987 Ude 10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1987 Ude 11 Arne Wulff, KB
1987 Ude 12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, AB
1987 Ude 13 Birthe Pedersen, AGF
1987 Ude 14 Birte Kristiansen, Nærum/Lis Thorsen, Nærum
1987 Ude 15 Kirsten Tormod, Lyngby/Finn Lassen, AB
1987 Ude 16 Paul Dehlholm, Holte
1987 Ude 17 Kirsten Tormod, Lyngby
1987 Ude 18 Helge Behrndt, Solrød
  Ude    
1986 Ude   1986 – Hareskov/Værløse
1986 Ude 1 Jens Bang, Helsingør
1986 Ude 2 Freddie Cramer, Holte/Finn René Jørgensen, AGF
1986 Ude 3 Gitte Ejlerskov, Holte
1986 Ude 4 Marianne Novrup, Holte/Helene Achilles Sørensen, Holt
1986 Ude 5 Frances Ingels, Holte/Niels O Ingels, Holte
1986 Ude 6 Otta Mrakota, AB
1986 Ude 7 Paul Dehlholm, Holte/Ole Jensen, VI/SO
1986 Ude 8 Aase Boll, OB
1986 Ude 9 Elsebeth Kjær, SIF/Nanna Boeg Hansen, Holte
1986 Ude 10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1986 Ude 11 Paul Dehlholm, Holte
1986 Ude 12 Finn Lassen, Taarbæk/Svend Nørregaard, Nærum
1986 Ude 13 Birthe Knoop, Holte
1986 Ude 14 Jytte Sunesen, HIK/Lissa Sørensen, HIK
1986 Ude 15 Kirsten Tormod, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1986 Ude 16 Richard Jensen, VI/SO
1986 Ude 17 Kirsten Tormod, Lyngby
1986 Ude 18 Henning Færch, VI/SO
  Ude    
1985 Ude   1985 – Esbjerg
1985 Ude 1 Christen Bruun, KB
1985 Ude 2 Finn René Jørgensen, AGF/Jørgen Ravn, HIK
1985 Ude 3 Marianne Novrup, Holte
1985 Ude 4 Solveig Bjørløw, Lyngby/Marianne Novrup, Holte
1985 Ude 5 Solveig Bjørløw, Lyngby/Ole Thorsen, Taarbæk
1985 Ude 6 Sven Rittig, Lemvig
1985 Ude 7 Paul Dehlholm, Holte/Ole Jensen, VI/SO
1985 Ude 8 Aase Boll, OB
1985 Ude 9 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1985 Ude 10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1985 Ude 11 Edvard Madsen, HIK
1985 Ude 12 Helge Behrndt, HIK/Niels O Schmidt, VI/SO
1985 Ude 13 Birte Kristiansen, Nærum
1985 Ude 14 Ikke spillet
1985 Ude 15 Kirsten Tormod, Lyngby/Erik Vig Larsen, SIF
1985 Ude 16 Richard Jensen, VI/SO
1985 Ude 17 Kirsten Tormod, Lyngby
1985 Ude 18 Eigil Gram, VI/SO
1985 Ude 19 Slået sammen med række 17
  Ude    
1984 Ude   1984 – Hørsholm/Rungsted
1984 Ude 1 Christen Bruun, KB
1984 Ude 2 Bent Christensen, Nærum/Einar Lyttik, HØ/RU
1984 Ude 3 Marianne Novrup, Holte
1984 Ude 4 Lise Mikkelsen, ALTS/Lis Reisby Nielsen, Toskilde
1984 Ude 5 Marianne Reenberg, B 93/Jørgen Ravn, HIK
1984 Ude 6 Edvard Madsen, HIK
1984 Ude 7 Bent Andersen, Nærum/Otta Mrakota, Holte
1984 Ude 8 Ingrid Nyyssönen, Roskilde
1984 Ude 9 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1984 Ude 10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1984 Ude 11 Helge Behrndt, HIK
1984 Ude 12 Georg Glumsøe Nielsen, VI/SO/Niels O Schmidt, VI/SO
1984 Ude 13 Kirsten Tormod, Lyngby
1984 Ude 14 Grethe Poulsen, AB/Inger Schmidt, Lyngby
1984 Ude 15 Else Berring, VI/SO/Eigil Gram, VI/SO
  Ude    
1983 Ude   1983 – Horsens
1983 Ude 1 Hans-Erik Sørvin, Grenaa
1983 Ude 2 Jørgen Eivind Jensen, Hjørring/Hans Erik-Sørvin, Grenå
1983 Ude 3 Lise Mikkelsen, ALTS
1983 Ude 4 Birgitte Lenzberg, Holte/Helene Achilles Sørensen, Holte
1983 Ude 5 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Einar Lyttik, HØ/RU
1983 Ude 6 Palle Nielsen, Nærum
1983 Ude 7 Richard Jensen, VI/SO/Edvard Madsen, HIK
1983 Ude 8 Elsebeth Kjær, SIF
1983 Ude 9 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1983 Ude 10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1983 Ude 11 Eigil Gram, VI/SO
1983 Ude 12 Erik Vig Larsen, SIF/Poul Mathiesen, Lyngby
1983 Ude 13 Ikke spillet
1983 Ude 14 Ikke spillet
1983 Ude 15 Agnete Varn, Nyborg LTK/Poul Mathiesen, Lyngby
  Ude    
1982 Ude   1982 – HIK
1982 Ude 1 Reino Nyyssönen
1982 Ude 2 Reino Nyyssönen, AB/Jørgen Ravn, HIK
1982 Ude 3 Aase Boll, OB
1982 Ude 4 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1982 Ude 5 Solveig Bjørløw, Lyngby/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd T
1982 Ude 6 Edvard Madsen, HIK
1982 Ude 7 Stig Dovmark, GTK/Hans-Georg Iversen, GTK
1982 Ude 8 Kirsten Tormod, Lyngby
1982 Ude 9 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1982 Ude 10 Kirsten Tormod, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1982 Ude 11 Helge Behrndt, HIK
1982 Ude 12 Erik Vig Larsen, SIF/Poul Mathiesen, Lyngby
1982 Ude 13 Ikke spillet
1982 Ude 14 Ikke spillet som mesterskab
1982 Ude 15 Agnete Varn, Nyborg LTK/Poul Mathiesen, Lyngby
  Ude    
1981 Ude   1981 – Holstebro
1981 Ude 1 Reino Nyyssönen, AB
1981 Ude 2 Boris Mathiassen, AB/Reino Nyyssönen, AB
1981 Ude 3 Aase Boll, OB
1981 Ude 4 Jytte Elling, KB/Ellen Friis Larsen, HØ/RU
1981 Ude 5 Elsebeth Kjær, SIF/Poul Christensen, B 93
1981 Ude 6 Hans Qvist,KB
1981 Ude 7 Ernst Bertram, Tønder/Boris Mathiassen, AB
1981 Ude 8 Kirsten Tormod, Lyngby
1981 Ude 9 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1981 Ude 10 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1981 Ude 11 Poul Mathiesen, Lyngby
1981 Ude 12 Erik Vig Larsen, SIF/Poul Mathiesen, Lyngby
1981 Ude 13 Ikke spillet
1981 Ude 14 Ikke spillet som mesterskab
1981 Ude 15 Else Berring, VI/SO/Eigil Gram, VI/SO
  Ude    
1980 Ude   1980 – Virum/Sorgenfri
1980 Ude 1 Otta Mrakota, Holte
1980 Ude 2 Otta Mrakota, Holte/Bernhard Frederiksen, HØ/RU
1980 Ude 3 Aase Boll, OB
1980 Ude 4 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1980 Ude 5 Elsebeth Kjær, SIF/Poul Christensen, B 93
1980 Ude 6 Richard Jensen, VI/SO
1980 Ude 7 Søren Borring, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1980 Ude 8 Kirsten Tormod, Lyngby
1980 Ude 9 Birte Kristiansen, Nærum/Lis Thorsen, Gentofte TK
1980 Ude 10 Gertrud Horneman, HIK/Poul Horneman, HIK
1980 Ude 11 Mogens Pagh, HIK
1980 Ude 12 H C Andersen, HIK/Erik Vig Larsen, SIF
1980 Ude 13 Ikke spillet
1980 Ude 14 Anni Ekner, HIK/Tove Wagner Smitt, HIK
1980 Ude 15 Tove Wagner Smitt, HIK/Erik Vig Larsen, HIK
  Ude    
1979 Ude   1979 – Vejle
1979 Ude 1 Henning Hauth, HØ/RU
1979 Ude 2 Henning Hauth, HØ/RU/Einar Lyttik, HØ/RU
1979 Ude 3 Aase Boll, OB
1979 Ude 49 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1979 Ude 5 Solveig Bjørløw, Lyngby/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1979 Ude 6 Paul Dehlholm, HIK
1979 Ude 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O Schmidt, VI/SO
1979 Ude 8 Kirsten Tormod, Lyngby
1979 Ude 9 Slået sammen med række 4
1979 Ude 10 Gertrud Horneman, HIK/Poul Horneman, HIK
1979 Ude 11 Erik Vig Larsen, SIF
1979 Ude 12 H C Andersen, HIK/Jens Hollænder, HIK
1979 Ude 13 Ikke spillet
1979 Ude 14 Ikke spillet
1979 Ude 15 Ikke spillet
  Ude    
1978 Ude   1978 – Skovshoved (SIF)
1978 Ude 1  Otta Mrakota, Holte
1978 Ude 2 Otta Mrakota, Holte/Bernhard Frederiksen, HØ/RU
1978 Ude 3 Gertrud Horneman, HIK
1978 Ude 4 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1978 Ude 5 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1978 Ude 6 Richard Jensen, VI/SO
1978 Ude 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O Schmidt, VI/SO
1978 Ude 8 Jytte Rasmussen, HØ/RU
1978 Ude 9 Birthe Behrndt, HØ/RU/Jytte Sunesen, HIK
1978 Ude 10 Gertrud Horneman, HIK/Poul Horneman, HIK
1978 Ude 11 Mogens Pagh, HIK
1978 Ude 12 H C Andersen, HIK/Jens Hollænder, HIK
1978 Ude 13 Ikke spillet
1978 Ude 14 Gitten Buchter, Lyngby/Kamma Rode, Lyngby
1978 Ude 15 Tove Wagner Smitt, HIK/Erik Vig Larsen, SIF
  Ude    
1977 Ude   1977 – Holte
1977 Ude 1 Henning Hauth, HØ/RU
1977 Ude 2 Henning Hauth, HØ/RU/Einar Lyttik, HØ/RU
1977 Ude 3 Aase Boll, OB
1977 Ude 4 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1977 Ude 5 Solveig Bjørløw, Lyngby/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1977 Ude 6 Paul Dehlholm, HIK
1977 Ude 7 Søren Borring, Lyngby/Poul Mathiesen, Lyngby
1977 Ude 8 Ikke spillet
1977 Ude 9 Lizzie Lipsøe, HIK/Lissa Sørensen, HIK
1977 Ude 10 Birthe Behrndt, HØ/RU/Niels O Schmidt, VI/SO
1977 Ude 11 Mogens Pagh, HIK
1977 Ude 12 Sven Harder, B 93/Adam Hauch, Holte
1977 Ude 13 Ikke spillet
1977 Ude 14 Grethe Hasholt, KB/Else Nyborg, KB
1977 Ude 15 Anni Ekner, HIK/Kai Prior, GTK
  Ude    
1976 Ude   1976 – Vejle
1976 Ude 1 Torben Ulrich, HIK
1976 Ude 2 Otta Mrakota, Holte/Bent Pedersen, Århus 1900
1976 Ude 3 Aase Boll, OB
1976 Ude 4 Aase Boll, OB/Agnete Varn, OB
1976 Ude 5 Kirsten Tormod, Lyngby/Einar Lyttik, Bagsværd
1976 Ude 6 Richard Jensen, VI/SO
1976 Ude 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O Schmidt, VI/SO
1976 Ude 8 Slået sammen med række 3
1976 Ude 9 Birthe Behrndt, HØ/RU/Lizzi Lipsøe, HIK
1976 Ude 10 Birthe Behrndt, HØ/RU/Niels O Schmidt, VI/SO
  Ude    
1975 Ude   1975 – Hørsholm/Rungsted
1975 Ude 1 Otta Mrakota, Holte
1975 Ude 2 Otta Mrakota, Holte/Bent Pedersen, Århus 1900
1975 Ude 3 Elsebeth Kjær, Holte
1975 Ude 4 Aase Boll, OB/Agnete Varn, OB
1975 Ude 5 Gertrud Horneman, HIK/Poul Horneman, HIK
1975 Ude 6 Richard Jensen, VI/SO
1975 Ude 7 Helge Behrndt, HIK/Niels O Schmidt, VI/SO
1975 Ude 8 Slået sammen med række 3
1975 Ude 9 Grete Hausbøl, HIK/Lise Upton-Hansen, Lyngby
1975 Ude 10 Birthe Behrndt, HØ/RU/Niels O Schmidt, VI/SO
  Ude    
1974 Ude   1974 – Odense
1974 Ude 1 Otta Mrakota, Holte
1974 Ude 2 Ole Hytten, GTK/Ib Sætter-Lassen, GTK
1974 Ude 3 Birthe Pedersen, Århus 1900
1974 Ude 4 Aase Boll, OB/Agnete Varn, OB
1974 Ude 5 Aase Boll, OB/Ernst Bertram, AB
1974 Ude 6 Helge Behrndt, HIK
1974 Ude 7 Mogens Ebbe, HIK/Aage Sejer Hansen, OB
1974 Ude 8 Kirsten Tormod, Lyngby
1974 Ude 9 Slået sammen med række 4
1974 Ude 10 Finalen ikke spillet
  Ude    
1973 Ude   1973 – Horsens
1973 Ude 1 Poul Horneman, HIK
1973 Ude 2 Ernst Bertram, AB/Chr Voigt, AB
1973 Ude 3 Birthe Pedersen, Århus 1900
1973 Ude 4 Gertrud Horneman, HIK/Birthe Pedersen, Århus 1900
1973 Ude 5 Birthe Pedersen, Århus 1900/Sven Eibye, Århus 1900
1973 Ude 6 Helge Behrndt, HIK
1973 Ude 7 Helge Behrndt, HIK/Olaf Frostholm, HIK
1973 Ude 8 Kirsten Tormod, Lyngby
1973 Ude 9 Slået sammen med række 4
1973 Ude 10 Birthe Behrndt, HØ/RU/Helge Behrndt, HIK
  Ude    
1972 Ude   1972 – Nærum
1972 Ude 1 Chr Voigt, Ab
1972 Ude 2 Ernst Bertram, AB/Chr Voigt, AB
1972 Ude 3 Birthe Pedersen, Århus 1900
1972 Ude 4 Gertrud Horneman, HIK/Kirsten Tormod, Lyngby
1972 Ude 5 Birthe Pedersen, Århus 1900/Sven Eibye, Århus 1900
1972 Ude 6 Helge Behrndt, HIK
1972 Ude 7 Helge Behrndt, HIK/Olaf Frostholm, HIK
1972 Ude 8 Ikke spillet
1972 Ude 9 Ikke spillet
1972 Ude 10 kke spillet