DM vindere ude/inde 1972->NU

År Ude/Inde   Række Vinder
2019 Ude 1   2019 Svendborg
2019 Ude   MD 75 Lise Schrøder / Frank Gaba, Fruens Bøge
2019 Ude   MD 70 Frances Sinclair Ingels, Tisvilde / Allan Poulsen, Lyngby
2019 Ude   MD 65 Birgit Carlsen, Øresund / Carsten Lange, Lyngby
2019 Ude   MD 60 Gitte Schou / Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2019 Ude   MD 55 Ikke spillet
2019 Ude   MD 50 Isamarie Sørensen / Lars Bo Sørensen, Helsingør
2019 Ude   MD 45 Ikke spillet
2019 Ude   MD 40 Estelle Dehn-Christoffersen, Gentofte / Christian Svanning Mikklesen H.I.K
2019 Ude   HS 80 Lise Schrøder / Frank Gaba, Fruens Bøge
2019 Ude   HS 75 Ole Vildmand Friis, HVT
2019 Ude   HS 70 Kasper Rud, Lyngby
2019 Ude   HS 65 Hans Peter Michaelsen, KB
2019 Ude   HS 60 Kristian Budtz Olsen, KB
2019 Ude   HS 55 Steen Mortensen, Lyngby
2019 Ude   HS 50 Stefan Ravnholt, ATK
2019 Ude   HS 45 Henrik Aaen, ALTS
2019 Ude   HS 40 Ole Jensen, Gentofte
2019 Ude   HD 80 Frank Gaba, Fr.Bøge / Viggo Holm, Aarhus 1900
2019 Ude   HD 75 Bjørn Bech / Peter Lund, H.I.K
2019 Ude   HD 70 Frans Nørby, Hjørring / Per Tuft, Virum
2019 Ude   HD 65 Ikke spillet
2019 Ude   HD 60 Kristian Budtz Olsen, KB / Jesper Clausen, Hvidovre
2019 Ude   HD 55 Ikke spillet
2019 Ude   HD 50 Christen Gregersen / Stefan Ravnholt, ATK
2019 Ude   HD 45 Ikke spillet
2019 Ude   HD 40 Christian Svanning Mikkelsen / Peter Utzon H.I.K
2019 Ude   DS 75 Ikke spillet
2019 Ude   DS 70 Inge Hyllested, Skovshoved
2019 Ude   DS 65 Ikke spillet
2019 Ude   DS 60 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2019 Ude   DS 55 Katja Vogt, Taarbæk
2019 Ude   DS 50 Isamarie Sørensen, Helsingør
2019 Ude   DS 45 Ikke spillet
2019 Ude   DS 40 Mia Reilev, KB
2019 Ude   DD 75 Lisbet Heine, H.I.K /Helene Achilles Sørensen, Holte
2019 Ude   DD 70 Lone Bech, Gilleleje / Frances Sinclair Ingels, Tisvilde
2019 Ude   DD 65 Ikke spillet
2019 Ude   DD 60 Charlotte Hald Lauridsen, Hasle / Anni Michelsen, Risskov
2019 Ude   DD 55 Anja Biltoft-Jensen / Birthe Henriksen, ATK
2019 Ude   DD 50 Annette Nederby, Espergærde / Isamarie Sørensen, Helsingør
2019 Ude   DD 45 Ikke spillet
2019 Ude   DD 40 Anne-Mette Bjerring / Gitte Almer Nielsen KB
2019 Inde 1   2019 Hillerød/Rundforbihallen
2019 inde   MD75 Lis Ramberg Beyer, HRT/Carl Lindegaard, Lyngby
2019 inde   MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/Frans Nørby, Hjørring
2019 inde   MD 65 Birgit Carlsen/Alan Rasmussen, Aarhus 1900
2019 inde   MD 60 Ruth Thrane, Greve/Jesper Clausen, Hvidovre
2019 inde   MD 55 Dorte Achen, NKT/ Lars Gylsdorff, Lyngby
2019 inde   MD 50 Isamarie Sørensen/ lLars Bo Sørensen, Helsingør
2019 inde   MD 45 Trine Schneider/ Christian Saceanu, H.I.K
2019 inde   MD 40 Tina Hannberg Rogers, ATK/ C. Mikkelsen, H.I.K.
2019 inde   HS 80 Frank Gaba, Fr.Bøge
2019 inde   HS 75 Arne Aastrup, Birkerød
2019 inde   HS 70 Kasper Rud, Lyngby
2019 inde   HS 65 Alan Rasmussen, Aarhus 1900
2019 inde   HS 60 Kristian Budtz-Olsen. KB
2019 inde   HS 55 Anders Eriknauer. H.I.K
2019 inde   HS 50 Nils Trier Madsen, Humlebæk
2019 inde   HS 45 Martin Ravnholt, KB
2019 inde   HS 40 Christian Svanning Mikkelsen, H.I.K
2019 inde   HD 80 Peter Jessen/Svend Lehmann, Herlev
2019 inde   HD 75 Bjørn Bech/Peter Lund, H.I.K
2019 inde   HD 70 Kasper Rud/ Carl Lindegaard, Lyngby
2019 inde   HD 65 Carsten Lange/ Henrik Løchte, Lyngby
2019 inde   HD 60 Jesper Clausen, Hvidovre/Kristian Budtz-Olsen, KB
2019 inde   HD 55 Steen Elsborg/Thomas Søbirk Petersen, ATK
2019 inde   HD 50 Christen Gregersen/ Stefan Ravnholt, ATK
2019 inde   HD 45 Thomas Schrøder/ Allan Larsen, Gentofte
2019 inde   HD 40 Jacob Pyndt, Vanløse /Kim Lykke, VST
2019 inde   DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2019 inde   DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2019 inde   DS 55 Katja Vogt, Taarbæk
2019 inde   DS 50 Isamarie Sørensen, Helsingør
2019 inde   DS 45 Fie Astrup. H.I.K
2019 inde   DS 40 Sophie Engelsbak, Humlebæk
2019 inde   DD 75 Helene A. Sørensen, Holte/Lisbet Heine, H.I.K
2019 inde   DD 70 Anne-Mette Sørensen/ Susanne Van Deurs, HRT
2019 inde   DD 65 Birgit Hoffmeyer, H.I.K/ Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2019 inde   DD 60 Lone Kielberg, Farum/Karin Henrichsen, HVT
2019 inde   DD 55 Dorthe Bonnesen, Lyngby/ Dorte Achen, NKT
2019 inde   DD 50 Annette Nederby, Espergærde/Isamarie Sørensen, Helsingør
2019 inde   DD 45 Estelle Dehn-Christoffersen, Dragør/ Gitte W. Lotz, Holte
2019 inde   DD 40 Ulrikke Bryde-Nielsen, Øresund/Betina Pedersen, Svendborg
2018 Ude 1   2018 i HVT
2018 Ude   MD 75 Lisbet Heine/ Peter Lund HIK
2018 Ude   MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/ Esben Thielsen, Birkerød
2018 Ude   MD 65 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold, HIK
2018 Ude   MD 60 Birgit Brink Lund, Fr.Bøge/ Frans Nørby, Hjørring
2018 Ude   MD 55 Anni Michelsen, Risskov/ Christian Risager, Hillerød
2018 Ude   MD 50 Isamarie Sørensen/ Lars Bo Sørensen, Helsingør
2018 Ude   MD 45 Pia Sinikka, Øresund Tennis/ Martin Ravnholt, KB
2018 Ude   MD 40 Tina Hannberg Rogers, ATK / Christian S.Mikkelsen, HIK
2018 Ude   HS 80 Peter Jessen, HVT
2018 Ude   HS 75 Frank Gaba, Fr.Bøge
2018 Ude   HS 70 Kasper Rud, Lyngby
2018 Ude   HS 65 Petr Holst, Lyngby
2018 Ude   HS 60 Peter Henrik Jantzen, HIK
2018 Ude   HS 55 Bo Eklund, HIK
2018 Ude   HS 50 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2018 Ude   HS 45 Allan Larsen, Gentofte
2018 Ude   HS 40 Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2018 Ude   HD 80 Peter Jessen, HVT / Sven Lehmann, Herlev
2018 Ude   HD 75 Peter Lund/Bjørn Bech, HIK
2018 Ude   HD 70 Frans Nørby,Hjørring/ Per Tuft, VST
2018 Ude   HD 65 Peter Holst/Kasper Rud, Lyngby
2018 Ude   HD 60 Erik Seifert, Holte/Karsten Bessmann, Silkeborg
2018 Ude   HD 55 Steen Høybye Mortensen/ Lars Gylstorff, Lyngby
2018 Ude   HD 50 Peter Biltoft- Jensen/ Thomas Søbirk Petersen, ATK
2018 Ude   HD 45 Claus Møller Petersen/ Jacob Steinmetz, KB
2018 Ude   HD 40 Christian Svanning Mikkelsen/ Peter Utzon, HIK
2018 Ude   DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2018 Ude   DS 60 Anni Michelsen, Risskov
2018 Ude   DS 55 Katja Vogt, Taarbæk
2018 Ude   DS 50 Charlotte Jacobsen, Lyngby
2018 Ude   DS 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2018 Ude   DS 35 Karina Ildor Jacobsgaard, KB
2018 Ude   DS 40 Sophie Engelsbak, Humlebæk
2018 Ude   DD 75 Lisbet Heine/ Lizzi Larsen, HIK
2018 Ude   DD 70 Helen Lykke Møller, HEI / Sirpa Sinikka Bode, HVT
2018 Ude   DD 65 Birgit Skovgaard,ALTS/ Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2018 Ude   DD 55 Birgit Carlsen, Aarh.1900/ Birgit Hoffmeyer, HIK
2018 Ude   DD 50 Charlotte Gallina, Farum/ Janne Theilgaard, Helsingør
2018 Ude   DD 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte/ Pia Sinikka, Øresund Tennis
2018 Ude   DD 40 Sophie Engelsbak/ Malene Frei, Humlebæk
2018 Inde 1   2018 Hørsholm/Rungsted og Rundforihallen
2018 Inde   MD 80 Solveig Bjørløw, Nærum/ Niels Erik Tanholdt, KB
2018 Inde   MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/ Esben Thielsen, Birkerød
2018 Inde   MD 65 Benedikte Braae, HRT / Frans Nørby, Hjørring
2018 Inde   MD 60 Birgit Carlsen/Jørn Harder, Aarhus 1900
2018 Inde   MD 55 Anni Michelsen, Risskov Christian Risager, Hillerød
2018 Inde   MD 50 Isamarie Sørensen/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2018 Inde   MD 45 Trine Schneider, HIK Jacob Steinmetz, KB
2018 Inde   MD 40 Janne Theilgaard, HVT Kim Hansen, Hillerød
2018 Inde   HS 80 Peter Jessen, Herlev
2018 Inde   HS 75 Frank Gaba, Fr.Bøge
2018 Inde   HS 70 Frans Nørby, Hjørring
2018 Inde   HS 65 Finn Strabo, Helsingør
2018 Inde   HS 60 Hans Peter Michaelsen, KB
2018 Inde   HS 55 Lars Mathiesen, Lyngby
2018 Inde   HS 50 Joakim Groth, ATK
2018 Inde   HS 45 Allan Larsen, HVT
2018 Inde   HS 40 Kasper Warming, Gentofte
2018 Inde   HS 35 Andreas Hach-Laulund, Gentofte
2018 Inde   HD 80 Svend Lehmann/Peter Jessen, Herlev
2018 Inde   HD 75 Peter Lund/ Bjørn Bech, HIK
2018 Inde   HD 70 Bent Ingevold, HIK/Jørn Harder, Aarhus 1900
2018 Inde   HD 65 Jens Hertz, HIK Henrik Løchte, Lyngby
2018 Inde   HD 60 Peter Henrik Jantsen, HIK/ Hans Henrik Wengel, Vedbæk
2018 Inde   HD 55 Steen Høybye Mortensen/ Erik Tormod, Lyngby
2018 Inde   HD 50 Thomas Søbirk Petersen/ Steen Elsborg, ATK
2018 Inde   HD 45 Lars Østergaard, Michael B. Sørvin, HRT
2018 Inde   HD 40 Jacob Pyndt, Vanløse Allan Larsen, HVT
2018 Inde   DS 70 Lis Birkdal, SIF
2018 Inde   DS 60 Anni Michelsen, Risskov
2018 Inde   DS 55 Janne Rylander, Frederikssund
2018 Inde   DS 50 Janne Theilgaard, HVT
2018 Inde   DS 45 Rakel Juel Nielsen, SIF
2018 Inde   DS 40 Sophie Engelsbak, Humlebæk
2018 Inde   DD 75 Helene Achilles Sørensen, Holte Marianne Novrup, Holte
2018 Inde   DD 70 Hanne Klausen, Holstebro/ Elsebeth Schønau, HRT
2018 Inde   DD 65 Benedikte Braae, HRT Malgorzata Nielsen, Lyngby
2018 Inde   DD 60 Anni Michelsen, Risskov/ Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2018 Inde   DD 55 Dorthe Bonnesen, HRT/ Dorte Achen, Nivå/Kokkedal
2018 Inde   DD 50 Helen Hansen/ Line Hedergaard, HRT
2018 Inde   DD 45 Janne Theilgaard, HVT Pernille Lindhard V. Wallfeld, Hillerød
2018 Inde   DD 40 Mette Rytsel, HVT Tina Hannberg Rogers, ATK
2017 Ude 1   2017 H.I.K.
2017 Ude   MD 70 Anne-Mette Sørensen / Claus Sørensen, HRT
2017 Ude   MD 65 Birgit Skovgaard, ALTS / Ebbe Wagner Schmidt, Gentofte
2017 Ude   MD 60 Kirsten Wæver / Charles Lundquist, ATK
2017 Ude   MD 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2017 Ude   MD 50 Isamarie Sørensen / Lars Bo Sørensen, Helsingør
2017 Ude   MD 45 Trine Schneider / Christian Saceanu, HIK
2017 Ude   MD 35 Karina Jacobsgaard, KB / Christian S.Mikkelsen, HIK
2017 Ude   HS 80 Peter Jessen, HVT
2017 Ude   HS 75 Hans Mondrup, HIK
2017 Ude   HS 70 Kasper Rud, Lyngby
2017 Ude   HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2017 Ude   HS 60 Hans Peter Michaelsen, KB
2017 Ude   HS 55 Lars Mathiesen,Lyngby
2017 Ude   HS 50 Lars Bo Sørensen, Helsingør
2017 Ude   HS 45 Christian Saceanu, HIK
2017 Ude   HS 40 Kasper Warming, Gentofte
2017 Ude   HS 35 Christian S. Mikkelsen, HIK
2017 Ude   HD 80 Peter Jessen, HVT / Sven Lehmann, Herlev
2017 Ude   HD 75 Svend Erik Jørgensen, HVT / Carl Toft, Roskilde
2017 Ude   HD 70 Jørn Harder, Aarh.1900 / Kasper Rud, Lyngby
2017 Ude   HD 65 Jens Hertz, HIK/ Henrik Løchte, Lyngby
2017 Ude   HD 60 Kristian Budtz Olsen, KB / Peter Henrik Jantzen, HIK
2017 Ude   HD 55 Lars Berno Hansen, Lyngby / Henrik Brabrand, KB
2017 Ude   HD 50 Stefan Ravnholt / Christen Nicolaj Gregersen,ATK
2017 Ude   HD 35 Jacob Pyndt, Vanløse / Kim Lykke,VST
2017 Ude   DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2017 Ude   DS 60 Solveig Kaas, Roskilde
2017 Ude   DS 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2017 Ude   DS 50 Charlotte Jacobsen, TIK
2017 Ude   DS 45 Anja Kostecki, Roskilde
2017 Ude   DS 40 Fie Astrup, HIK
2017 Ude   DS  35 Karina Jacobsgaard, KB
2017 Ude   DD 70 Susanne Van Deurs / Anne-Mette Sørensen, HRT
2017 Ude   DD 65 Sirpa Sinikka Bode, Ølstykke/  Lisbeth Knudsen, Frederikssund
2017 Ude   DD 55 Dorte Bonnesen, HRT / Anni Michelsen, Risskov
2017 Ude   DD 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte / Pia Sinikka, Øresund Tennis
2017 Ude   DD 35 Fie Astrup / Trine Schneider, HIK
2017 Inde 1   2017 Hørsholm/Rungsted og Rundforihallen
2017 Inde   MD 75 Lisbet Heine, HIK Peter Lund, HIK
2017 Inde   MD 70 Anne Mette Sørensen, HRT Claus Sørensen, HRT
2017 Inde   MD 65 Birgit Hoffmeyer, HIK Bent Ingevold, HIK
2017 Inde   MD 60 Birgit Carlsen, Århus 1900 Jørn Harder, Århus 1900
2017 Inde   MD 55 Anni Michelsen, Risskov Christian Risager, Hillerød
2017 Inde   MD 50 Dorte Achen, Nivå/Kokkedal Lars Gylstorff, Lyngby
2017 Inde   MD 45 Trine Schneider, HIK Lars Elkjær, Randers
2017 Inde   MD 40 Janne Theilgaard, HVT Kim Hansen, Hillerød
2017 Inde   HS 80 Peter Jessen, Herlev
2017 Inde   HS 75 Frank Gaba, Fr.Bøge
2017 Inde   HS 70 Jørn Harder, Århus 1900
2017 Inde   HS 65 Peter Holst, Lyngby
2017 Inde   HS 60 Peter Henrik Jantzen, HIK
2017 Inde   HS 55 Hans Henrik Goth, Vedbæk
2017 Inde   HS 50 Stefan Ravnholt, ATK
2017 Inde   HS 45 Christian Sacenau, HIK
2017 Inde   HS 40 Kasper Warming, Gentofte
2017 Inde   HS 35 Andreas Laulund, Gentofte
2017 Inde   HD 80 Jørgen Ludvigsen, Greve Peter Jessen, Herlev
2017 Inde   HD 75 Niels Hollænder, HIK Peter Lund, HIK
2017 Inde   HD 70 Bent Ingevold, HIK Bjørn Bech, HIK
2017 Inde   HD 65 Jens Hertz, HIK Henrik Løchte, Lyngby
2017 Inde   HD 60 Christian Budtz-Olsen, KB Peter Henrik Jantzen, HIK
2017 Inde   HD 55 Bo Marburger, HIK Peter Knap, HIK
2017 Inde   HD 50 Christen Gregersen, ATK Stefan Ravnholt, ATK
2017 Inde   HD 45 Henrik Grønfeldt-Sørensen, HRT Carsten Gildum, HRT
2017 Inde   HD 40 Jacob Pyndt, Vanløse Allan Larsen, HVT
2017 Inde   DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2017 Inde   DS 65 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2017 Inde   DS 60 Inge Nilsson, Birkerød
2017 Inde   DS 55 Janne Rylander
2017 Inde   DS 50 Charlotte Jacobsen, TIK
2017 Inde   DS 45 Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2017 Inde   DS 40 Mette Rytsel, HVT
2017 Inde   DD 70 Helene Achilles Sørensen, Holte Marianne Novrup, Holte
2017 Inde   DD 65 Benedikte Braae, HRT Malgorzata Nielsen, Lyngby
2017 Inde   DD 60 Birgit Carlsen, Århus 1900 Birgit Hoffmeyer, HIK
2017 Inde   DD 55 Merete Andersen, Risskov Anni Michelsen, Risskov
2017 Inde   DD 50 Isamarie Sørensen, Helsingør Annette Nederby, Espergærde
2017 Inde   DD 45 Dorte Bonnesen, HRT Angela Schop, HRT
2017 Inde   DD 40 Janne Theilgaard, HVT Pernille Lindhard V. Walfeld, Hillerød
2016 Ude 1   2016 Egaa
2016 Ude   MD 70 Lisbet Heine/Peter Lund, HIK
2016 Ude   MD 65 Birgit Skovgaard,ALTS/ Claus Ege, Risskov
2016 Ude   MD 60 Birgit Carlsen/ Jørn Harder, Aarh.1900
2016 Ude   MD 55 Gitte Schou/Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2016 Ude   MD 50 Annette Nederby,Espergærde/Peter Biltoft Jensen, ATK
2016 Ude   MD 40 Pia Sinikka,Humlebæk/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2016 Ude   HS 80 Peter Jessen, Herlev
2016 Ude   HS 75 Frank Gaba, Fruens Bøge
2016 Ude   HS 70 Jørn Harder, Aarhus 1900
2016 Ude   HS 65 Kasper Rud, Lyngby
2016 Ude   HS 60 Hans Peter Michaelsen, KB
2016 Ude   HS 55 Lars Mathiesen,Lyngby
2016 Ude   HS 50 Stefan Ravnholt, ATK
2016 Ude   HS 45 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2016 Ude   HS 35 Christian S. Mikkelsen, HIK
2016 Ude   HD 75 Peter Lund/ Niels Hollænder, HIK
2016 Ude   HD 70 Bjørn Bech/ Bent Ingevold, HIK
2016 Ude   HD 65 Per Tuft, Virum-Sorgenfri/Frans Nørby, Hjørring
2016 Ude   HD 60 Mikkel Schäfer/ Claus Dalgaard, Fruens Bøge
2016 Ude   HD 55 Lars Berno Hansen/Lars Mathiesen,Lyngby
2016 Ude   HD 50 StefanRavnholt/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2016 Ude   HD 40 Lars Elkjær/Christian Rievers, Randers
2016 Ude   DS 70 Lisbet Heine, HIK
2016 Ude   DS 65 Inger Bendig, Aarhus 1900
2016 Ude   DS 60 Birgitte Hostrup, Silkeborg
2016 Ude   DS 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2016 Ude   DS 50 Isamarie Sørensen, Helsingør
2016 Ude   DS 40 Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2016 Ude   DD 70 Lisbet Heine/Lizzi Larsen, HIK
2016 Ude   DD 65 Inger Bendig, Aarh.1900/Birgit Skovgaard, ALTS
2016 Ude   DD 55 Gitte Schou,Bagsværd/Birthe Henriksen, ATK
2016 Ude   DD 50 Lone Dall/Merete Andersen, Risskov
2016 Ude   DD 40 Pia Sinikka,Humlebæk/Gitte Wittenburg Lotz, Holte
2016 Inde 1   2016 Rundforbihallen
2016 Inde   MD50 Isamarie Sørensen, Helsingør/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2016 Inde   MD 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby/Esben Thielsen, Birkerød
2016 Inde   MD 65 Benedikte Braae, HRT/Sven Larsson, HRT
2016 Inde   MD 60 Birgit Carlsen, Århus 1900/Jørn Harder, Århus 1900
2016 Inde   MD 45 Lisbet Groes, Birkerød/Nils Trier Madsen, Humlebæk
2016 Inde   MD 40 Catrine Viller Møller, HIK/Martin Møller, HIK
2016 Inde   MD 35 Malene Seidahl Beck, ATK/Simon Rex Thomsen, ATK
2016 Inde   HS 80 Peter Jessen, Herlev
2016 Inde   HS 75 Frank Gaba, Fruens Bøge
2016 Inde   HS 70 Jørn Harder, Århus 1900
2016 Inde   HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2016 Inde   HS 60 Peter Holst, Lyngby
2016 Inde   HS 55 Lars Mathiesen, VST
2016 Inde   HS 50 Joakim Groth, ATK
2016 Inde   HS 45 Michael Mogensen, Køge
2016 Inde   HS 40 Kasper Warming, Hvidovre
2016 Inde   HS 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2016 Inde   HD 85 Fritz Reuther, AB/Arne Hoffland Jørgensen, AB
2016 Inde   HD 80 Svend Lehmann, Herlev/Peter Jessen, Herlev
2016 Inde   HD 75 Poul Brodersen, Lyngby og Erik Kornbeck,Hillerød
2016 Inde   HD 70 Bjørn Bech, HIK/Bent Ingevold, HIK
2016 Inde   HD 65 Kasper Rud, Lyngby/Carl Lindegaard, Lyngby
2016 Inde   HD 60 Peter Holst, Lyngby/Carsten Lange, Lyngby
2016 Inde   HD 55 Bo Marburger, HIK/Peter Knap, HIK
2016 Inde   HD 50 Stefan Ravnholt, ATK/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2016 Inde   HD 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK/Morten Plougmann, HRT
2016 Inde   DS 70 Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2016 Inde   DS 65 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2016 Inde   DS 55 Janne Rylander, Frederikssund
2016 Inde   DS 50 Charlotte Jacobsen, TIK
2016 Inde   DS 45 Hanne Kristensen Rosenmejer, Brøndby Strand
2016 Inde   DS 35 Karina Ildor Jacobsgaard, KB
2016 Inde   DD 70 Helene Achilles Sørensen, Holte/Marianne Novrup, Holte
2016 Inde   DD 65 Benedikte Braae, HRT/Malgorzata Nielsen, Lyngby
2016 Inde   DD 55 Birgit Carlsen, Århus 1900 Birgit Hoffmeyer, HIK
2016 Inde   DD 50 Isamarie Sørensen, Helsingør/Annette Nederby, Espergærde
2016 Inde   DD 45 Estelle Dehn-Christoffersen, Dragør/Janne Theilgaard, Hillerød
2016 Inde   DD 35 Sannie Kaltoft, HVT/Karina Ildor Jacobsgaard, KB
2015 Ude 1   2015 Roskilde
2015 Ude   MD 70 Lizzi Larsen/Bent Ingevold, HIK
2015 Ude   MD 65  Benedikte Braae/Sven Larsson, HRT
2015 Ude   MD 60  Birgit Carlsen/Jørn Harder, Århus 1900
2015 Ude   MD 55  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge/Frans Nørby, Hjørring
2015 Ude   MD 50  Anja Biltoft-Jensen/Peter Biltoft-Jensen, ATK
2015 Ude   MD 45  Lisbet Groes, Birkerød/Nils Trier, Humlebæk
2015 Ude   MD 40 Janne Theilgaard/Kim Hansen, Hillerød
2015 Ude   HS 80 Niels Erik Tanholdt, KB
2015 Ude   HS 75 Peter Jessen, Herlev
2015 Ude   HS 70 Bent Ingevold, HIK
2015 Ude   HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2015 Ude   HS 60 Henrik Løchte, Lyngby
2015 Ude   HS 55 Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2015 Ude   HS 50 Steen Elsborg, ATK
2015 Ude   HS 45 Nils Trier, Humlebæk
2015 Ude   HS 40 Jonas Allentoft, HVT
2015 Ude   HS 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2015 Ude   HD 80 Niels Erik Tanholdt, KB/Viggo Holm, Århus 1900
2015 Ude   HD 75 Per Krogh/Niels Thiesen, Lyngby
2015 Ude   HD 70 Bent Ingevold/Bjørn Bech, HIK
2015 Ude   HD 65  Frans Nørby, Hjørring/Per Tuft, VST
2015 Ude   HD 60 Hans Peter Michaelsen/Tom Christensen, KB
2015 Ude   HD 55  Christian Risager, Hillerød/Hans Henrik Wengel, Vedbæk
2015 Ude   HD 50  Steen Elsborg/Thomas Søbirk Petersen, ATK
2015 Ude   HD 45 Stefan Ravnholt/Christen Nicolaj Gregersen, ATK
2015 Ude   HD 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK/ Morten Plougmann, HRT
2015 Ude   DS 70 Lis Schultz-Møller, Farum
2015 Ude   DS 65  Lis Birkdal, SIF
2015 Ude   DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2015 Ude   DS 55 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2015 Ude   DS 50 Annette Nederby, Espergærde
2015 Ude   DS 45 Charlotte Jacobsen, TIK
2015 Ude   DS 35 Anja Kostecki, Roskilde
2015 Ude   DD 70 Lisbet Heine/Lizzi Larsen, HIK
2015 Ude   DD 65  Dorte Popenda/Birgit Skovgaard, ALTS
2015 Ude   DD 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby/Benedikte Braae, HRT
2015 Ude   DD 55  Gitte Schou, Bagsværd/Pernille Skjøt, HVT
2015 Ude   DD 50  Annette Nederby, Espergærde/Isamarie Sørensen, Helsingør
2015 Ude   DD 45 Charlotte Jacobsen, TIK/Charlotte Gallina, HVT
2015 Ude   DD 35 Karina Stoltze/Estelle Dehn-Christoffersen, Dragør
2015 Inde 1   2015 Rundforbihallen
2015 Inde   MD 70 Lisbet Heine/Peter Lund,HIK
2015 Inde   MD 65 Benedikte Braae/Sven Larsson,HRT
2015 Inde   MD 60 Birgit Carlsen/Jørn Harder,Aarhus 1900
2015 Inde   MD 55 Lene Møller/Erik Tormod,Lyngby
2015 Inde   MD 50 Annette Nederby/Finn Christensen, Espergærde
2015 Inde   MD 45 Isamarie Sørensen/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2015 Inde   Md 40 Janne Theilgaard/Kim Hansen, Hillerød
2015 Inde   MD 35 Karina Stolze/Joakim Dideriksen,Dragør
2015 Inde   HS 80 Niels Erik Tanholt,KB
2015 Inde   HS 75 Frank Gaba,Fruens Bøge
2015 Inde   HS 70 Bjørn Bech, HIK
2015 Inde   HS 65 Kasper Rud,Lyngby
2015 Inde   HS 60 Peter Holst, Lyngby
2015 Inde   HS 55 Steen Biilmann,B93
2015 Inde   HS 50 Martin Hansen,KB
2015 Inde   HS 45 Peter Mortensen,Køge
2015 Inde   HS 40 Micahel Mogensen, Køge
2015 Inde   HS 35 Christian Svanning Mikkelsen,HIK
2015 Inde   HD 85 Paul Dehlholm,HIK/ Vagn Gjessing,Gentofte
2015 Inde   HD 80 Niels Erik Tanholdt,KB/ Viggo Holm, Aarhus 1900
2015 Inde   HD 75 Per Krogh/Niels Thiesen,Lyngby
2015 Inde   HD 70 Bjørn Bech/Bent Ingevold,HIK
2015 Inde   HD 65 Jørn Harder,Aarhus 1900/Jens Hertz,HIK
2015 Inde   HD 60 Carsten Lange/Peter Holst, Lyngby
2015 Inde   HD 55 Bo Marburger/Peter Knap,HIK
2015 Inde   HD 50 Thomas Søbirk Petersen/Henrik Thomasen,ATK
2015 Inde   HD 45 Chresten Gregersen/Stefan Ravnholt, Herlev
2015 Inde   HD 35 Christian Svanning Mikkelsen, HIK/ Morten Plougmann, Farum
2015 Inde   DS 70 Lis Sørensen,Helsingør
2015 Inde   DS 65 Sirpa Sinikka Bode,Ølstykke
2015 Inde   DS 60 Gitte Faber,Nærum
2015 Inde   DS 55 Janne Rylander,Frederikssund
2015 Inde   DS 50 Annette Nederby,Espergærde
2015 Inde   DS 45 Charlotte Jacobsen, TIK
2015 Inde   DS 40 Fie Astrup, HIK
2015 Inde   DD 70 Helene Sørensen/Marianne Novrup, Holte
2015 Inde   DD 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg/Grete Steenberg,Solrød
2015 Inde   DD 60 Birgit Carlsen,Aarhus 1900/ Birgit Hoffmeyer,HIK
2015 Inde   DD 55 Lisbeth W.Knudsen/ Janne Rylander, Frederikssund
2015 Inde   DD 50 Annette Nederby,Espergærde/Isamarie Sørensen,Helsingør
2015 Inde   DD 45 Charlotte Jacobsen,TIK/ Charlotte Gallina,Farum
2015 Inde   DD 40 Fie Astrup,HIK/ Katja Vogt,Taarbæk
2014 Ude 1   2014 Gilleleje
2014 Ude   MD 70   Grete Steenberg, Solrød/ Frank Gaba, Fruens Bøge
2014 Ude   MD 65   Elsebeth Schønau, HRT/ Erik Bredahl, Aalborg TK
2014 Ude   MD 60   Birgit Carlsen/ Jørn Harder, Aarh.1900
2014 Ude   MD 55   Kâthe Lisa Rasmussen/Alan Rasmussen, Aarh.1900
2014 Ude   MD 50   Anni Michelsen/ Erik Eibye, Risskov
2014 Ude   MD 45   Isamarie Sørensen/ Lars Bo Sørensen, Helsingør
2014 Ude   MD 35   Janne Theilgaard/ Kim Hansen, Hillerød
2014 Ude   HS 80   Niels Erik Tanholt, KB
2014 Ude   HS 75   Frank Gaba, Fruens Bøge
2014 Ude   HS 70   Ole Vildmand Friis,  Ølstykke
2014 Ude   HS 65   Kasper Rud, Lyngby
2014 Ude   HS 60   Alan Rasmussen, Aarh.1900
2014 Ude   HS 55   Peter Henrik Jantzen, HIK
2014 Ude   HS 50   Steen Elsborg, ATK
2014 Ude   HS 45   Joakim Groth, ATK
2014 Ude   HS 40   Michael Mogensen, Køge
2014 Ude   HS 35   Christian S. Mikkelsen, HIK
2014 Ude   HD 75   Niels Thiesen/ Per Krogh, Lyngby
2014 Ude   HD 70   Bjørn Bech, HIK/ Poul Brodersen, Hillerød
2014 Ude   HD 65   Bent Ingevold, HIK/ Jørn Harder, Aarh.1900
2014 Ude   HD 60   Peter Holst/ Kasper Rud, Lyngby
2014 Ude   HD 55   Peter Knap, HIK/ Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2014 Ude   HD 50   Steen Elsborg, ATK/ Thomas Søbirk Petersen, ATK
2014 Ude   HD 45   Joakim Groth, ATK/ Peter Biltoft Jensen, ATK
2014 Ude   HD 35   Jan S. Christoffersen, Aarh.1900/ Lars Elkjær, Randers
2014 Ude   DS 70   Lis Schultz Møller, Farum
2014 Ude   DS 60   Malgorzata Nielsen, Lyngby
2014 Ude   DS 55   Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2014 Ude   DS 50   Annette Nederby, Espergærde
2014 Ude   DS 45   Sidse Trier, Albertslund
2014 Ude   DD 70   Marianne Novrup/ Helene A.Sørensen, Holte
2014 Ude   DD 65   Melita Frølich Jørgensen,  Lyngby
2014 Ude   DD 65   Grete Steenberg, Solrød/ Kirsten Christensen, Ishøj
2014 Ude   DD 60   Malgorzata Nielsen, Lyngby/ Benedikte Braae, HRT
2014 Ude   DD 55   Ruth Thrane, Greve/ Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2014 Ude   DD 50   Janne Rylander, Frederikssund/ Esther Bjørn, Farum
2014 Ude   DD 45   Charlotte Jacobsen, Tåstrup/ Charlotte Gallina, Farum
2014 Inde 1   2014 - Rundforbi Tennishal, Nærum
2014 Inde   MD 70 Helene Achilles Sørensen/Axel I.Sørensen,Holte
2014 Inde   MD 65 Melita Frølich Jørgensen,Lyngby/Esben Thielsen,Birkerød
2014 Inde   MD 60 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold,HIK
2014 Inde   MD 55 Lene Bering/Peter Knap,HIK
2014 Inde   MD 50 Jenny Hannestadt/Thomas Kønigsfeldt,Vedbæk
2014 Inde   MD 45 Anja Biltoft-Jensen/ Peter Biltoft-Jensen, ATK
2014 Inde   MD 40 Fie Astrup/Anders Eriknauer, HIK
2014 Inde   MD 35 Janne Theilgaard/Kim Hansen, Hillerød
2014 Inde   HS 80 Viggo Holm,Aarh.1900
2014 Inde   HS 75 Frank Gaba,Fruens Bøge
2014 Inde   HS 70 Bjørn Bech,HIK
2014 Inde   HS 65 Kasper Rud,Lyngby
2014 Inde   HS 60 Peter Holst,Lyngby
2014 Inde   HS 55 Peter Henrik Jantzen,HIK
2014 Inde   HS 50 Steen Biilmann,B93
2014 Inde   HS 45 Nils Trier, Birkerød
2014 Inde   HS 40 Lars Elkjær, Randers
2014 Inde   HS 35 Chistrian Svanning Mikkelsen, HIK
2014 Inde   HD 85 Vagn Gjessing,Gentofte/Paul Dehlholm,HIK
2014 Inde   HD 80 Viggo Holm,Aarh.1900/Niels-Erik Tanholdt,KB
2014 Inde   HD 75 Jørgen Ludvigsen,Greve/Carl-Johan Pedersen,Herlev
2014 Inde   HD 70 Aage Helde,Taarbæk/Søren Espensen,Dragør
2014 Inde   HD 65 Carl Lindegaard/Kasper Rud, Lyngby
2014 Inde   HD 60 Peter Holst/Carsten Lange, Lyngby
2014 Inde   HD 55 Hans Henrik Wengel,Vedbæk/Petr Henrik jantzen,HIK
2014 Inde   HD 50 Erik Thormod/Steen Høybye Mortensen,Lyngby
2014 Inde   HD 45 Thomas Søbirk Petersen,ATK/Kenneth Schmidt,SIF
2014 Inde   HD 40 Lars Elkjær, Randers/Thomas Skouboe,Hvidovre
2014 Inde   DS 65 Melita Frølich Jørgensen,Lyngby
2014 Inde   DS 55 Esther Bjørn,Farum
2014 Inde   DS 50 Janne Rylander,Frederikssund
2014 Inde   DS 45 Charlotte Jacobsen,TIK
2014 Inde   DS 40 Fie Astrup, HIK
2014 Inde   DD45 Annette Nederby,Espergærde/Isamarie Sørensen,Helsingør
2014 Inde   DD 70 Helene Achilles Sørensen/Marianne Novrup,Holte
2014 Inde   DD 65 Grete Steenberg,Solrød/Kirsten Christensen,Ishøj
2014 Inde   DD 60 Birgit Carlsen,Aarh.1900/Birgit Hoffmeyer,HIK
2014 Inde   DD 55 Lone Mærsk-Møller/Pernille Uhrskov,Holte
2013 Ude 1   2013 – Års
2013 Ude   MD 70  Lisbet Heine, HIK & Rene Anneberg, Holte
2013 Ude   MD 65  Lizzi Larsen, HIK & Bent Ingevold, HIK
2013 Ude   MD 60  Benedikte Braae, HRT & Sven Larsson, Dragør
2013 Ude   MD 55  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2013 Ude   MD 40  Daniela Ivana, Aalborg Østre & Lars Elkjær, Randers
2013 Ude   HS 75  Peter Jessen, HVT
2013 Ude   HS 70  Peter Lund, HIK
2013 Ude   HS 65  Frans Nørby, Hjørring
2013 Ude   HS 60  Søren Smedegaard, HIK
2013 Ude   HS 55  Kim Borenhoff, Roskilde
2013 Ude   HS 50  Erik Eibye, Risskov
2013 Ude   HS 45  Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2013 Ude   HS 40  Lars Elkjær, Randers
2013 Ude   HS 35  Christian Svanning Mikkelsen, HIK
2013 Ude   HD 75  Svend Lehmann, Herlev & Peter Jessen, HVT
2013 Ude   HD 70  Niels Hollænder, HIK & Peter Lund, HIK
2013 Ude   HD 65  Bent Ingevold, HIK & Frans Nørby, Hjørring
2013 Ude   HD 60  Ebbe Wagner Smith, Gentofte & Sven Larsson, Dragør
2013 Ude   HD 50  Lars Gylstorff, Lyngby & Erik Eibye, Risskov
2013 Ude   HD 40  Lars Elkjær, Randers & Jan Lohse, Randers
2013 Ude   HD 35  Christian Svanning Mikkelsen, HIK & Peter Utzon, HIK
2013 Ude   DS 65  Melita Frølich Jørgensen, Lyngby
2013 Ude   DS 55  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2013 Ude   DS 40  Daniela Ivana, Aalborg Østre
2013 Ude   DD 70  Birgitte Kobberbøl-Jensen, B93 & Lisbet Heine, HIK
2013 Ude   DD 65  Grete Steenberg, Solrød & Kirsten Christensen, Ishøj
2013 Ude   DD 60  Benedikte Braae, HRT & Lizzi Larsen, HIK
2013 Ude   DD 40  Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Thrane, Greve
2013 Inde 1   2013 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2013 Inde   MD 70 Lisbet Heine, HIK/René Anneberg, Holte
2013 Inde   MD 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg/Esben Thielsen, Birkerød
2013 Inde   MD 60 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold, HIK
2013 Inde   MD 55 Birgit Carlsen/Jørn Harder, Århus 1900
2013 Inde   MD 50 Anne Møller/Carsten Lange, Lyngby
2013 Inde   MD 45 Isamarie Sørensen/Lars Bo Sørensen, Helsingør
2013 Inde   HS 80 Viggo Holm, Århus 1900
2013 Inde   HS 75 Christen Bruun, KB
2013 Inde   HS 70 Bjørn Bech, HIK
2013 Inde   HS 65 Frans Nørby, Hjørring
2013 Inde   HS 60 Peter Holst, Lyngby
2013 Inde   HS 55 Bo Marburger, HIK
2013 Inde   HS 50 Steen Biilmann, B93
2013 Inde   HS 45 Joakim Groth, ATK
2013 Inde   HS 40 Peter Mortensen, Køge
2013 Inde   HS 35 Morgan Thempler, HIK
2013 Inde   HD 80 Paul Dehlholm, HIK/Vagn Gjessing, Gentofte
2013 Inde   HD 75 Peter Jessen, HVT/Svend Lehmann, Herlev
2013 Inde   HD 70 Bjørn Bech, HIK/Poul Brodersen, Hillerød
2013 Inde   HD 65 Kasper Rud/Carl Lindegaard, Lyngby
2013 Inde   HD 60 Carsten Lange/Peter Holst, Lyngby
2013 Inde   HD 55 Henrik Løchte/Jørgen Strabo, Lyngby
2013 Inde   HD 50 Peter Knap/Stein Ulrich, HIK
2013 Inde   HD 45 Kenneth Schmidt, SIF/Thomas Søbirk Petersen, ATK
2013 Inde   HD 35 Michael Mogensen/Peter Mortensen, Køge
2013 Inde   DS 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg
2013 Inde   DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2013 Inde   DS 55 Birgit Carlsen, Århus 1900
2013 Inde   DS 50 Mona Slothuus, Lyngby
2013 Inde   DS 45 Charlotte Jacobsen, TIK
2013 Inde   DS 40 Fie Astrup, HIK
2013 Inde   DD 70 Helene Sørensen/Marianne Novrup, Holte
2013 Inde   DD 65 Melita Frølich Jørgensen, Fredensborg/Merete Hoff, HIK
2013 Inde   DD 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby/Lene Rasmussen, Birkerød
2013 Inde   DD 55 Birgit Carlsen, Århus 1900/Birgit Hoffmeyer, HIK
2013 Inde   DD 50 Anja Biltoft-Jensen/Birthe Henriksen, ATK
2013 Inde   DD 45 Marianne Wier, Birkerød/Helle Hasse, Vedbæk
2013 Inde   DD 35 Janne Theilgaard/Pernille Walfeld, Hillerød
2012 Ude 1   2012 – Hareskov/Værløse
2012 Ude   MD 70      Lisbet Heine, HIK & René Anneberg, Holte
2012 Ude   MD 65      Grete Steenberg, Solrød & Per Tuft, VST
2012 Ude   MD 60      Benedikte Schultz, HRT & Sven Larsson, Dragør
2012 Ude   MD 55      Charlotte Hald Lauridsen, Aarhus 1900 & Kim Borenhoff, Roskilde
2012 Ude   MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2012 Ude   MD 45      Isamarie Sørensen, Helsingør & Lars Bo Sørensen, Helsingør
2012 Ude   MD 40      Pia Sinikka, Helsingør & Peter Mortensen, Køge
2012 Ude   HS 85      Paul Dehlholm, HIK
2012 Ude   HS 80      Fritz Reuther, AB
2012 Ude   HS 75      Jørgen Ludvigsen, Greve
2012 Ude   HS 70      Peter Lund, HIK
2012 Ude   HS 65      Kasper Rud, Lyngby
2012 Ude   HS 60      Peter Holst, Lyngby
2012 Ude   HS 55      Kim Borenhoff, Roskilde
2012 Ude   HS 50      Erik Eibye, Risskov
2012 Ude   HS 45      Lars Bo Sørensen, Helsingør
2012 Ude   HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2012 Ude   HD 80      Fritz Reuther, AB & Arne Hoffland Jørgensen, AB
2012 Ude   HD 75      Peter Jessen, HVT & Svend Lehmann, Herlev
2012 Ude   HD 70      Poul Brassøe, Aalborg TK & Frank Gaba, Fruens Bøge
2012 Ude   HD 65      Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2012 Ude   HD 60      Peter Holst, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2012 Ude   HD 55      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2012 Ude   HD 50      Erik Tormod, Lyngby & Steen Høybye Mortensen, Lyngby
2012 Ude   HD 45      Kenneth Schmidt, SIF & Thomas S. Petersen, ATK
2012 Ude   DS 65      Kirsten Christensen, Ishøj
2012 Ude   DS 60      Gitte Faber, Nærum
2012 Ude   DS 55      Charlotte Hald Lauridsen, Aarhus 1900
2012 Ude   DS 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2012 Ude   DS 45      Marianne Wier, Birkerød
2012 Ude   DS 40      Sanne Kjær, Birkerød
2012 Ude   DD 70      Lisbet Heine, HIK & Birgitte Kobberbøi-Jensen, B93
2012 Ude   DD 65      Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2012 Ude   DD 60      Lis Ramberg Beyer, HRT & Benedikte Schultz, HRT
2012 Ude   DD 50      Ruth Thrane, Greve & Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2012 Ude   DD 40      Isamarie Sørensen, Helsingør & Pia Sinikka, Helsingør
2012 Inde 1   2012 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2012 Inde   MD 70 Helene A. Sørensen, Holte & Axel l. Sørensen, Holte
2012 Inde   MD 65 Lis Ramberg Beyer, HRT & Carl Lindegaard, Lyngby
2012 Inde   MD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2012 Inde   MD 55 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2012 Inde   MD 45 Inge Nilsson, HVT & John Larsen, Birkerød
2012 Inde   MD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Kim Hansen, Hillerød
2012 Inde   HS 80 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2012 Inde   HS 75 Georg Olsen, HVT
2012 Inde   HS 70 Frank Gaba, Fruens Bøge
2012 Inde   HS 65 Kasper Rud, Lyngby
2012 Inde   HS 60 Peter Holst, Lyngby
2012 Inde   HS 55 Peter Jantzen, HIK
2012 Inde   HS 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2012 Inde   HS 45 Peter Biltoft-Jensen, ATK
2012 Inde   HS 40 Christian Camradt, KFUM
2012 Inde   HS 35 Kim Hansen, Hillerød
2012 Inde   HD 80 Fritz Reuther, AB & Arne Hoffland Jørgensen, AB
2012 Inde   HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Max Bendixen, Aarhus 1900
2012 Inde   HD 70 Poul Brodersen, Hillerød & Frank Gaba, Fruens Bøge
2012 Inde   HD 65 Kasper Rud, Lyngby & Carl Lindegaard, Lyngby
2012 Inde   HD 60 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2012 Inde   HD 55 Henrik Løchte, Lyngby & Jørgen Strabo, Lyngby
2012 Inde   HD 50 Steen Elsborg, ATK & Ivan Kristensen, ATK
2012 Inde   HD 45 Kenneth Schmidt, SIF & Thomas S. Petersen, ATK
2012 Inde   HD 40 Michael Mogensen, Køge & Peter Mortensen, Køge
2012 Inde   DS 65 Elisabeth Lindberg, KB
2012 Inde   DS 55 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2012 Inde   DS 50 Jenny Hannestad, Vedbæk
2012 Inde   DS 40 Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand
2012 Inde   DS 35 Fie Astrup, HIK
2012 Inde   DD 70 Lisbet Heine, HIK & Birgitte Kobberbøl-Jensen, B93
2012 Inde   DD 65 Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2012 Inde   DD 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby & Lene Rasmussen, Birkerød
2012 Inde   DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2012 Inde   DD 45 Frederikke Kroon, HIK & Isamarie Sørensen, Helsingør
2012 Inde   DD 35 Marianne Wier, Birkerød & Sanne Kjær, Birkerød
2011 Ude 1   2011 – Faaborg
2011 Ude   MD 70      Ulla Toksvig, Gilleleje & Niels Thiesen, Lyngby
2011 Ude   MD 65      Kirsten Christensen, Ishøj & Niels Emery, Aalborg TK
2011 Ude   MD 60      Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2011 Ude   MD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Jørn Harder, Aarhus 1900
2011 Ude   MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2011 Ude   MD 40      Hanne og Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2011 Ude   HS 75      Peter Jessen, HVT
2011 Ude   HS 70      Frank Gaba, Fruens Bøge
2011 Ude   HS 65      Jørn Harder, Aarhus 1900
2011 Ude   HS 60      Frans Nørby, Hjørring
2011 Ude   HS 55      Claus Dalgaard, Fruens Bøge
2011 Ude   HS 50      Kim Borenhoff, Roskilde
2011 Ude   HS 45      Peter Biltoft-Jensen, ATK
2011 Ude   HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2011 Ude   HD 75      Peter Jessen, HVT & Svend Lehmann, Herlev
2011 Ude   HD 70      Poul Brassøe, Aalborg TK & Frank Gaba, Fruens Bøge
2011 Ude   HD 65      Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2011 Ude   HD 60      Frans Nørby, Hjørring & Kasper Rud, Lyngby
2011 Ude   HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2011 Ude   HD 45      Christian Larsson, Hillerød & Christian Risager, Hillerød
2011 Ude   DS 65      Karen Lybye, HRT
2011 Ude   DS 60      Ellen Frederiksen, Kolding
2011 Ude   DS 55      Gitte Faber, Nærum
2011 Ude   DS 45      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2011 Ude   DS 40      Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand
2011 Ude   DD 65      Elisabeth Lindberg, KB & Jette Steinmetz, KB
2011 Ude   DD 60      Dorte Popenda, Aarhus 1900 & Birgit Skovgaard, ALTS
2011 Ude   DD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2011 Ude   DD 40      Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand & Janne Theilgaard, Hillerød
2011 Inde 1   2011 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2011 Inde   MD 70 Helene A. Sørensen, Holte & Birger M. Petersen, AB
2011 Inde   MD 65 Lis Ramberg Beyer, HRT & Carl Lindegaard, Lyngby
2011 Inde   MD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2011 Inde   MD 55 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2011 Inde   MD 45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2011 Inde   MD 40 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2011 Inde   MD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Kim Hansen, Hillerød
2011 Inde   HS 80 Fritz Reuther, AB
2011 Inde   HS 75 Jørgen Ravn, Nærum
2011 Inde   HS 65 Jørn Harder, Aarhus 1900
2011 Inde   HS 60 Kasper Rud, Lyngby
2011 Inde   HS 55 Peter Holst, Lyngby
2011 Inde   HS 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2011 Inde   HS 45 Christian Larsson, Hillerød
2011 Inde   HS 40 Nils Trier, Birkerød
2011 Inde   HS 35 Kim Hansen, Hillerød
2011 Inde   HD 80 Fritz Reuther, AB & Arne Hoffland Jørgensen, AB
2011 Inde   HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2011 Inde   HD 70 René Anneberg, Holte & Frank Gaba, Fruens Bøge
2011 Inde   HD 65 Esben Thielsen, Birkerød & Steen Egholm, HIK
2011 Inde   HD 60 Bent Ingevold, HIK & Jens Hertz, HIK
2011 Inde   HD 55 Peter Holst, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2011 Inde   HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2011 Inde   HD 45 Steen Elsborg, ATK & Thomas S. Petersen, ATK
2011 Inde   HD 40 Jon Balsby, HVT & Henrik Kaltoft, HVT
2011 Inde   HD 35 Kim Hansen, Hillerød & Christian Larsson, Hillerød
2011 Inde   DS 65 Melita F. Jørgensen, Fredensborg
2011 Inde   DS 60 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2011 Inde   DS 55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2011 Inde   DS 50 Solveig Kaas, Roskilde
2011 Inde   DS 45 Marianne Wier, Birkerød
2011 Inde   DS 40 Charlotte Jacobsen, TIK
2011 Inde   DD 70 Lene Brinch, Nærum & Birgitte Skov, Nærum
2011 Inde   DD 65 Merete Hoff, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2011 Inde   DD 60 Lis Ramberg Beyer, HRT & Benedikte Schultz, HRT
2011 Inde   DD 55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2011 Inde   DD 50 Connie Flint-Petersen, Fredensborg & Ruth Thrane, Greve
2011 Inde   DD 45 Frederikke Kroon, HIK & Isamarie Sørensen, Helsingør
2011 Inde   DD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Str.
2010 Ude 1   2010 – Hørsholm/Rungsted
2010 Ude   MD 70      Birgitte Skov, Nærum & Kjeld Almer, Lyngby
2010 Ude   MD 65      Lis Ramberg Beyer, HRT & Carl Lindegaard, Lyngby
2010 Ude   MD 60      Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2010 Ude   MD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Jørn Harder, Aarhus 1900
2010 Ude   MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2010 Ude   MD 45      Dorte Achen, NKT & Tonny Lilholm, NKT
2010 Ude   MD 40      Anne Møller, Lyngby & Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Ude   HS 80      Fritz Reuther, AB
2010 Ude   HS 75      Svend Lehmann, Herlev
2010 Ude   HS 70      Frank Gaba, Fruens Bøge
2010 Ude   HS 65      Bent Ingevold, HIK
2010 Ude   HS 60      Frans Nørby, Hjørring
2010 Ude   HS 55      Peter Holst, Lyngby
2010 Ude   HS 50      Steen Biilmann, B 93
2010 Ude   HS 45      Peter Iversen, Gentofte
2010 Ude   HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Ude   HD 80      Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
2010 Ude   HD 75      Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2010 Ude   HD 70      Frank Gaba, Fruens Bøge & Poul Brassøe, Aalborg TK
2010 Ude   HD 65      Bjørn Bech, HIK & Poul Brodersen, Hillerød
2010 Ude   HD 60      Ebbe Wagner Smitt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2010 Ude   HD 55      Ebbe Wagner Smitt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2010 Ude   HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2010 Ude   HD 45      Henrik Brabrand, KB & Lars Berno Hansen, VST
2010 Ude   DS 65      Melita Jørgensen, Fredensborg
2010 Ude   DS 60      Sirpa Bode, Ølstykke
2010 Ude   DS 55      Gitte Faber, Nærum
2010 Ude   DS 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2010 Ude   DS 45      Charlotte Jacobsen, TIK
2010 Ude   DS 40      Hanne Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Ude   DD 70      Lene Brinch, Nærum & Birgitte Skov, Nærum
2010 Ude   DD 65      Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2010 Ude   DD 60      Lis Ramberg Beyer, HRT & Benedikte Schultz, HRT
2010 Ude   DD 55      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2010 Ude   DD 45      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Thrane, Greve
2010 Ude   DD 35      Helle Hasse, Vedbæk & lsamarie Sørensen, Helsingør
2010 Inde 1   2010 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2010 Inde   MD 75 Birthe Fæster, Nærum & Jørgen Ravn, Nærum
2010 Inde   MD 70 Lene Brinch, Nærum & Jens Packness, Taarbæk
2010 Inde   MD 65 Lone Bech, HIK & Bjørn Bech, HIK
2010 Inde   MD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent lngevold, HIK
2010 Inde   MD 55 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2010 Inde   MD 45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2010 Inde   MD 40 Isamarie Sørensen, Helsingør & Lars Bo Sørensen, Helsingør
2010 Inde   MD 35 Janne Theilgaard, Hillerød & Kim Hansen, Hillerød
2010 Inde   HS 80 Erik Fæster, Nærum
2010 Inde   HS 75 Niels Erik Tanholdt, KB
2010 Inde   HS 70 Carsten Hauch, HIK
2010 Inde   HS 65 Bent Ingevold, HIK
2010 Inde   HS 60 Jørn Harder, Aarhus 1900
2010 Inde   HS 55 Peter Holst, Lyngby
2010 Inde   HS 50 Steen Biilmann, B93
2010 Inde   HS 45 Christian Larsson, Hillerød
2010 Inde   HS 40 Kai F. Nielsen, HIK
2010 Inde   HS 35 Kim Hansen, Hillerød
2010 Inde   HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
2010 Inde   HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2010 Inde   HD 70 Frank Gaba, Fruens Bøge & Reino Nyyssønen, Roskilde
2010 Inde   HD 65 Esben Thielsen, Birkerød & Steen Egholm, HIK
2010 Inde   HD 60 Bent lngevold, HIK & Jens Hertz, HIK
2010 Inde   HD 55 Ebbe Wagner Smilt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2010 Inde   HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2010 Inde   HD 45 Steen Mortensen, Lyngby & Christian Tørslev, Lyngby
2010 Inde   HD 35 Thomas Petersen, ATK & Kenneth Schmidt, Birkerød
2010 Inde   DS 65 Lis Sørensen, Helsingør
2010 Inde   DS 60 Elisabeth Lindberg, KB
2010 Inde   DS 55 Gitte Faber, Nærum
2010 Inde   DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2010 Inde   DS 45 Jenny Hannestad, Vedbæk
2010 Inde   DS 40 Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Strand
2010 Inde   DD 70 Lene Brinch, Nærum & Birgitte Skov, Nærum
2010 Inde   DD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Sørensen, Helsingør
2010 Inde   DD 60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2010 Inde   DD 55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2010 Inde   DD 50 Connie Flint-Petersen, Fredensborg & Ruth Thrane, Greve
2010 Inde   DD 45 Jenny Hannestad, Vedbæk & Malgorzata Nielsen, Lyngby
2010 Inde   DD 40 Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Strand & Janne Theilgaard, Hillerød
2009 Ude 1   2009 – Risskov
2009 Ude   MD 70      Birthe Geismar, Holte & Peter Jessen, HVT
2009 Ude   MD 65      Gerda Damsgaard, Alborg TK & Ole Knudsen, Aalborg TK
2009 Ude   MD 60      Kirsten Christensen, Ishøj & Niels Emery, Aalborg TK
2009 Ude   MD 55      Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2009 Ude   MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2009 Ude   MD 40      Susanne Hamann, Risskov & Jan-Erik Ørum-Petersen, Aarhus 1900
2009 Ude   HS 80      Sven Eibye, Aarhus 1900
2009 Ude   HS 75      Viggo Holm, Aarhus 1900
2009 Ude   HS 70      Frank Gaba, Fruens Bøge
2009 Ude   HS 65      Søren Kaae, ALTS
2009 Ude   HS 60      Claus Pedersen, Aarhus 1900
2009 Ude   HS 55      Peter Holst, Lyngby
2009 Ude   HS 50      Kim Borenhoff, Roskilde
2009 Ude   HS 45      Jan-Erik Ørum-Petersen, Aarhus 1900
2009 Ude   HS 40      Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2009 Ude   HD 80      Gellert Beck, Allerød & Paul Dehlholm, HIK
2009 Ude   HD 75      Poul-Erik Nielsen, Bagsværd & Ole Thorsen, Taarbæk
2009 Ude   HD 70      Peter Jessen, HVT & Svend Erik Jørgensen, HVT
2009 Ude   HD 65      Poul Brassøe, Aalborg TK & Ole Knudsen, Aalborg TK
2009 Ude   HD 60      Frans Nørby, Hjørring & Kasper Rud, Lyngby
2009 Ude   HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2009 Ude   HD 45      Erik Eibye, ALTS & Jan-Erik Ørum-Petersen, Aarhus 1900
2009 Ude   DS 60      Ellen Frederiksen, Kolding
2009 Ude   DS 55      Dorte Ekner, HIK
2009 Ude   DS 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2009 Ude   DS 40      Sidse Trier, Albertslund
2009 Ude   DD 65      Lizzi Larsen, Nærum & Grete Steenberg, Solrød
2009 Ude   DD 60      Ellen Frederiksen, Kolding & Lizzi Larsen, Nærum
2009 Ude   DD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Dorte Ekner, HIK
2009 Ude   DD 40      Lisbet Groes, Birkerød & Marianne Wier, Birkerød
2009 Inde 1   2009 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2009 Inde   MD 75 Agnete Waage Jensen, Birkerød & Erik Fæster, Nærum
2009 Inde   MD 70 Birthe Geismar, Holte & Jørgen Ludvigsen, Greve
2009 Inde   MD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2009 Inde   MD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Allan Poulsen, Nærum
2009 Inde   MD 55 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2009 Inde   MD 45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2009 Inde   MD 40 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2009 Inde   MD 35 Tine H. Petersen, HIK & Kai F. Nielsen, HIK
2009 Inde   HS 80 Vagn Gjessing, Gentofte
2009 Inde   HS 75 Niels Erik Tanholdt, KB
2009 Inde   HS 70 Carsten Hauch, HIK
2009 Inde   HS 65 Bjørn Bech, HIK
2009 Inde   HS 60 Kasper Rud, Lyngby
2009 Inde   HS 55 Kasper Rud, Lyngby
2009 Inde   HS 50 Peter H. Jantzen, HIK
2009 Inde   HS 45 Peter Iversen, Gentofte
2009 Inde   HS 40 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2009 Inde   HS 35 Nils Trier, Birkerød
2009 Inde   HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
2009 Inde   HD 75 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tanholdt, KB
2009 Inde   HD 70 Flemming Juhl, Trørød & Tage M. Nilsson, Roskilde
2009 Inde   HD 65 Carl Lindegaard, Lyngby & K.E.K. Nielsen, HRT
2009 Inde   HD 60 Bent Ingevold, HIK & Jens Hertz, HIK
2009 Inde   HD 55 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2009 Inde   HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2009 Inde   HD 45 Henrik Brabrand, KB & Lars Berno Hansen, VST
2009 Inde   HD 35 Thomas Petersen, ATK & Kenneth Schmidt, Birkerød
2009 Inde   DS 65 Birgit Hinge, KB
2009 Inde   DS 60 Melita Jørgensen, Fredensborg
2009 Inde   DS 55 Gitte Faber, Nærum
2009 Inde   DS 50 Ruth Thrane, Greve
2009 Inde   DS 45 Marianne Wier, Birkerød
2009 Inde   DS 40 Hanne K. Rosenmejer, Brøndby Strand
2009 Inde   DD 70 Solveig Bjørløw, Nærum & Birthe Geismar, Holte
2009 Inde   DD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Sørensen Helsingør
2009 Inde   DD 60 Elsebeth Schønau, HRT & Karen Lybye, HRT
2009 Inde   DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2009 Inde   DD 40 Lene Francati, Gentofte & Helle H. Larsen, Vedbæk
2008 Ude 1   2008 – KTK
2008 Ude   MD 75      Elsebeth Kjær, Nærum & Ole Jensen, Nærum
2008 Ude   MD 70      Birthe Geismar, Holte & Peter Jessen, HVT
2008 Ude   MD 65      Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2008 Ude   MD 60      Melita Jørgensen, Fredensborg & Allan Poulsen, Nærum
2008 Ude   MD 55       Benedikte Schultz, HRT & Sven Larsson, Dragør
2008 Ude   MD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2008 Ude   MD 45      Anne Casals, Roskilde & Kurt Jensen, Roskilde
2008 Ude   MD 40      Lisbet Groes, Birkerød & Carsten Hansen, Køge
2008 Ude   HS 80      Vagn Gjessing, Gentofte
2008 Ude   HS 70      Peter Jessen, HVT
2008 Ude   HS 65      Robert Schwencke, HIK
2008 Ude   HS 60      Frans Nørby, Hjørring
2008 Ude   HS 55      Peter Holst, Lyngby
2008 Ude   HS 50      Asbjørn Poulsen, KTK
2008 Ude   HS 45      Steen Elsborg, ATK
2008 Ude   HS 35      Michael Vig Larsen, KB
2008 Ude   HD 80      Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
2008 Ude   HD 75      Arne Hoffland Jørgensen, AB & Fritz Reuther, AB
2008 Ude   HD 70      Ivan Fogt, Hillerød & Peter Jessen, HVT
2008 Ude   HD 65      Poul Brodersen, Hillerød & Erik Kornbeck, Hillerød
2008 Ude   HD 60      Jørgen Lindhoff, Holte & Allan Poulsen, Nærum
2008 Ude   HD 55      Peter Holst, Lyngby & Ole Monberg, Birkerød
2008 Ude   HD 50      Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper Schou Nielsen, Bagsværd
2008 Ude   HD 45      Henrik Brabrand, KB & Lars Berno Hansen, VST
2008 Ude   HD 35      Kenneth Schmidt, Birkerød & Thomas Petersen, ATK
2008 Ude   DS 65      Birgit Hinge, KB
2008 Ude   DS 60      Melita Jørgensen, Fredensborg
2008 Ude   DS 55      Gitte Faber, Nærum
2008 Ude   DS 50      Malgorzata Nielsen, Lyngby
2008 Ude   DS 45      Annette Nederby, Espergærde
2008 Ude   DS 40      Lisbet Groes, Birkerød
2008 Ude   DD 65      Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2008 Ude   DD 60      Kirsten Christensen, Ishøj & Grete Steenberg, Solrød
2008 Ude   DD 50      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Thrane, Greve
2008 Ude   DD 40      Lisbet Groes, Birkerød & Marianne Wier, Birkerød
2008 Inde 1   2008 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2008 Inde   MD 75 Elsebeth Kjær, Nærum & Ole Jensen, Nærum
2008 Inde   MD 70 Ellen Friis Larsen, HRT & Jørgen Ravn, Nærum
2008 Inde   MD 65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2008 Inde   MD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Allan Poulsen, Holte
2008 Inde   MD 55 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2008 Inde   MD 50 Anca Tjellesen, Espergærde & Lars Kastberg, Espergærde
2008 Inde   MD 45 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2008 Inde   MD 40 Isamarie Sørensen, Helsingør & Lars Bo Sørensen, Helsingør
2008 Inde   MD 35 Camilla Lykke Trumble, Hjortekær & Paul Trumble, Farum
2008 Inde   HS 80 Paul Dehlholm, HIK
2008 Inde   HS 75 Poul Ehlers, Gilleleje
2008 Inde   HS 70 Ivan Fogt, Hillerød
2008 Inde   HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2008 Inde   HS 60 Kasper Rud, Lyngby
2008 Inde   HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2008 Inde   HS 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2008 Inde   HS 45 Thomas Wahl, Birkerød
2008 Inde   HS 35 Martin Hansen, KB
2008 Inde   HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
2008 Inde   HD 75 Arne Hoffland Jørgensen , AB & Fritz Reuther, AB
2008 Inde   HD 70 Jørgen Ravn, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2008 Inde   HD 65 Poul Brodersen, Hillerød & Erik Kornbeck, Hillerød
2008 Inde   HD 60 Carl Lindegaard, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2008 Inde   HD 55 Ebbe Wagner Smilt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2008 Inde   HD 50 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2008 Inde   HD 45 Steen Dannisgaard, Holte & Stein Ulrich, HIK
2008 Inde   HD 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Str. & Paul Trumble, Farum
2008 Inde   DS 65 Birgit Hinge, KB
2008 Inde   DS 60 Ellen Frederiksen, Kolding
2008 Inde   DS 55 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2008 Inde   DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2008 Inde   DS 45 Jenny Hannestad, Vedbæk
2008 Inde   DS 40 Isamarie Sørensen, Helsingør
2008 Inde   DD 70 Solveig Bjørløw, Nærum & Birthe Geismar, Holte
2008 Inde   DD 65 Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2008 Inde   DD 60 Ellen Frederiksen, Kolding & Melita Jørgensen, Fredensborg
2008 Inde   DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2008 Inde   DD 40 Frederikke K.Thielsen, HIK & Isamarie Sørensen, Helsingør
2007 Ude 1   2007 – Aarhus 1900
2007 Ude   MD 70/75    Birthe Fæster, Nærum & Jørgen Tvilstegaard, Nærum
2007 Ude   MD 65/70    Aase Olsen, Ølstykke & Peter Jessen, HVT
2007 Ude   MD 60/65    Merete Hoff, HIK & Per Børgesen, Helsingør
2007 Ude   MD 55/60    Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2007 Ude   MD 50/55    Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2007 Ude   MD 40/45    Gerd Schierup, Aarhus 1900 & Morten Thomsen, Aarhus 1900
2007 Ude   HS 80      Paul Dehlholm, HIK
2007 Ude   HS 75      Vagn Gjessing, Gentofte
2007 Ude   HS 70      Peter Jessen, HVT
2007 Ude   HS 65      Frank Gaba, Fruens Bøge
2007 Ude   HS 60      Kasper Rud, Lyngby
2007 Ude   HS 55      Peter Holst, Lyngby
2007 Ude   HS 50      Alan Rasmussen, Aarhus 1900
2007 Ude   HS 45      Hans Henrik Goth, Vedbæk
2007 Ude   HS 35      Jan-Erik Ørum-Petersen, ALTS
2007 Ude   HD 80      Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
2007 Ude   HD 75      Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
2007 Ude   HD 70      Poul Ehlers, Gilleleje & Ivan Fogt, Hillerød
2007 Ude   HD 65      Poul Brodersen, Hillerød & Freddie Cramer, Vedbæk
2007 Ude   HD 60      Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2007 Ude   HD 55      Ole Monberg, Birkerød & Kasper Rud, Lyngby
2007 Ude   HD 50      Alan Rasmussen, Aarhus 1900 & Morten Thomsen, Aarhus 1900
2007 Ude   HD 35      Michael Mogensen, Køge & Peter Mortensen, Greve
2007 Ude   DS 65      Birgit Hinge, KB
2007 Ude   DS 60      Ellen Frederiksen, Kolding
2007 Ude   DS 55      Gitte Faber, Nærum
2007 Ude   DS 50      Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2007 Ude   DS 40      Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2007 Ude   DD 70      Lillian Bagger, Birkerød & Agnete Waage Jensen, Birkerød
2007 Ude   DD 65      Birthe Geismar, Holte & Birgitte Skov, Nærum
2007 Ude   DD 60      Merete Hoff, HIK & Dorthe Olsen, Aarhus 1900
2007 Ude   DD 50      Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2007 Inde 1   2007 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2007 Inde   MD35 Anne Møller, Lyngby & Nils Trier, Lyngby
2007 Inde   MD 70/75 Karen Wodschow, Nærum & Arne Hoffland Jørgensen, AB
2007 Inde   MD 65/70 Ellen Friis Larsen, HRT & Jørgen Ravn, Nærum
2007 Inde   MD 60/65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2007 Inde   MD 55/60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevald, HIK
2007 Inde   MD 50/55 Anca Tjellesen, Espergærde & Peter Holst, Lyngby
2007 Inde   MD 40/45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2007 Inde   HS 80 Paul Dehlholm, HIK
2007 Inde   HS 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2007 Inde   HS 70 Svend Lehmann, Herlev
2007 Inde   HS 65 Carsten Hauch, HIK
2007 Inde   HS 60 Niels Poulsen, HIK
2007 Inde   HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2007 Inde   HS 50 Kurt Jensen, Roskilde
2007 Inde   HS 45 Tom Gustavsen, HIK
2007 Inde   HS 35 Nils Trier, Lyngby
2007 Inde   HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
2007 Inde   HD 75 Erik Fæster, Nærum & Jørgen Tvilstegaard, Nærum
2007 Inde   HD 70 Svend Lehmann, Herlev & Jørgen Ludvigsen, Greve
2007 Inde   HD 65 K.E.K. Nielsen, HRT & Klaus Graves Petersen, B 93
2007 Inde   HD 60 Niels Poulsen, HIK & Esben Thielsen, Birkerød
2007 Inde   HD 55 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2007 Inde   HD 50 Ebbe Wagner Smitt, Gentofte & Peter Uldall, Gentofte
2007 Inde   HD 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HIK
2007 Inde   HD 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Str. & Paul Trumble, Hjortekær
2007 Inde   DS 60 Ellen Frederiksen, Kolding
2007 Inde   DS 55 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2007 Inde   DS 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2007 Inde   DS 45 Jenny Hannestad, Vedbæk
2007 Inde   DS 40 Isamarie Sørensen, Helsingør
2007 Inde   DD 70 Solveig Bjørløw, Nærum & Gerda Sandvad, SIF
2007 Inde   DD 65 Birthe Geismar, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2007 Inde   DD 60 Merete Hoff, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2007 Inde   DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2007 Inde   DD 40 Dorte Achen, NKT & Anne Møller, Lyngby
2006 Ude 1   2006 – Lyngby
2006 Ude   MD 70/75 Solveig Bjørløw, Gentofte & Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2006 Ude   MD 65/70 Aase Olsen, Ølstykke & Peter Jessen, Hareskov/Værløse
2006 Ude   MD 60/65 Melita Jørgensen, Fredensborg & Klaus Graves Petersen, KTK
2006 Ude   MD 55/60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2006 Ude   MD 50/55 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2006 Ude   MD 40/45 Anne Møller, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2006 Ude   HS 80 Sven Eibye, Aarhus 1900
2006 Ude   HS 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2006 Ude   HS 70 Peter Jessen, Hareskov/Værløse
2006 Ude   HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2006 Ude   HS 60 Jørn Harder, Aarhus 1900
2006 Ude   HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2006 Ude   HS 50 Alan Rasmussen, ALTS
2006 Ude   HS 45 Christian Kurt Nielsen, Lyngby
2006 Ude   HS 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2006 Ude   HD 80 Paul Dehlholm, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
2006 Ude   HD 75 Paul Dehlholm, HIK & Vagn Gjessing, Gentofte
2006 Ude   HD 70 Reino Nyyssønen, Roskilde & Ole Thorsen, Taarbæk
2006 Ude   HD 65 Poul Brodersen, Hillerød & Erik Kornbeck, Lyngby
2006 Ude   HD 60 Niels Poulsen, HIK & Esben Thielsen, Birkerød
2006 Ude   HD 55 Sven Larsson, Dragør & Olaf Sørensen, Kløvermarken
2006 Ude   HD 50 Hans Peter Michaelsen, KTK & Asbjørn Poulsen, KTK
2006 Ude   HD 45 Alan Rasmussen, Aarhus 1900 & Morten Thomsen, Aarhus 1900
2006 Ude   DS 65 Solveig Bjørløw, Gentofte
2006 Ude   DS 60 Lis Sørensen, Helsingør
2006 Ude   DS 55 Lisbeth Jensen, Nykøbing Mors
2006 Ude   DS 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900
2006 Ude   DS 45 Connie Flint-Petersen, Fredensborg
2006 Ude   DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2006 Ude   DD 70 Birthe Fæster, Nærum & Elsebeth Kjær, Nærum
2006 Ude   DD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Lizzi Larsen, Nærum
2006 Ude   DD 50 Birgit Carlsen, Aarhus 1900 & Birgit Hoffmeyer, HIK
2006 Ude   DD 40 Anne Møller, Lyngby & Marianne Wier, Birkerød
2006 Inde 1   2006 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2006 Inde   MD 70/75 Solveig Bjørløw, Gentofte & Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2006 Inde   MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte & Viggo Holm, Aarhus 1900
2006 Inde   MD 60/65 Lizzi Larsen, Nærum & Birger M. Petersen, AB
2006 Inde   MD 55/60 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent Ingevold, HIK
2006 Inde   MD 50/55 Birgit Carlsen, Humlebæk & Jørn Harder, Aarhus 1900
2006 Inde   MD 40/45 Anne Møller, Lyngby & Carsten Lange, Lyngby
2006 Inde   MD 35 Anne Møller, Lyngby & Nils Trier, Lyngby
2006 Inde   HS 80 Paul Dehlholm, HIK
2006 Inde   HS 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB
2006 Inde   HS 70 Niels Erik Tanholdt, KB
2006 Inde   HS 65 Peter Lund, HIK
2006 Inde   HS 60 Jørn Harder, Aarhus 1900
2006 Inde   HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2006 Inde   HS 50 Frans Nørby, Hjørring
2006 Inde   HS 45 Tom Gustavsen, HIK
2006 Inde   HS 35 Nils Trier, Lyngby
2006 Inde   HD 80 Steen St. Blicher, Nyk. Sj. & Christen Brøgger, AB
2006 Inde   HD 75 Arne Hoffland Jørgensen, AB & Fritz Reuther, AB
2006 Inde   HD 70 Viggo Holm, Aarhus 1900 & Niels Erik Tandholdt, KB
2006 Inde   HD 65 Hennng Fuchs, HIK & Carsten Hauch, HIK
2006 Inde   HD 60 Bjørn Bech, HIK & Bent Ingevold, HIK
2006 Inde   HD 50 Hans Peter Michaelsen, KTK & Asbjørn Poulsen, KTK
2006 Inde   HD 45 Peter Knap, HIK & Christian Kurt Nielsen, Lyngby
2006 Inde   HD 35 Kai Folmer Nielsen, HIK & Stein Ulrich, HIK
2006 Inde   DS 65 Birthe Geismar, Holte
2006 Inde   DS 60 Melita Jørgensen, Fredensborg
2006 Inde   DS 55 Sirpa Bode, Ølstykke
2006 Inde   DS 50 Gitte Faber, Nærum
2006 Inde   DS 45 Helle Hoffmeyer, Gentofte
2006 Inde   DS 40 Isamarie Sørensen, Helsingør
2006 Inde   DD 70 Lise Sandvad, SIF & Karin Wodschow, Nærum
2006 Inde   DD 65 Dora Alplanalp, B93 & Birgitte Skov, Nærum
2006 Inde   DD 60 Merete Hoff, HIK & Lizzi Larsen, Nærum
2006 Inde   DD 55 Jørn Harder, Aarhus 1900 & Frans Nørby, Hjørring
2006 Inde   DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2006 Inde   DD 40 Helle Hoffmeyer, Gentofte & Marianne Wier, Birkerød
2005 Ude 1   2005 – Aalborg
2005 Ude   MD 70/75 Elsebeth Kjær, Nærum & Vagn Gjessing, Gentofte
2005 Ude   MD 65/70 Birgitte Skov, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2005 Ude   MD 60/65 Melita Jørgensen, Fredensborg & Frank Gaba, Fruens Bøge
2005 Ude   MD 55/60 Ellen Frederiksen, Kolding & Klaus G. Petersen, Hjortekær
2005 Ude   MD 50/55 Birgit Carlsen, Humlebæk & Jørn Harder, Aarhus 1900
2005 Ude   MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2005 Ude   HS 80 Paul Dehlholm, Holte
2005 Ude   HS 75 Hans Dencker, Gentofte
2005 Ude   HS 70 Svend Lehmann, Herlev
2005 Ude   HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2005 Ude   HS 60 Bjørn Bech, HIK
2005 Ude   HS 55 Claus Pedersen, Aarhus 1900
2005 Ude   HS 50 Hans Peter Michaelsen, KB
2005 Ude   HS 45 Claus Pedersen, Aarhus 1900
2005 Ude   HS 35 Thomas Rosenmejer, Brøndby Strand
2005 Ude   HD 80 Erling Clausen, Gentofte & Paul Dehlholm, Holte
2005 Ude   HD 75 Paul Dehlholm, Holte & Vagn Gjessing, Gentofte
2005 Ude   HD 70 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd & Ole Thorsen, Taarbæk
2005 Ude   HD 65 René Anneberg, Holte & Christen Bruun, KB
2005 Ude   HD 60 Jan Ehrenreich, KB & Klaus G. Petersen, Hjortekær
2005 Ude   HD 55 Jørn Harder, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2005 Ude   HD 50 Hans Peter Michaelsen, KB & Asbjørn Poulsen, KTK
2005 Ude   HD 45 Kim Borenhoff, Roskilde & Jesper S. Nielsen, Bagsværd
2005 Ude   DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2005 Ude   DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2005 Ude   DS 50 Gitte Faber, Nærum
2005 Ude   DS 45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2005 Ude   DD 70 Birthe Fæster, Nærum & Elsebeth Kjær, Nærum
2005 Ude   DD 65 Birthe Geismar, Holte & Birgitte Skov, Nærum
2005 Ude   DD 60 Melita Jørgensen, Fredensborg & Lizzi Larsen, Nærum
2005 Ude   DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2005 Ude   DD 40 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Trane, Greve
2005 Inde 1   2005 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2005 Inde   MD 70/75 Ellen Bastiansen, KB & Ole Jensen, Nærum
2005 Inde   MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte & Viggo Holm, Aarhus 1900
2005 Inde   MD 60/65 Melita Jørgensen, Fredensborg & Frank Gaba, Fruens Bøge
2005 Inde   MD 55/60 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge & Carl Lindegaard, Lyngby
2005 Inde   MD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk/Jørn Harder, Aarhus 1900
2005 Inde   MD 40/45 Jenny Hannestad, Vedbæk & Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2005 Inde   HS 80 Paul Dehlholm, Holte
2005 Inde   HS 75 Sven Eibye, Aarhus 1900
2005 Inde   HS 70 Reino Nyyssønen, Roskilde
2005 Inde   HS 65 Carsten Hauch, HIK
2005 Inde   HS 60 Bent Ingevold, HIK
2005 Inde   HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2005 Inde   HS 50 Frans Nørby, Hjørring
2005 Inde   HS 45 Tom Gustavsen, HIK
2005 Inde   HS 35 Nils Trier, Lyngby
2005 Inde   HD 80 Steen St. Blicher, Nykøbing Sj. & Christen Brøgger, AB
2005 Inde   HD 75 Erik Fæster, Nærum & Jørgen Tvilstegaard, Nærum
2005 Inde   HD 70 Reino Nyyssønen, Roskilde & Ole Thorsen, Taarbæk
2005 Inde   HD 65 Henrik Grage, AB & Birger Murillo Petersen, AB
2005 Inde   HD 60 Bjørn Bech, HIK & Bent lngevold, HIK
2005 Inde   HD 55 Carl Lindegaard, Lyngby & Frans Nørby, Hjørring
2005 Inde   HD 50 Hans Peter Michaelsen, KB & Asbjørn Poulsen, KTK
2005 Inde   HD 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk & Bo Marburger, HØ/RU
2005 Inde   HD 35 Kai F. Nielsen, HIK & Stein Ulrich, HIK
2005 Inde   DS 65 Birthe Geismar, Holte
2005 Inde   DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2005 Inde   DS 55 Birgit Hoffmeyer, HIK
2005 Inde   DS 50 Gitte Faber, Nærum
2005 Inde   DS 45 Dorte Arhøj, HIK
2005 Inde   DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2005 Inde   DD 70 Gerda Sandvad, SIF & Lise Sandvad, SIF
2005 Inde   DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte & Birthe Geismar, Holte
2005 Inde   DD 60 Marianne Novrup, Holte & Helene A. Sørensen, Holte
2005 Inde   DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Birgit Hoffmeyer, HIK
2005 Inde   DD 40 Jenny Hannestad, Vedbæk & Malgorzata Nielsen, Lyngby
2004 Ude 1   2004 – Hillerød
2004 Ude   MD 70/75 Elsebeth Kjær, Nærum & Vagn Gjessing, Gentofte
2004 Ude   MD 65/70 Birgitte Skov, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2004 Ude   MD 60/65 Dorthe Olsen, Aarhus 1900 & Freddie Cramer, Vedbæk
2004 Ude   MD 55/60 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge & Carl Lindegaard, Lyngby
2004 Ude   MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK & Bent lngevold, HIK
2004 Ude   MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Frans Nørby, Hjørring
2004 Ude   HS 80 Paul Dehlholm, Holte
2004 Ude   HS 75 Hans Dencker, Gentofte
2004 Ude   HS 70 Niels Erik Tanholdt, KB
2004 Ude   HS 65 Frank Gaba, Fruens Bøge
2004 Ude   HS 60 Benny Nielsen, ALT
2004 Ude   HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2004 Ude   HS 50 Alan Rasmussen, ALTS
2004 Ude   HS 45 Alan Rasmussen, ALTS
2004 Ude   HS 35 Ulrik Grage, AB
2004 Ude   HD 80 Paul Dehlholm, Gentofte & Palle Ellestad, Gentofte
2004 Ude   HD 75 Paul Dehlholm, Holte & Vagn Gjessing, Gentofte
2004 Ude   HD 70 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd & Ole Thorsen, Taarbæk
2004 Ude   HD 65 Reino Nyyssønen, Roskilde & Birger Murillo Petersen, AB
2004 Ude   HD 60 Erik Kornbeck, Lyngby & Carl Lindegaard, Lyngby
2004 Ude   HD 55 Jørn Harder, Aarhus 1900 & Claus Pedersen, Aarhus 1900
2004 Ude   HD 45 Hans Peter Michaelsen, KB & Asbjørn Poulsen, KTK
2004 Ude   DS 60 Dorthe Olsen, Aarhus 1900
2004 Ude   DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2004 Ude   DS 50 Birgit Carlsen, Humlebæk
2004 Ude   DS 45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2004 Ude   DS 40 Annette Frandsen, HIK
2004 Ude   DD70 Lillian Bagger, Birkerød & Agnete Waage Jensen, Birkerød
2004 Ude   DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte & Birthe Geismar, Holte
2004 Ude   DD 60 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Ramberg Beyer, HØ/RU
2004 Ude   DD 50 Birgit Carlsen, Humlebæk & Anca Tjellesen, Espergærde
2004 Ude   DD 40 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge & Ruth Trane, Greve
2004 Inde 1   2004 – Rundforbi Tennishal, Nærum
2004 Inde   MD 70/75 Gertrud Horneman, HIK & Palle Ellestad, Gentofte
2004 Inde   MD 65/70 Birgitte Skov, Nærum & Ole Thorsen, Taarbæk
2004 Inde   MD 60/65 Merete Gyldensted, Slagelse & Tage Nilsson, Roskilde
2004 Inde   MD 55/60 Merete Hoff, HIK & Erik Kornbeck, Lyngby
2004 Inde   MD 50/55 Birgit Carlsen & Jørn Harder, Århus 1900
2004 Inde   MD 40/45 Malgorzata Nielsen, Lyngby & Alan Rasmussen, ALTS
2004 Inde   HS 75 Hans Dencker, Gentofte
2004 Inde   HS 70 Niels Erik Tanholdt, KB
2004 Inde   HS 65 Carsten Hauch, HIK
2004 Inde   HS 60 Bjørn Bech, HIK
2004 Inde   HS 55 Kasper Rud, Lyngby
2004 Inde   HS 50 Alan Rasmussen, ALTS
2004 Inde   HS 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk
2004 Inde   HS 35 Dean Pedersen, HIK
2004 Inde   HD 80 Paul Dehlholm, Holte & Palle Ellestad, Gentofte
2004 Inde   HD 75 Steen St. Blicher, Nyk.Sj. & Christen Brøgger, AB
2004 Inde   HD 70 Hans Dencker, Gentofte & Niels Erik Tanholdt, KB
2004 Inde   HD 65 Reino Nyyssønen, Roskilde & Birger Murillo Petersen, AB
2004 Inde   HD 60 Erik Kornbeck, Lyngby & Carl Lindegaard, Lyngby
2004 Inde   HD 55 Carl Lindegaard, Lyngby & Kasper Rud, Lyngby
2004 Inde   HD 45 Carsten Lange, Lyngby & Henrik Løchte, Lyngby
2004 Inde   HD 35 Dean Pedersen, HIK & Steen Jensen, ATK
2004 Inde   DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2004 Inde   DS 55 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge
2004 Inde   DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2004 Inde   DS 45 Dorte Arhøj, HIK
2004 Inde   DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2004 Inde   DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte & Birthe Geismar, Holte
2004 Inde   DD 60 Lizzi Larsen, Nærum & Lis Ramberg Beyer, HØ/RU
2004 Inde   DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK & Malgorzata Nielsen, Lyngby
2004 Inde   DD 40 Dorte Arhøj, HIK & Marianne Wier, Birkerød
2004 Inde      
2003 Ude 1   2003 Faaborg
2003 Ude   MD 70/75 Elsebeth Kjær, Nærum / Palle Nielsen, Nærum
2003 Ude   MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2003 Ude   MD 60/65 Lene Brinch, Nærum / Jørgen Ravn, Nærum
2003 Ude   MD 55/60 Lone Bech, HIK / Bjørn Bech, HIK
2003 Ude   MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK / Bent Ingevold, HIK
2003 Ude   MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2003 Ude   HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2003 Ude   HS 70 Poul Ehlers, Lyngby
2003 Ude   HS 65 Poul Brassøe, Aalborg TK
2003 Ude   HS 60 Bjørn Bech, HIK
2003 Ude   HS 55 Claus Pedersen, Århus 1900
2003 Ude   HS 50 Ole Monberg, Birkerød
2003 Ude   HS 45 Alan Rasmussen, ALTS
2003 Ude   HD 75 Paul Dehlholm, Holte / Vagn Gjessing, Gentofte
2003 Ude   HD 70 Poul Ehlers, Lyngby / Viggo Holm, Århus 1900
2003 Ude   HD 65 Reino Nyyssønen, Roskilde / Birger Murillo Petersen, AB
2003 Ude   HD 60 Christen Bruun, KB / Birger Murillo Petersen, AB
2003 Ude   HD 55 Jørn Harder, Århus 1900 / Claus Pedersen, Århus 1900
2003 Ude   HD 45 Alan Rasmussen, ALTS / Morten Thomsen, Århus 1900
2003 Ude   DS 60 Lizzi Larsen, Nærum
2003 Ude   DS 55 Karen Lybye, HRT
2003 Ude   DS 50 Birgit Hoffmeyer, HIK
2003 Ude   DS 45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2003 Ude   DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte / Birthe Geismar, Holte
2003 Ude   DD 60 Lizzi Larsen, Nærum / Helene A. Sørensen, Holte
2003 Ude   DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2003 Ude   DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk / Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2003 Inde 1   2003 Rundforbihallen
2003 Inde   MD60/65 Merete Gyldensted, Slagelse / Tage Nilsson, Roskilde
2003 Inde   MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
2003 Inde   MD 65/70 Karin Wodschow, Nærum / Viggo Holm, Århus 1900
2003 Inde   MD 55/60 Lone Bech, HIK / Klaus Berthelsen, HIK
2003 Inde   MD 40/45 Anne Møller, Lyngby / Carsten Lange, Lyngby
2003 Inde   HS 75 Vagn Gjessing, Gentofte
2003 Inde   HS 70 Poul Ehlers, Lyngby
2003 Inde   HS 65 Ivan Fogt, Hillerød
2003 Inde   HS 60 Robert Schwencke, Holte
2003 Inde   HS 55 Frans Nørby, Hjørring
2003 Inde   HS 50 Ole Monberg, HRT
2003 Inde   HS 45 Alan Rasmussen, Århus 1900
2003 Inde   HD 75 Steen St. Blicher, Nykøbing Sj. / Christen Brøgger, AB
2003 Inde   HD 70 Poul Christensen, B 93 / Søren Højberg, HIK
2003 Inde   HD 65 Christen Bruun, KB / Allan Sander, HIK
2003 Inde   HD 60 Henning Fuchs, HIK / Carsten Hauch, HIK
2003 Inde   HD 55 Jørn Harder, Århus 1900 / Bent Ingevold, HIK
2003 Inde   HD 45 Thomas Kønigsfeldt, Vedbæk / Bo Marburger, Vedbæk
2003 Inde   DS 60 Solveig Bjørløw, Gentofte
2003 Inde   DS 55 Lis Sørensen, Helsingør
2003 Inde   DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2003 Inde   DS 45 Birgit Carlsen, Humlebæk
2003 Inde   DS 40 Jenny Hannestad, Vedbæk
2003 Inde   DD 70 Elsebeth Kjær, Nærum / Birte Kristiansen, Nærum
2003 Inde   DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte / Birthe Geismar, Holte
2003 Inde   DD 60 Lizzi Larsen, Nærum / Lis Ramberg Beyer,HRT
2003 Inde   DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2003 Inde   DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk / Anca Tjellesen, Espergærde
2002 Ude 1   2002 i Dragør
2002 Ude   MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
2002 Ude   MD 65/70 Solveig Bjørløw, Gentofte / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2002 Ude   MD 60/65 Birgitte Lenzberg, Nærum / Peter Jessen, Hareskov-Værløse
2002 Ude   MD 55/60 Ellen Frederiksen / Klaus Graves Petersen, Kolding
2002 Ude   MD 50/55 Gitte Faber, Nærum / Birger Hansen, Nærum
2002 Ude   MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2002 Ude   HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2002 Ude   HS 70 Alfred Polczynski, Nærum
2002 Ude   HS 65 Jørgen Ludvigsen, Greve
2002 Ude   HS 60 Robert Schwencke, Holte
2002 Ude   HS 55 Jørn Harder, Århus 1900
2002 Ude   HS 50 Ole Monberg, HRT
2002 Ude   HS 45 Alan Rasmussen, Århus 1900
2002 Ude   HD 75 Paul Dehlholm, Holte / Palle Nielsen, Nærum
2002 Ude   HD 70 Bernhard Frederiksen, HRT / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2002 Ude   HD 65 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken / Jørgen Ravn, Nærum
2002 Ude   HD 60 Freddie Cramer, Vedbæk / Klaus Graves Petersen, Kolding
2002 Ude   HD 55 Bjørn Bech, HIK / Niels Poulsen, HIK
2002 Ude   HD 45 Jørn Harder, Århus 1900 / Alan Rasmussen, Århus 1900
2002 Ude   DS 60 Solveig Bjørløw, Gentofte
2002 Ude   DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2002 Ude   DS 50 Birgit Hoffmeyer, HIK
2002 Ude   DS 40 Dorte Arhøj, HIK
2002 Ude   DD 70 Elsebeth Kjær, SIF / Birte Kristiansen, Nærum
2002 Ude   DD 65 Aase Boll, OB / Jytte Ruders, Risskov
2002 Ude   DD 60 Solveig Bjørløw, Gentofte / Birthe Geismar, Holte
2002 Ude   DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2002 Ude   DD 40 Dorte Arhøj, HIK / Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2002 Inde 1   2002 Rundforbihallen
2002 Inde   MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
2002 Inde   MD 65/70  
2002 Inde   MD 60/65  
2002 Inde   MD 55/60 Ellen Frederiksen, Kolding / Klaus Graves Petersen, Kolding
2002 Inde   MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK /Bent Ingevold, HIK
2002 Inde   MD 40/45 Malgorzata Nielsen, Lyngby / Hans Peter Michaelsen, KB
2002 Inde   HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2002 Inde   HS 70 Jørgen Andersen, B 93
2002 Inde   HS 65 Ivan Fogt, Hillerød
2002 Inde   HS 60 K. E. K. Nielsen, HRT
2002 Inde   HS 55 Kasper Rud, Lyngby
2002 Inde   HS 50 Kasper Rud, Lyngby
2002 Inde   HS 45 Asbjørn Poulsen, Kløvermarke
2002 Inde   HD 75 Steen St. Blicher, Nykøbing Sj. / Christen Brøgger, AB
2002 Inde   HD 70 Erik Fæster, Nærum / Ole Jensen, Nærum
2002 Inde   HD 65 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken / Niels Erik Tanholdt, KB
2002 Inde   HD 60 Rene Anneberg, Holte / Niels Ole Ingels, Holte
2002 Inde   HD 55 Carl Lindegaard, Lyngby / Kasper Rud, Lyngby
2002 Inde   HD 45 Carsten Lange, Lyngby / Henrik Løchte, Lyngby
2002 Inde   DS 65  
2002 Inde   DS 60 Solveig Bjørløw, Gentofte
2002 Inde   DS 55 Ellen Frederiksen, Kolding
2002 Inde   DS 50 Birgit Hoffmeyer, HIK
2002 Inde   DS 45  
2002 Inde   DS 40 Dorte Arhøj, HIK
2002 Inde   DD 70  
2002 Inde   DD 65 Solveig Bjørløw, Gentofte / Karin Wodschow, Nærum
2002 Inde   DD 60  
2002 Inde   DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2002 Inde   DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk / Melita Jørgensen, Fredensborg
2001 Ude 1   2001 i Kolding
2001 Ude   MD 70/75 Jytte Sunesen, HIK / Gellert Beck, Nykøbing Sj.
2001 Ude   MD 65/70 Aase Boll, OB / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2001 Ude   MD 60/65 Lene Brinch, Nærum / Jørgen Ravn, Nærum
2001 Ude   MD 55/60 Kirsten Christensen, Ishøj / Frank Gaba, Fruens Bøge
2001 Ude   MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, HIK / Bent Ingevold, HIK
2001 Ude   MD 40/45 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge / Frans Nørby, Hjørring
2001 Ude   HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2001 Ude   HS 70 Erik Fæster, Nærum
2001 Ude   HS 65 Peter Jessen, Hareskov-Værløse
2001 Ude   HS 60 Robert Schwencke, Holte
2001 Ude   HS 55 Jørn Harder, Århus 1900
2001 Ude   HS 50 Frans Nørby, Hjørring
2001 Ude   HS 45 Jørgen Lund, ALT
2001 Ude   HD 75 Gellert Beck, Nykøbing Sj. / K. O. Nilson, HIK
2001 Ude   HD 70 Bernhard Frederiksen, HRT / Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
2001 Ude   HD 65 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken / Niels Erik Tanholdt, KB
2001 Ude   HD 60 Freddie Cramer, Vedbæk / Klaus Graves Petersen, Kolding
2001 Ude   HD 55 Bjørn Bech, HIK / Bent Ingevold, HIK
2001 Ude   HD 45 Hans P. Michaelsen, KB / Asbjørn Poulsen, Kløvermarken
2001 Ude   DS 60 Jytte Ruders, Lystrup
2001 Ude   DS 55 Lizzi Larsen, Nærum
2001 Ude   DS 50 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2001 Ude   DS 45 Gitte Faber, Nærum
2001 Ude   DS 40 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2001 Ude   DD 65 Aase Boll, OB / Jytte Ruders, Lystrup
2001 Ude   DD 50 Birgit Hoffmeyer, HIK / Malgorzata Nielsen, Lyngby
2001 Ude   DD 40 Birgitte Hostrup, Skanderborg / Birgit Brink Lund, Fruens Bøge
2001 Inde 1   2001 Rundforbihallen
2001 Inde   MD 70/75 Jytte Sunesen, H.I.K./K.O.Nilsson, H.I.K.
2001 Inde   MD 65/70 Birte Kristiansen/Palle Nielsen, Nærum
2001 Inde   MD 60/65 Ikke spillet
2001 Inde   MD 55/60 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, H.I.K.
2001 Inde   MD 50/55 Anne Mette Sørensen /Claus Sørensen, Hø/Ru
2001 Inde   MD 40/45 Iben Lauest, /Peter Kjærsgaard Tisvilde
2001 Inde   HS 75 Sven Eibye, Århus 1900
2001 Inde   HS 70 Palle Nielsen, Nærum
2001 Inde   HS 65 Reino Nyyssønen, Roskilde
2001 Inde   HS 60 Reino Nyyssønen, Roskilde
2001 Inde   HS 55 Bent Ingevold H.I.K.
2001 Inde   HS 50 Ole Monberg, HØ/RU
2001 Inde   HS 45 Frans Nørby, Hjørring
2001 Inde   HD 75 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./ Christen Brøgger, AB
2001 Inde   HD 70 Erik Fæster/Palle Nielsen, Nærum
2001 Inde   HD 65 Poul Ehlers,Lyngby/Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring
2001 Inde   HD 60 René Anneberg/Niels Ole Ingels, Holte
2001 Inde   HD 55 Bjørn Bech, H.I.K/Bent Ingevold, H.I.K.
2001 Inde   HD 45 Carsten Lange, Lyngby/Ole Monberg, Lyngby/Hø/Ru
2001 Inde   DS 65 Ikke spillet
2001 Inde   DS 60 Aase Olsen, Ølstykke
2001 Inde   DS 55 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
2001 Inde   DS 50 Ellen Frederiksen, Kolding
2001 Inde   DS 45 Malgorzata Nielsen, Lyngby
2001 Inde   DS 40 Ikke spillet
2001 Inde   DD 70 Ikke spillet
2001 Inde   DD 65 Ikke spillet
2001 Inde   DD 60 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Helene A. Sørensen, Holte
2001 Inde   DD 50 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Anne Mette Sørensen Hø/Ru
2001 Inde   DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk/Melita Jørgensen, Fredensborg
2000 Ude 1   2000 HIK
2000 Ude   30 Jytte Sunesen, H I K /Gellert Beck, Nykøbing Sj
2000 Ude   29 Steen St Blicher,Nykøbing Sj /Christen Brøgger,AB
2000 Ude   28 Steen St Blicher,Nykøbing Sj
2000 Ude   27 Gertrud Horneman, H I K /Jytte Sunesen, H I K
2000 Ude   26 Ikke spillet
2000 Ude   25 Hans Dencker, Gentofte/Søren Palsbøll,SIF
2000 Ude   24 Bent Simonsen, Holte
2000 Ude   23 Ikke spillet
2000 Ude   22 Ikke spillet
2000 Ude   21 Solveig Bjørløw, Gentofte/Poul Erik Nielsen, Bagsværd
2000 Ude   20 Poul Ehlers, Lyngby/Søren Højberg, H I K
2000 Ude   19 Jørgen Sundstrup, Kløvermarken
2000 Ude   18 Solveig Bjørløw, Gentofte
2000 Ude   17 Melita Jørgensen, Fredensborg/Freddie Cramer, Vedbæk
2000 Ude   16 Ikke spillet
2000 Ude   15 Henning Fuchs,H I K /Freddie Cramer, Vedbæk
2000 Ude   14 Lizzi Larsen, Nærum
2000 Ude   13 Henning Fuchs, H I K
2000 Ude   12 Birgit Hoffmeryer, H I K
2000 Ude   11 Bent Ingevold, H I K
2000 Ude   10 Birgit Hoffmeyer, H I K /Bent Ingevold, H I K
2000 Ude   9 Ellen Frederiksen, Kolding/Melita Jørgensen, Fredensborg
2000 Ude   8 Bjørn Bech, H I K /Bent Ingevold, H I K
2000 Ude   7 Gitte Faber, Nærum
2000 Ude   6 Frans Nørby, Hjørring
2000 Ude   5 BirgitteHostrup,Skanderborg/Alan Rasmussen, Skovbakken
2000 Ude   4 Birgit Hoffmeyer, H I K /Birgit Brink Lund,Fruens Bøge
2000 Ude   3 Dorthe Arhøj, H I K
2000 Ude   2 Carsten Lange, Lyngby/Jørn Harder, Århus 1900
2000 Ude   1 Alan Rasmussen, Skovbakken
2000 Inde 1   2000 Rundforbihallen
2000 Inde   MD 70/75 Gertrud Horneman, H.I.K/Søren Borring, Lyngby
2000 Inde   MD 65/70 Birte Kristiansen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
2000 Inde   MD 60/65 Gitte Skov, Nærum/Poul Ehlers, Lyngby
2000 Inde   MD 55/60 Melita Jørgensen, Fredensborg/Freddie Cramer, Vedbæk
2000 Inde   MD 50/55 Birgit Hoffmeyer, H.I.K./Bent Ingevold, H.I.K.
2000 Inde   MD 40/45 Iben Lauest, Tisvilde/Allan Regnersen, Hillerød
2000 Inde   HS 75 Paul Dehlholm, Holte
2000 Inde   HS 70 Bent Simonsen, Holte
2000 Inde   HS 65 Søren Højberg, H.I.K.
2000 Inde   HS 60 Carsten Hauch, H.I.K.
2000 Inde   HS 55 K.E.K. Nielsen, HØ/RU
2000 Inde   HS 50 Ole Monberg, HØ/RU
2000 Inde   HS 45 Frans Nørby, Hjørring
2000 Inde   HD 75 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./ Christen Brøgger, AB
2000 Inde   HD 70 Ole Jensen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
2000 Inde   HD 65 Buster Bach, H.I.K./Jørgen Ulrich, H.I.K.
2000 Inde   HD 60 Henning Fuchs, H.I.K./Erik Kornbeck, Lyngby
2000 Inde   HD 55 Bjørn Bech, H.I.K/Bent Ingevold, H.I.K.
2000 Inde   HD 45 Carsten Lange, Lyngby/Henrik Løchte, Lyngby
2000 Inde   DS 65 Ikke spillet
2000 Inde   DS 60 Birthe Geismar, Holte
2000 Inde   DS 55 Lizzi Larsen, Nærum
2000 Inde   DS 50 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
2000 Inde   DS 45 Gitte Faber, Nærum
2000 Inde   DS 40 Ikke spillet
2000 Inde   DD 70 Ikke spillet
2000 Inde   DD 65 Ikke spillet
2000 Inde   DD 60 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Gitte Skov, Nærum
2000 Inde   DD 50 Birgit Hoffmeyer, H.I.K./Frances Ingels, Holte
2000 Inde   DD 40 Birgit Carlsen, Humlebæk/Melita Jørgensen, Fredensborg
1999 Ude 1   1999 Nyborg
1999 Ude   1 Frans Nørby, Hjørring
1999 Ude   2 Frans Nørby, Hjørring/Bob Sørensen, Hirsthals
1999 Ude   3 Birgit B Lund, Fruens Bøge
1999 Ude   4 Birgit B Lund, Fruens Bøge/Birgit Hoffmeyer, H I K
1999 Ude   5 Birgit B Lund,Fruens Bøge/Frans Nørby, Hjørring
1999 Ude   6 Peter Lund, H I K
1999 Ude   7 Bjørn Bech, H I K /Henning Fuchs, H I K
1999 Ude   8 Ellen Frederiksen, Kolding
1999 Ude   9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen, Hø/RU
1999 Ude   10 Ellen Frederiksen, Kolding/Klaus Graves Pedersen, Kolding
1999 Ude   11 Christen Bruun, KB
1999 Ude   12 Poul Ehlers, Lyngby/Jørgen E Jensen, Hjørring
1999 Ude   13 Ikke spillet
1999 Ude   14 Birthe Geismar, Holte/Annelise Waldstrøm, Asnæs
1999 Ude   15 Åse Boll, OB/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1999 Ude   16 Jørgen E Jensen, Hjørring
1999 Ude   17 Åse Boll, OB
1999 Ude   18 Palle Nielsen, Nærum
1999 Ude   19 Ikke spillet
1999 Ude   20 Åse Boll, OB/Palle Nielsen, Nærum
1999 Ude   21 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1999 Ude   22 Sven Eibye, Århus 1900/Erik S Nilsson, AB
1999 Ude   23 Gellert Beck, Nyk Sj
1999 Ude   24 Ikke spillet
1999 Ude   25 Ikke spillet
1999 Ude   26 Ikke såillet
1999 Ude   27 Jytte Sunesen, H I K /Gellert Beck, Nyk Sj
1999 Inde 1   1999 Rundforbihallen
1999 Inde   10 Ellen Frederiksen, Kolding/Thorkild Th. Jørgensen HØ/RU
1999 Inde   11 Carsten Hauch, H.I.K
1999 Inde   12 Christen Brøgger AB/Ib Mogensen, Lyngby
1999 Inde   13 Lizzi Larsen, Nærum
1999 Inde   14 Jytte Elling, Nærum/Ellen Friis Larsen, HØ/RU
1999 Inde   15  
1999 Inde   16 Jørgen Andersen, B93
1999 Inde   17 Birthe Geismar, Holte
1999 Inde   18 Bent Simonsen, Holse
1999 Inde   19  
1999 Inde   20 Birte Kristiansen/Palle Nielsen, Nærum
1999 Inde   21  
1999 Inde   22 Ole Jensen/Palle Nielsen, Nærum
1999 Inde   23 Steen St. Blicher, Nyk.Sj.
1999 Inde   24  
1999 Inde   25  
1999 Inde   26 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Søren Borring, Lyngby
1999 Inde   27 Birthe Behrndt HØ/RU/Richard Jensen, Vi/So
1999 Inde   1 Alan Rasmussen, Århus 1900
1999 Inde   2 Carsten Lange/Henrik Løchte, Lyngby
1999 Inde   3 Birgit Hoffmeyer, H.I.K.
1999 Inde   4 Birgit Hoffmeyer, H.I.K./Susanne Winther, Holte
1999 Inde   5 Birgit Hoffmeyer,/Bent Ingevold, H.I.K.
1999 Inde   6 K.E.K. Nielsen, HØ/RU
1999 Inde   7 Henning Fuchs H.I.K/Carl Lindegaard, Lyngby
1999 Inde   8 Ellen Frederiksen, Kolding
1999 Inde   9 Ellen Frederiksen, Kolding/Melita Jørgensen, Helsingør
1998 Ude 1   1998 Hareskov – Værløse
1998 Ude   1 Frans Nørby, Hjørring
1998 Ude   2 Tom Christensen,KB/Oliver McFall, KB
1998 Ude   3 Dorte Ekner, H I K
1998 Ude   4 Ikke spillet
1998 Ude   5 Birgit Brink Lund, Fruens Bøge/Frans Nørby, Hjørring
1998 Ude   6 Peter Lund, H I K
1998 Ude   7 Bjørn Bech, H I K /Henning Fuchs, H I K
1998 Ude   8 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1998 Ude   9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen HØ/RU
1998 Ude   10 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Bjørn Bech, H I K
1998 Ude   11 Christen Bruun, KB
1998 Ude   12 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1998 Ude   13 Lizzi Larsen, Slagelse
1998 Ude   14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, SIF
1998 Ude   15 Åse Boll, OB/Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1998 Ude   16 Alfred Polczynski, Nærum
1998 Ude   17 Åse Boll, OB
1998 Ude   18 Palle Nielsen, Nærum
1998 Ude   19 Ikke spillet
1998 Ude   20 Birte Kristiansen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1998 Ude   21 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1998 Ude   22 Ole Jensen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1998 Ude   23 Paul Dehlholm, Holte
1998 Ude   24 Ikke spillet
1998 Ude   25 Ikke spillet
1998 Ude   26 Paul Dehlholm, Holte/Richard Jensen, Vi/So
1998 Ude   27 Gertrud Horneman, H I K /Søren Borring, Lyngby
1998 Inde 1   1998 Hillerød Tennis Center
1998 Inde   10 Merete Hoff, H.I.K./Erik Kornbech, Lyngby
1998 Inde   11 Reino Nyysønen, Roskilde
1998 Inde   12 Poul Christensen, B93/Søren Højberg H.I.K.
1998 Inde   13 Lizzi Larsen, Slagelse
1998 Inde   14 Jytte Elling, Nærum/Ellen Friis Larsen, HØ/RU
1998 Inde   15 Birgitte Skov, Nærum/Poul Christensen B93
1998 Inde   16 Søren Højberg, H.I.K.
1998 Inde   17 Åse Boll, OB
1998 Inde   18 Bent Simonsen, Holte
1998 Inde   19  
1998 Inde   20  
1998 Inde   21  
1998 Inde   22 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Christen Brøgger, AB
1998 Inde   23 Paul Dehlholm, Holte
1998 Inde   24  
1998 Inde   25  
1998 Inde   26 Paul Dehlholm, Holte/Richard Jensen Vi/So
1998 Inde   27 Birthe Behrndt HØ/RU/Richard Jensen, Vi/So
1998 Inde   1 Tom Christensen, KB
1998 Inde   2 Lars Elvstrøm H.I.K./Ole Monberg HØ/RU
1998 Inde   3 Malgorzata Nielsen, Lyngby
1998 Inde   4  
1998 Inde   5 Birgit Hoffmeyer/Bent Ingevold, H.I.K.
1998 Inde   6 K.E.K. Nielsen, HØ/RU
1998 Inde   7 Bjørn Bech/Henning Fuchs, H.I.K.
1998 Inde   8 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1998 Inde   9 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU/Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1997 Ude 1   1997 – Hjørring
1997 Ude   1 Frans Nørby, Hjørring
1997 Ude   2 Carsten Lange, Lyngby/Henrik Løchte, Lyngby
1997 Ude   3 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge
1997 Ude   4 Ikke spillet
1997 Ude   5 Birgitte Hostrup,Skanderborg/Niels Emery,Aalborg TK
1997 Ude   6 Stig Birch Poulsen, GTK
1997 Ude   7 Poul Brodersen, FIF,Hillerød/Henning Fuchs, H I K
1997 Ude   8 Ikke spillet
1997 Ude   9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Helene A Sørensen,Holte
1997 Ude   10 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Henning Fuchs,H I K
1997 Ude   11 Peter Jessen, Ha/Vær
1997 Ude   12 Ole Jensen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1997 Ude   13 Lene Brinch, Holte
1997 Ude   14 Elsebeth Kjær, SIF/Jytte Ruders, Lystrup
1997 Ude   15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1997 Ude   16 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1997 Ude   17 Åse Boll, OB
1997 Ude   18 Palle Nielsen, Nærum
1997 Ude   19 Ikke spillet
1997 Ude   20 Birte Kristiansen, Nærum/Palle Nielsen, Nærum
1997 Ude   21 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1997 Ude   22 Paul Dehlholm, Holte/Bent Simonsen, Holte
1997 Ude   23 Paul Dehlholm, Holte
1997 Inde 1   1997 Rundforbihallen
1997 Inde   10 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, H.I.K.
1997 Inde   11 Reino Nyysønen, Roskilde
1997 Inde   12 Ole Jensen/Palle Nielsen, Nærum
1997 Inde   13 Birthe Geismar, Holte
1997 Inde   14  
1997 Inde   15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1997 Inde   16 Svend la Cour Andersen, Holte
1997 Inde   17 Åse Boll, OB
1997 Inde   18 Bent Simonsen, Holte
1997 Inde   19 Gertrud Horneman, H.I.K.
1997 Inde   20 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Christen Brøgger, AB
1997 Inde   21 Åse Boll OB/Gerda Sandvad SIF
1997 Inde   22 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Christen Brøgger, AB
1997 Inde   23 Paul Dehlholm, Holte
1997 Inde   1 Kasper Rud, Lyngby
1997 Inde   2 Henrik Løchte, Lyngby/Finn Chr. Strabo, Helsingør
1997 Inde   3 Dorthe Ekner, H.I.K.
1997 Inde   4 Dorthe Ekner/Birgitte Hermansen H.I.K.
1997 Inde   5 Birgit Hoffmeyer/Bjørn Bech, H.I.K.
1997 Inde   6 Henning Fuchs, H.I.K.
1997 Inde   7 Henning Fuchs, H.I.K./Erik Kornbech, Lyngby
1997 Inde   8 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1997 Inde   9 Frances Ingels/Helen A. SØrensen, Holte
1996 Ude 1   1996 – B 93
1996 Ude   1 Lars Elvstrøm, HIK
1996 Ude   2 Lars Elvstrøm, HIK/Peter Lund, HIK
1996 Ude   3 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1996 Ude   4 Dorte Ekner, HIK/Birgit Hoffmeyer, HIK
1996 Ude   5 Dorte Ekner, HIK/Lars Elvstrøm, HIK
1996 Ude   6 Stig Birch Poulsen, GTK
1996 Ude   7 Christen Bruun, KB/Henning Fuchs, HIK
1996 Ude   8 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge
1996 Ude   9 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Merete Hoff, HIK
1996 Ude   10 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Henning Fuchs, HIK
1996 Ude   11 Peter Jessen, Ha/Vær
1996 Ude   12 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Poul-Erik Nielsen,Bagsvæ
1996 Ude   13 Birthe Geismar, Holte
1996 Ude   14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, SIF
1996 Ude   15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1996 Ude   16 Sven Rittig, Lemvig
1996 Ude   17 Jytte Ruders, Lystrup
1996 Ude   18 Bent Simomsen, Holte
1996 Ude   19 Gertrud Horneman, HIK
1996 Ude   20 Gertrud Horneman, HIK/Søren Borring, Lyngby
1996 Ude   21 Birthe Behrndt, HØ/RU/Jytte Sunesen, HIK
1996 Ude   22 Gellert Beck, Nyk Sj /Palle Ellestad,GTK
1996 Ude   23 Paul Dehlholm, Holte
1996 Inde 1   1996 Hillerød Tennis Center
1996 Inde   10 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, HIK
1996 Inde   11 Reino Nyysønen, Roskilde
1996 Inde   12 Ingvar Skog/Ove Krogh Rantz, KB
1996 Inde   13 Helene A. Sørensen, Holte
1996 Inde   14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, Holte
1996 Inde   15 Åse Boll, OB/Ole Jensen, Nærum
1996 Inde   16 Villy Ussinger, Hillerød
1996 Inde   17 Åse Boll, OB
1996 Inde   18 Sven Eibye, Århus 1900
1996 Inde   19 Gertrud Horneman, HIK
1996 Inde   20 Grete Brerup/søren Borring, Lyngby
1996 Inde   21 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1996 Inde   22 Steen St. Blicher, Nyk.Sj./Christen Brøgger, AB
1996 Inde   23 Paul Dehlholm, Holte
1996 Inde   1 Lars Elvstrøm, H.I.K.
1996 Inde   2 Lars Elvstrøm, H.I.K./Ole Monberg HØ/RU
1996 Inde   3 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU
1996 Inde   4 Anne-Mette Sørensen, HØ/RU/Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1996 Inde   5 Annette Kjeldsen/Jens Hertz, H.I.K.
1996 Inde   6 Reino Nyysønen, Roskilde
1996 Inde   7 Henning Fuchs, H.I.K./Erik Kornbech, Lyngby
1996 Inde   8 Merete Hoff, H.I.K.
1996 Inde   9 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Frances Ingels, Holte
1995 Ude 1   1995 – Aarhus 1900
1995 Ude   1 Jørn Harder, Aarhus 1900
1995 Ude   2 Jørn Harder, Aarhus 1900/Claus Pedersen, Aarhus 1900
1995 Ude   3 Ellen Frederiksen, Kolding
1995 Ude   4 Hanne Klausen, Holstebro/Merete Hoff, HIK
1995 Ude   5 Merete Hoff, HIK/Ole Monberg, HØ/RU
1995 Ude   6 Finn René Jørgensen, AGF
1995 Ude   7 Freddie Cramer, Vedbæk/Finn René Jørgensen, AGF
1995 Ude   8 Dorthe Olsen, Aarhus 1900
1995 Ude   9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, HØ/RU
1995 Ude   10 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa/P Sonnichsen, Kolding
1995 Ude   11 Søren Højberg, HIK
1995 Ude   12 Hans Dencker, GTK/ Jørgen Tvilstegaard, LTK
1995 Ude   13 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa
1995 Ude   14 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1995 Ude   15 Elsebeth Kjær, SIF/ Erik Fæster, Lyngby
1995 Ude   16 Sven Rittig, Lemvig
1995 Ude   17 Ikke spillet
1995 Ude   18 Sven Eibye, Aarhus 1900
1995 Ude   19 Ikke spillet
1995 Ude   20 Margit Thomsen, VI/SO/Niels Aarup-Kristensen, Aalbor
1995 Ude   21 G Baden-Jensen, Risskov/ Ulla Laursen, Risskov
1995 Ude   22 Sven Eibye, Aarhus 1900/Ib Gunvald, Frederikshavn
1995 Ude   23 Richard Jensen, VI/SO
1995 Inde 1   1995 Rundforbihallen
1995 Inde   10 Francis Ingels, Niels Ole Ingels, Holte
1995 Inde   11 Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring
1995 Inde   12 Hans Dencker, GTK/Jørgen Tvilstegaard, Lyngby
1995 Inde   13 Birgitte W. Kobberbøl-Jensen, Vanløse
1995 Inde   14 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1995 Inde   15 Elsebeth Kjær, SIF/Erik Fæster, Lyngby
1995 Inde   16 Erik Fæster, Lyngby
1995 Inde   17 Gerda Sandvad, SIF
1995 Inde   18 Steen St. Blicher, Nyk.Sj.
1995 Inde   19 Ida Lunøe Schmidt, Vi/So
1995 Inde   20 Gertrud Hornemann, HIK/Finn Lassen, Taarbæk
1995 Inde   21 Ellen Bastiansen, KB/Birte Kristiansen, Nærum
1995 Inde   22 Palle Ellestad GTK/Lai Skovgaard, Lyngby
1995 Inde   23 Richard Jensen, Vi/So
1995 Inde   1 Jiri Kovarik, HØ/RU
1995 Inde   2 Tom Christensen, KB/K.E.K. Nielsen, Vi/So
1995 Inde   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1995 Inde   4 Birgit Hoffmeyer, HIK/Frances Ingels, Holte
1995 Inde   5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1995 Inde   6 Christen Bruun, KB
1995 Inde   7 Henrik Grage/Birger Murillo Petersen, AB
1995 Inde   8 Lis Sørensen, Helsingør
1995 Inde   9 Helene A. Sørensen/Marianne Novrup, Holte
1994 Ude 1   1994 – Skovshoved
1994 Ude   1 Frans Nørby, Hjørring
1994 Ude   2 Frans Nørby, Hjørring/Jesper Volf, HØ/RU
1994 Ude   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1994 Ude   4 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen, OB
1994 Ude   5 Birgit Hoffmeyer, HIK/Bent Ingevold, HIK
1994 Ude   6 Christen Bruun, KB
1994 Ude   7 Christen Bruun, KB/Allan Sander, KB
1994 Ude   8 Dorthe Olsen, Århus1900
1994 Ude   9 Lise Mikkelsen, ALTS/Dorthe Olsen, Århus 1900
1994 Ude   10 Birgitte Skov, Nærum/Freddie Cramer, Vedbæk
1994 Ude   11 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1994 Ude   12 Steen St Blicher, Nykøbing Sj /Christen Brøgger, AB
1994 Ude   13 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa
1994 Ude   14 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Elsebeth Kjær, SIF
1994 Ude   15 Nanna Boeg Hansen, Nærum/Otta Mrakota, Nærum
1994 Ude   16 Sven Rittig, Lemvig
1994 Ude   17 Gerda Sandvad, SIF
1994 Ude   18 Paul Dehlholm, Holte
1994 Ude   19 Ikke spillet
1994 Ude   20 Jytte Sunesen, HIK/Niels Heilmann, Snekkersten
1994 Ude   21 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1994 Ude   22 Palle Ellestad, GTK/Kai Skovgaard, Lyngby
1994 Inde 1   1994 Codanhallen, Hørsholm
1994 Inde   10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1994 Inde   11 Søren Højberg, HIK
1994 Inde   12 Paul Dehlholm, Holte/Ole Jensen, Nærum
1994 Inde   13  
1994 Inde   14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad, SIF
1994 Inde   15 Nanna Boeg Hansen/Otta Mrakota, Nærum
1994 Inde   16 Palle Nielsen, Nærum
1994 Inde   17 Åse Boll, OB
1994 Inde   18 Paul Dehlholm, Holte
1994 Inde   19  
1994 Inde   20 Gertrud Horneman, HIK/Finn Lassen, Taarbæk
1994 Inde   21  
1994 Inde   22 Palle Ellestad, GTK/Kai Skovgaard, Lyngby
1994 Inde   23 Richard Jensen, Vi/So
1994 Inde   1 Jiri Kovarik, HØ/RU
1994 Inde   2 Carl Lindegaard/Kasper Rud, Lyngby
1994 Inde   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1994 Inde   4 Birgit Hoffmeyer, HIK/Frances Ingels, Holte
1994 Inde   5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1994 Inde   6 Hans Erik Sørvin, Grenå
1994 Inde   7 Christen Bruun, Allan Sander, KB
1994 Inde   8 Dorthe Olsen, Århus 1900
1994 Inde   9 Dorthe Olsen, Århus 1900/Lise Mikelsen ALTS
1993 Ude 1   1993 – Silkeborg
1993 Ude   1 Frans Nørby, Hjørring
1993 Ude   2 Søren Kaae, Århus 1900/Frans Nørby, Hjørring
1993 Ude   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1993 Ude   4 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Anne-Mette Sørensen, OB
1993 Ude   5 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Henning Fuchs, HIK
1993 Ude   6 Finn René Jørgensen, ALTS
1993 Ude   7 Bent Christensen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1993 Ude   8 Lise Mikkelsen, ALTS
1993 Ude   9 Marianne Novrup, Holte/Helene Achilles Sørensen, Holt
1993 Ude   10 Lise Mikkelsen, ALTS/Finn René Jørgensen, ALTS
1993 Ude   11 Ole Hessner, Frederiksværk
1993 Ude   12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1993 Ude   13 Grethe Ballaux Ulrik, Grenaa
1993 Ude   14 Gerda Sandvad, SIF/Åse Boll, OB
1993 Ude   15 Ikke spillet
1993 Ude   16 Otta Mrakota, Nærum
1993 Ude   17 Åse Boll, OB
1993 Ude   18 Richard Jensen, VI/SO
1993 Ude   19 Ikke spillet
1993 Ude   20 Lis Thorsen, Nærum/Jørgen Lange, Vedbæk
1993 Ude   21 Ikke spillet
1993 Ude   22 Ikke spillet
1993 Ude   23 Helge Behrndt, Gilleleje
1993 Ude   24 Richard Jensen, VI/SO
1993 Inde 1   1993 Rundforbihallen
1993 Inde   10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1993 Inde   11 Alfred Polczynski, Nærum
1993 Inde   12 Otta Mrakota,/Palle Nielsen, Nærum
1993 Inde   13 Birgitte Skov, Nærum
1993 Inde   14 Åse Boll, OB/Gerda Sandvad SIF
1993 Inde   15 Nanna Boeg Hansen/Otta Mrakota, Nærum
1993 Inde   16 Palle Nielsen, Nærum
1993 Inde   17 Åse Boll, OB
1993 Inde   18 Paul Dehlholm, Holte
1993 Inde   19  
1993 Inde   20 Lissa Sørensen, SIF/Søren Borring, Lyngby
1993 Inde   21 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1993 Inde   22 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1993 Inde   23 Helge Behrndt, Gilleleje
1993 Inde   1 K.E.K. Nielsen, AB
1993 Inde   2 Carl Lindegaard/Kasper Rud, Lyngby
1993 Inde   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1993 Inde   4 Anne-Mette Sørensen, OB/Vibeke Bechtold, Fr.Bøge
1993 Inde   5 Vibeke Bechtold, Fr.Bøge/Henning Fuchs, HIK
1993 Inde   6 Reino Nyysønen, Roskilde
1993 Inde   7 Christen Bruun, Allan Sander, KB
1993 Inde   8 Marianne Novrup, Holte
1993 Inde   9 Marianne Novrup/Helee A. Sørensen, Holte
1992 Ude 1   1992 – Lyngby
1992 Ude   1 Kasper Rud,VI/SO
1992 Ude   2 Bjørn Beck,Vedbæk/Bent Ingevold,Vedbæk
1992 Ude   3 Ellen Frederiksen,Kolding
1992 Ude   4 Gitte Ejlerskov,Holte/Susanne Winther,Holte
1992 Ude   5 Inge Christensen,AB/Ole Thorsen,AB
1992 Ude   6 Ole Bang,Helsingør
1992 Ude   7 Bent Christensen,Nærum/Ole Jensen,VI/SO
1992 Ude   8 Lise Mikkelsen,ALTS
1992 Ude   9 Nanna Boeg Hansen,Holte/Elsebeth Kjær,SIF
1992 Ude   10 Ellen Friis Larsen,HØ/RU/Ole Jensen,VI/SO
1992 Ude   11 Alfred Polczynski,Nærum
1992 Ude   12 Steen St Blicher Blicher,Nyk Sj /Christen Brøgger,AB
1992 Ude   13 Gerda Sandvad,SIF
1992 Ude   14 Ikke spillet
1992 Ude   15 Ikke spillet
1992 Ude   16 Palle Nielsen,Nærum
1992 Ude   17 Aase Boll,OB
1992 Ude   18 Paul Dehlholm,Holte
1992 Ude   19 Ikke spillet
1992 Ude   20 Kirsten Tormod,Lyngby/Poul Bech,Lyngby
1992 Ude   21 Birti Kristiansen,Nærum/Kirsten Tormod,Lyngby
1992 Ude   22 Paul Dehlholm,Holte/Finn Lassen,Taarbæk
1992 Ude   23 Helge Behrndt,Helsingør
1992 Inde 1   1992 Rundforbihallen
1992 Inde   10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1992 Inde   11 Bent Andersen, Nærum
1992 Inde   12 Steen St. Blicher, Nyk.Sj/Christen Brøgger, AB
1992 Inde   13 Bente Ole Olsen, HIK
1992 Inde   14 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1992 Inde   15  
1992 Inde   16 Palle Nielsen, Nærum
1992 Inde   17 Åse Boll, OB
1992 Inde   18 Richard Jensen, Vi/So
1992 Inde   19 Clara Kjærulf Christensen, Kolding
1992 Inde   20 Kirsten Tormod, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1992 Inde   21 Lissa Sørensen, SIF/Agnete Varn, Nyborg LTK
1992 Inde   22 Paul Dehlholm, Holte, Finn Lassen, Taarbæk
1992 Inde   23 Helge Behrndt, Helsingør
1992 Inde   1 Kasper Rud, Lyngby
1992 Inde   2 Reino Nyysønen/Birger Murillo Petersen, AB
1992 Inde   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1992 Inde   4 Gitte Ejlerskov/Susanne Winther, Holte
1992 Inde   5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1992 Inde   6 Hans Erik Sørvin, Grenå
1992 Inde   7 Jan Boserup/Kai Hemmingsen, SIF
1992 Inde   8 Lise Mikkelsen, ALTS
1992 Inde   9 Birgitte Lenzberg/ Helene A. Sørensen, Holte
1991 Ude 1   1991 – Aalborg
1991 Ude   1 Jørn Harder, Århus 1900
1991 Ude   2 Christen Bruun, KB/Allan Sander, KB
1991 Ude   3 Inge Christensen, AB
1991 Ude   4 Vibeke Bechtold, Fruens Bøge/Dorthe Olsen, Århus 1900
1991 Ude   5 Dorthe Olsen, Århus 1900/Jørn Harder, Århus 1900
1991 Ude   6 Søren Højberg, HIK
1991 Ude   7 Bent Christensen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1991 Ude   8 Lise Mikkelsen, ALTS
1991 Ude   9 Aase Boll, OB/Helene Achilles Sørensen, Holte
1991 Ude   10 Helene Achilles Sørensen, Holte/Jørgen E Jensen, Hjørring
1991 Ude   11 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1991 Ude   12 Steen St Blicher, Nyk Sj /Christen Brøgger, AB
1991 Ude   13 Ikke spillet
1991 Ude   14 Ellen Bastiansen, KB/Lis Thorsen, Nærum
1991 Ude   15 Kirsten Tormod, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1991 Ude   16 Steen St Blicher, Nyk Sj
1991 Ude   17 Ikke spillet
1991 Ude   18 Richard Jensen, VI/SO
1991 Ude   19 Ikke spillet
1991 Ude   20 Henning Færch, VI/SO
1991 Inde 1   1991 Rundforbihallen
1991 Inde   10 Elsebeth Kjær/Kai Hemmingsen, SIF
1991 Inde   11 Bernhard Frederiksen, HØ/RU
1991 Inde   12 Steen St. Blicher, Nyk.Sj/Christen Brøgger, AB
1991 Inde   13 Gertrud Horneman, HIK
1991 Inde   14 Ellen Bastiansen, KB/Lis Thorsen, Nærum
1991 Inde   15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1991 Inde   16 Finn Carlson, Lyngby
1991 Inde   17  
1991 Inde   18 Richard Jensen. Vi/So
1991 Inde   19 Grete Poulsen, AB
1991 Inde   20 Agnete Varn, Nyborg LTK/Per Martens, Skagen
1991 Inde   21 Agnete Varn, Nyborg LTK/Lissa Sørensen, SIF
1991 Inde   22 Helge Behrndt, Helsingør/Svend Nørregaard, Nærum
1991 Inde   23 Henning Færch, Vi/So
1991 Inde   1 K.E.K. Nielsen, AB
1991 Inde   2 Reino Nyysønen/Birger Murillo Petersen, AB
1991 Inde   3 Inge Christensen, AB
1991 Inde   4 Birgit Hoffmeyer, HIK/Frances Ingels, Holte
1991 Inde   5 Frances Ingels, Niels Ole Ingels, Holte
1991 Inde   6 Jørgen Ulrich, HIK
1991 Inde   7 Bent Christensen, Ole Jensen, Nærum
1991 Inde   8 Lise Mikkelsen, ALTS
1991 Inde   9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1990 Ude 1   1990 – Birkerød
1990 Ude   1 Søren Kaae, ALTS
1990 Ude   2 Hans Lindhoff Christensen, Holte/Peter Tauson, Holte
1990 Ude   3 Inge Christensen, HA/VÆR
1990 Ude   4 Vibeke Bechtold, OB/Frances Ingels, Holte
1990 Ude   5 Susanne Winther, Holte/Henrik Grage, AB
1990 Ude   6 Alfred Polczynski, A L T
1990 Ude   7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1990 Ude   8 Inger Delamare, HA/VÆR
1990 Ude   9 Inger Delamare, HA/VÆR/Kirsten Holmskov, Randers
1990 Ude   10 Elsebeth Kjær, SIF/Kai Hemmingsen, SIF
1990 Ude   11 Sven Rittig, Lemvig
1990 Ude   12 Søren Borring, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1990 Ude   13 Ikke spillet
1990 Ude   14 Lissa Sørensen, SIF/Agnete Varn, Nyborg LTK
1990 Ude   15 Kirsten Tormod, Lyngby/Kai Skovgaard, Lyngby
1990 Ude   16 Paul Dehlholm, Holte
1990 Ude   17 Jytte Rasmussen, HØ/RU
1990 Ude   18 Richard Jensen, VI/SO
1990 Inde 1   1990 Rundforbihallen
1990 Inde   10 Elsebeth Kjær/Kai Hemmingsen, SIF
1990 Inde   11 Jørgen Ballhausen, HIK
1990 Inde   12 Søren Borring/Kai Skovgaard, Lyngby
1990 Inde   13  
1990 Inde   14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1990 Inde   15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1990 Inde   16 Paul Dehlholm, Holte
1990 Inde   17 Gertrud Horneman, HIK
1990 Inde   18 Richard Jensen, Vi/So
1990 Inde   1 K.E.K. Nielsen, AB
1990 Inde   2 K.E.K. Nielsen, AB/Erik Kornbech, Lyngby
1990 Inde   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1990 Inde   4 Vibeke Bechtold, OB/Susanne Winther, Holte
1990 Inde   5 Anne-Mette Sørensen, OB/Claus Sørensen, HØ/RU
1990 Inde   6 Svend la Cour Andersen, Holte
1990 Inde   7 Poul Christensen, B93/Søren Højberg, HIK
1990 Inde   8 Åse Boll, OB
1990 Inde   9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1989 Ude 1   1989 – Svendborg
1989 Ude   1 Jens Bang, Helsingør
1989 Ude   2 Thorkild Larsen, KB/Peter Lund, HIK
1989 Ude   3 Anne-Mette Sørensen, OB
1989 Ude   4 Vibeke Bechtold, OB/Dorthe Olsen, Århus 1900
1989 Ude   5 Anne-Mette Sørensen, OB/Thorkild Larsen, KB
1989 Ude   6 Johannes Hulgaard, AGF
1989 Ude   7 Otta Mrakota, Nærum/Palle Nielsen, Næurm
1989 Ude   8 Aase Boll, OB
1989 Ude   9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Gerda Sandvad, SIF
1989 Ude   10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1989 Ude   11 Otta Mrakota, Nærum
1989 Ude   12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1989 Ude   13 Elsebeth Kjær, SIF
1989 Ude   14 Birte Kristiansen, Næurm/Kirsten Tormod, Lyngby
1989 Ude   15 Lissa Sørensen, HIK/Søren Borring, Lyngby
1989 Ude   16 Paul Dehlholm, Holte
1989 Ude   17 Gertrud Horneman, HIK
1989 Ude   18 Henning Færch, VI/SO
1989 Inde 1   1989 Rundforbihallen
1989 Inde   10 Åse Boll, OB/Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring
1989 Inde   11 Otta Mrakoto, Nærum
1989 Inde   12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, Taarbæk
1989 Inde   13 Åse Boll, OB
1989 Inde   14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1989 Inde   15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1989 Inde   16 Paul Dehlholm, Holte
1989 Inde   17 Gertrud Horneman, HIK
1989 Inde   18 Vagn Hertz, HØ/RU
1989 Inde   19 Clara Kjærulff Christensen, Kolding
1989 Inde   1 K.E.K. Nielsen, AB
1989 Inde   2 K.E.K. Nielsen, AB/Erik Kornbech, Lyngby
1989 Inde   3 Inge Christensen, AB
1989 Inde   4 Anne-Mette Sørensen/Vibeke Bechtold, OB
1989 Inde   5 Anne-Mette Sørensen, OB/Thorkild Larsen, KB
1989 Inde   6 Svend la Cour Andersen, Holte
1989 Inde   7 Poul Christensen, B93/Søren Højberg, HIK
1989 Inde   8 Birteh Geismar, Allerød
1989 Inde   9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1988 Ude 1   1988 – Virum/Sorgenfri
1988 Ude   1 K E K Nielsen, AB
1988 Ude   2 Erik Kornbeck, Lyngby/K E K Nielsen, AB
1988 Ude   3 Inge Christensen, AB
1988 Ude   4 Vibeke Bechtold, OB/Dorthe Olsen, Århus 1900
1988 Ude   5 Inge Christensen, AB/Ole Thorsen, AB
1988 Ude   6 Poul-Erik Nielsen, Bagsværd
1988 Ude   7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1988 Ude   8 Jytte Ruders, Lystrup
1988 Ude   9 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1988 Ude   10 Ellen Friis Larsen, HØ/RU/Einar Lyttik, HØ/RU
1988 Ude   11 Palle Nielsen, Nærum
1988 Ude   12 Søren Borring, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1988 Ude   13 Ikke spillet
1988 Ude   14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1988 Ude   15 Birte Kristiansen, Nærum/Søren Borring, Lyngby
1988 Ude   16 Richard Jensen, VI/SO
1988 Ude   17 Jytte Rasmussen, HØ/RU
1988 Ude   18 Helge Behrndt, Solrød
1988 Inde 1   1988 Rundforbihallen
1988 Inde   10 Ellen Bastiansen, KB/Ole Jensen Vi/So
1988 Inde   11 Palle Nielsen, Nærum
1988 Inde   12 Søren Borring, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1988 Inde   13 Åse Boll, OB
1988 Inde   14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1988 Inde   15 Agnete Varn, Nyborg LTK/ Finn Lassen Taarbæk
1988 Inde   16 Tony Ford Vi/So
1988 Inde   17 Birte Kristiansen, Nærum
1988 Inde   18 Per Martens, Skagen
1988 Inde   1 K.E.K. Nielsen, AB
1988 Inde   2 Reino Nyysønen/Birger Murillo Petersen, AB
1988 Inde   3 Inge Christensen, AB
1988 Inde   4 Gitte Ejlerskov/Frances Ingels, Holte
1988 Inde   5 Anne-Mette Sørensen, OB/Thorkild Larsen, KB
1988 Inde   6 Svend la Cour ANdersen, Holte
1988 Inde   7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, Nærum
1988 Inde   8 Birgitte Skov, Holte
1988 Inde   9 Ellen Frris Larsen, HØ/RU/Birgitte Lenzberg, Holte
1987 Ude 1   1987 – Sønderborg
1987 Ude   1 Christen Bruun, KB
1987 Ude   2 Peter Lund, HIK/Hans-Erik Sørvin, Grenaa
1987 Ude   3 Inge Christensen, AB
1987 Ude   4 Frances Ingels, Holte/Dorthe Olsen, Århus 1900
1987 Ude   5 Frances Ingels, Holte/Niels O Ingels, Holte
1987 Ude   6 Otta Mrakota, Holte
1987 Ude   7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, VI/SO
1987 Ude   8 Aase Boll, OB
1987 Ude   9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1987 Ude   10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1987 Ude   11 Arne Wulff, KB
1987 Ude   12 Paul Dehlholm, Holte/Finn Lassen, AB
1987 Ude   13 Birthe Pedersen, AGF
1987 Ude   14 Birte Kristiansen, Nærum/Lis Thorsen, Nærum
1987 Ude   15 Kirsten Tormod, Lyngby/Finn Lassen, AB
1987 Ude   16 Paul Dehlholm, Holte
1987 Ude   17 Kirsten Tormod, Lyngby
1987 Ude   18 Helge Behrndt, Solrød
1987 Inde 1   1987 Rundforbihallen
1987 Inde   10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, Vi/So
1987 Inde   11 Finn Carlson, Lyngby
1987 Inde   12 Paul Dehlholm, Holse/Finn Lassen, AB
1987 Inde   13 Gertrud Horneman, HIK
1987 Inde   14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1987 Inde   15 Lissa Sørensen, HIK/Finn Lassen, AB
1987 Inde   16 Paul Dehlholm, HIK
1987 Inde   17 Birte Kristiansen, Nærum
1987 Inde   18 Helge Behrndt, Solrød
1987 Inde   1 Reino Nyysønen, Roskilde
1987 Inde   2 Reino Nyysønen, Roskilde/Birger Murillo Petersen, AB
1987 Inde   3 Inge Christensen, AB
1987 Inde   4 Gitte Ejlerskov/Frances Ingels, Holte
1987 Inde   5 Jytte Elling/ Bent Christensen, Nærum
1987 Inde   6 Henning Hauth, HØ/RU
1987 Inde   7 Bernhard Frederiksen, HØ/RU/Ole Jensen, Vi/So
1987 Inde   8 Åse Boll, OB
1987 Inde   9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1986 Ude 1   1986 – Hareskov/Værløse
1986 Ude   1 Jens Bang, Helsingør
1986 Ude   2 Freddie Cramer, Holte/Finn René Jørgensen, AGF
1986 Ude   3 Gitte Ejlerskov, Holte
1986 Ude   4 Marianne Novrup, Holte/Helene Achilles Sørensen, Holt
1986 Ude   5 Frances Ingels, Holte/Niels O Ingels, Holte
1986 Ude   6 Otta Mrakota, AB
1986 Ude   7 Paul Dehlholm, Holte/Ole Jensen, VI/SO
1986 Ude   8 Aase Boll, OB
1986 Ude   9 Elsebeth Kjær, SIF/Nanna Boeg Hansen, Holte
1986 Ude   10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1986 Ude   11 Paul Dehlholm, Holte
1986 Ude   12 Finn Lassen, Taarbæk/Svend Nørregaard, Nærum
1986 Ude   13 Birthe Knoop, Holte
1986 Ude   14 Jytte Sunesen, HIK/Lissa Sørensen, HIK
1986 Ude   15 Kirsten Tormod, Lyngby/Finn Lassen, Taarbæk
1986 Ude   16 Richard Jensen, VI/SO
1986 Ude   17 Kirsten Tormod, Lyngby
1986 Ude   18 Henning Færch, VI/SO
1986 Inde 1   1986 Rundforbihallen
1986 Inde   10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1986 Inde   11 Paul Dehlholm, HIK
1986 Inde   12 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1986 Inde   13 Grethe Poulsen, AB
1986 Inde   14 Birte Kristiansen, Nærum/Kirsten Tormod, Lyngby
1986 Inde   15 Anni Ekner, HIK/Finn Lassen, Taarbæk
1986 Inde   16 Helge Behrndt, HIK
1986 Inde   17 Kirsten Tormod, Lyngby
1986 Inde   18 Henning Færch, Vi/So
1986 Inde   1 Reino Nyysønen, Roskilde
1986 Inde   2 Jørgen Ejv. Jensen, Hjørring/Hans-Erik Sørvin, Grenå
1986 Inde   3 Gitte Ejlerskov, Holte
1986 Inde   4 Gitte Ejlerskov/Frances Ingels, Holte
1986 Inde   5 Frances Ingels/Niels Ole Ingels, Holte
1986 Inde   6 Palle Nielsen, Nærum
1986 Inde   7 Paul Dehlholm, HIK/Ole Jensen Vi/So
1986 Inde   8 Åse Boll, OB
1986 Inde   9 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1985 Ude 1   1985 – Esbjerg
1985 Ude   1 Christen Bruun, KB
1985 Ude   2 Finn René Jørgensen, AGF/Jørgen Ravn, HIK
1985 Ude   3 Marianne Novrup, Holte
1985 Ude   4 Solveig Bjørløw, Lyngby/Marianne Novrup, Holte
1985 Ude   5 Solveig Bjørløw, Lyngby/Ole Thorsen, Taarbæk
1985 Ude   6 Sven Rittig, Lemvig
1985 Ude   7 Paul Dehlholm, Holte/Ole Jensen, VI/SO
1985 Ude   8 Aase Boll, OB
1985 Ude   9 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1985 Ude   10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, VI/SO
1985 Ude   11 Edvard Madsen, HIK
1985 Ude   12 Helge Behrndt, HIK/Niels O Schmidt, VI/SO
1985 Ude   13 Birte Kristiansen, Nærum
1985 Ude   14 Ikke spillet
1985 Ude   15 Kirsten Tormod, Lyngby/Erik Vig Larsen, SIF
1985 Ude   16 Richard Jensen, VI/SO
1985 Ude   17 Kirsten Tormod, Lyngby
1985 Ude   18 Eigil Gram, VI/SO
1985 Ude   19 Slået sammen med række 17
1985 Inde 1   1985 Rundforbihallen
1985 Inde   10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, Vi/So
1985 Inde   11 Edvard Madsen, HIK
1985 Inde   12 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1985 Inde   13 Gertrud Horneman, HIK
1985 Inde   14 Lizzi Lipsøe, SIF/Lissa Sørensen, HIK
1985 Inde   15 Inger Schmidt, Lyngby/Niels Perch-Møller, B93
1985 Inde   16 Helge Behrndt, HIK
1985 Inde   17 Kirsten Tormod, Lyngby
1985 Inde   18 Eigil Gram, Vi/So
1985 Inde   1 Reino Nyysønen, Roskilde
1985 Inde   2 Reino Nyysønen, Roskilde/Birger Murillo Petersen, AB
1985 Inde   3 Marianne Novrup, Holte
1985 Inde   4 Ellen Bastiansen/Jytte Elling, Nærum
1985 Inde   5 Jytte Elling/Bent Christensen, Nærum
1985 Inde   6 Jørgen Ballhausen, HIK
1985 Inde   7 Paul Dehlholm, HIK/Ole jensen, Vi/So
1985 Inde   8 Åse Boll. OB
1985 Inde   9 Nanna Boeg Hansen, Holte/Elsebeth Kjær, SIF
1984 Ude 1   1984 – Hørsholm/Rungsted
1984 Ude   1 Christen Bruun, KB
1984 Ude   2 Bent Christensen, Nærum/Einar Lyttik, HØ/RU
1984 Ude   3 Marianne Novrup, Holte
1984 Ude   4 Lise Mikkelsen, ALTS/Lis Reisby Nielsen, Toskilde
1984 Ude   5 Marianne Reenberg, B 93/Jørgen Ravn, HIK
1984 Ude   6 Edvard Madsen, HIK
1984 Ude   7 Bent Andersen, Nærum/Otta Mrakota, Holte
1984 Ude   8 Ingrid Nyyssönen, Roskilde
1984 Ude   9 Aase Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1984 Ude   10 Elsebeth Kjær, SIF/Palle Nielsen, Nærum
1984 Ude   11 Helge Behrndt, HIK
1984 Ude   12 Georg Glumsøe Nielsen, VI/SO/Niels O Schmidt, VI/SO
1984 Ude   13 Kirsten Tormod, Lyngby
1984 Ude   14 Grethe Poulsen, AB/Inger Schmidt, Lyngby
1984 Ude   15 Else Berring, VI/SO/Eigil Gram, VI/SO
1984 Inde 1   1984 Rundforbihallen
1984 Inde   10 Ellen Bastiansen, Nærum/Ole Jensen, Vi/So
1984 Inde   11 Henning Færch, Vi/So
1984 Inde   12 Helge Behrndt, HIK/Niels O. Schmidt, Vi/So
1984 Inde   13  
1984 Inde   14 Grethe Poulsen, AB/Inger Schmidt, Lyngby
1984 Inde   15 Birthe Behrndt HØ/RU/Niels O. Schmidt, Vi/So
1984 Inde   1 Reino Nyysønen, Roskilde
1984 Inde   2 Reino Nyysønen, Roskilde/Birger Murillo Petersen, AB
1984 Inde   3 Marianne Novrup, Holte
1984 Inde   4 Birgit Dyrlund, AB/Lise Mikkelsen, ALTS
1984 Inde   5 Jytte Elling/Bent Christensen, Nærum
1984 Inde   6 Palle Nielsen, Nærum
1984 Inde   7 Herluf Arendrup/Helge Behrndt, HIK
1984 Inde   8 Åse Boll, OB
1984 Inde   9 Åse Boll, OB/Agnete Varn, Nyborg LTK
1983 Ude 1   1983 – Horsens
1983 Ude  <